Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Petr (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

To máme podobné, já z korkáčů šílím a manželka ne. Sice je nosí taky, ale jen nosí a tím to končí.

Pete (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Uplne stejne u nás. Pritelkyne je ma v botniku, dvoje nadherny Vanimary, ale ani do nich nevleze.. Njn

Petr (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Moje má Pegresy, nosí je občas.

Mirek (Út, 24. 3. 2020 - 13:03)

Najít chlapa na korkáče je nemožné. Většinou, když jeden v páru korkáče nosí je pravděpodobné, že svoji polovičku časem dostane na svoji stranu. U nás to bylo jednoduché já i manželka jsme korkáče nosili , již dlouho a mnohem dříve než jsme se poznali. Jejich nošení jsme časem společně dovedli k dokonalosti. Bojuj s korkáči na manželovi můžeš dělat a vymýšlet opravdu neskutečné věci a musel by být z kamene, aby časem nepodlehl.

Radka (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Úplně tě chápu muži tady mají taky neskutečné zkušenosti a vztah ke korkáčům. Chci se zeptat jestli manžela nezajímáš jako žena nebo ho neberou jen tvoje korkáče? U nás to je naštěstí krásně oboustranné.

Olda (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

Pracuji jako laborant a korkáče nosí jeden kolega a dvě kolegyně, já jsem je nikdy nenosil. Občas jsem se ně díval a hlavně je pokaždé slyšet jejich typický zvuk, když jejich nositelé přicházeli. Jednou mě napadlo, když už byli všichni pryč si kolegovi korkáče vyzkoušet. Popravdě strašně tlačily, ale na druhé straně tam bylo něco příjemného. Toto tajné vyzkoušení jsem jsem udělal ještě několikrát a dobu prodlužoval. A tak před pěti roky jsem si objednal své první korkáče. V práci jsem si je vzal, až byli zas všichni doma. Jednou jsem je zapomněl schovat do skříňky a ráno už nezbylo nic jiného, než je obout a vyjít s nimi ze šatny. Nikdo z kolegů neměl žádné komentáře, jen kolegyně poznamenala " super korki ", budu potřebovat taky nový. Tím začalo mé nošení ,kdy jsem si na ně zvykal a nasával první pocity. Po roce přišla myšlenka si je pořídit i domů. Nevěděl jsem, jak to udělat, otevřel jsem doma internet a začal si prohlížet korkáče. Manželka, když to uviděla přišla, chvíli se dívala se mnou a následoval dotaz jestli si je chci koupit. Rozpačitě říkám asi jo a ona, že to taky zkusí taky. Začali jsme v nich doma chodit žena občas prohodila dobrý, dobře se v nich chodí jsou příjemný. Potichu jsem si říkal stejné pocity jsem před rokem poznával také. Šel jsem s pravdou ven. že je mám v práci už rok a jsem z nich úplně nadčený. Byla tím hodně překvapená. První nevinné vyzkoušení korkáčů vzbudilo mou touhu je nosit. Dnes v nich chodím strašně rád a pocity uváděné ostatními v této diskuzi můžu potvrdit jsou zcela pravdivé - nošení korkáčů je návykové a silně vzrušující. Moje žena si také na korkáče zvykla společně si je doma užíváme. Chodíme v nich i normálně před přáteli a nikdy nikdo korkáče negativně nekomentoval.

Marie (Po, 23. 3. 2020 - 17:03)

Korkáče velmi zajímavé obutí a slyšela jsem na ně mnoho názorů, jak pozitivních, tak i negativních. Korkáče mě provází celým životem, vždy jsem je milovala a chodila v nich strašně ráda a byly chvíle, zejména v zaměstnání, kdy byly hodně pozorovány. Letos mi bude 71 roků, pořád v nich ráda chodím, ale pro jistotu již nosím korkáče se dvěma pásky, přeci jen lépe drží na noze, nejsem už nejmladší.

Pavel (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Určitě budete sexy "babička" v sexy korkáčích.

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Takže i ty,korková úchylná svině toho nenecháš. No dělej jak myslíš....

Kladivo na mra… (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Vaše jednání na trestní oznámení stačí, "Mravní hlídko". On není na netu nikdo tak anonymní, jak si možná myslí...

Mravní hlídka (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

to se týká mj. i vás 915.224.665.78

Jana (Út, 24. 3. 2020 - 07:03)

Marie moc pěkné korkáče jsou úžasné. Jistě v nich prožijete ještě hodně příjemných chvil a obdivu. Můžou být inspirací i pro ostatní.

Hanka (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Korkáče nosím doma už patnáct roků. Jsou pohodlné a velmi příjemné to určitě. Takové diskuze o detailech bych však nevedla. Je to věcí každého z nás. Pro Janu jsem 1991.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 06:03)

Prvopocatek byl samozrejme na ZS, kde je nosily ucitelky i spoluzacky, ale takovy opradvdovy byl v 8.tride,to jsme byli na poliklinice a ja jsem uvidel lekarku v zelenych operacnich vecech s bilym plastem a bilych korkaccich. Od tohoto okamziku jsem tam az po usi. A jako spoustu z Vas je klinik i pro me domenou. Proste lekarka a korkace. Konec. Hezky den, jdu se z toho vybehat do mrazu. Tady v Prezleticich je opravdu jaro, jak ma byt.

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

Ten pocit, kdyz rano vstanete z teple postele a vklouznete do tech uzasnych, chladnych korkacku.Jsem rocnik 76.

Áda (Čt, 23. 4. 2020 - 08:04)

Před chvílí jsem to stejné prožila a prožívám každé ráno, vklouznout do chladných korkáčků je úžasné, potom jsem stála v kuchyní, noha popojela trošku venku, prsty roztažené a tlačily silně dolů, cítila a prožívala jsem nádherně celý korkáč na nohou. Teď už jsou zahřáté, sedím a masíruji v nich u kafíčka nohy. Taky jsou moje oblíbené a pořád se do nich ráda vracím. Korkáče jsou zvláštní , ale pro mě nepostradatelné a jak vidím, tak i pro vás. Musím do práce, tak něco zase příště.

Kamila (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Stejný pocit ráno a pak pokaždé,když se vracím domů, tak pak to chvilkové tlačení je něco úžasného a vždy se na to těším. Korkáče mám od gymnázia, r.70 a taky s nima na nohou občas pěkně cvičím.

Ctirad (St, 17. 6. 2020 - 07:06)

Kamilo, úplně stejné je to prostě chtíč ráno si je obout a pak se do nich vracet, vnímám to úplně stejně. Jsem r. 76 a korkáče jsou mi také osudné. Poslední dva roky mám vyměkčené vanimary s haluxem , dokážou se úplně přisát , tlačí pořád a jsou moc příjemné , taky si to v nich užívám.

Léňa (Ne, 22. 3. 2020 - 07:03)

...... ....... je nádherný, už během dne neopakovatekný, potom si nohy posouvám na stélce, až je skoro horká, abych nasála ten slastný a úchvatný pocit mých malých korkáčků. Ročník 79 a na korkáčích taky velmi silně závislá.

Pete (Ne, 22. 3. 2020 - 08:03)

Miluji, jak je ta stelka po delsim noseni krasne klouzava, rano v nich s kavou vyjdu na zahradu, nohu pres nohu a zatimco piju kavu,hruji si s nimi na nohach. Silne závislý na korkaccich.

Reklama

Přidat komentář