Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Šárka asi máš méně aktivní mocový měchýř nebo úzkou močovou rouru.

Šárka (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

Asi to máme v rodině. Mám sestru a ta je ještě menší než já,ale když jsme někdy byly spolu tak taky čůrala vždycky jako já ne moc rychle.

Jana Hrušková (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Pipinka mi čůrala ráno hodně a taky jsem to vydržela do rána. Hodně jsem si načůrala i na zadeček. Trochu mi to čůralo okolo i dozadu.

Veronika (So, 4. 4. 2020 - 09:04)

Vyčůraly jsme se a já měla 400 a ségra 380 ml. Já jsem měla větší proud.

Klára (So, 4. 4. 2020 - 08:04)

Taky zdravíme. Na chaloupce máme po ránu hezky a je to takový divný první noc, protože jsme tady už dlouho nespaly. Ale nebály jsme se, to ne. Naše pipinky vypouštely hodně čůrání, protože jsme vydržely do rána a ráno jsme se vzbudily na čůrání tak kolem páté a byla jsem to já, co musela,a tak jsem si vzala nočník dala ho pod pipinku a hned jsem prudce čůrala . Nikola se probudila, a když slyšela jak mi to teče hned čekala až budu hotová a vyčůrala se taky a taky hodně ale čůralo ji to klidněji. Moje pipinka to už nemohla vydržet a tak to šlo rychle a hned a udělaly jsme tak tři čtvrtě nočníku dohromady ,takže jsme byly obě hodně plný. Hned jsme to vylily z okna na záhonek a ještě na chvilku pospávaly. Už se těším na Libora a budeme tady kolem chaloupky něco dělat. Bohužel hospůdka je ještě zavřená a Schandau taky a tak budeme spíše jen tady.

Radim (So, 4. 4. 2020 - 08:04)

Zdravím po ránu. Zanzibar se opět připravuje na pěknou bouřku. Holky a co dělají vaše pipinky? Už vypouštějí to co držely přes noc?

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 23:04)

Jsem už padesátník, ale tenhle příběh holek mně vrací do mého mládí. Díky, něco jsme v té době prožívali podobně.

pumpička (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

to nemáš pravdu, já tam nechodím už skoro 2 roky. Hrozný pakáč.

Martina (Pá, 3. 4. 2020 - 21:04)

Klárko tak jsem porušila pravidlo a taky jsem čůrala venku. Byla jsem se projet na kole - inspirovaly jste mně- a v podvečer jsem už když jsem se vracela potřebovala a tak jsem uhnula na vedlejší cestu za keře a hned to bylo venku.Asi to způsobilo taky kafe,co jsem si před tím dala doma a to čůrání pak taky bylo hodně prudký. Jinak to tak nemám. Hezký večer na severu! Přiznám se,že bych se do těch končin opravdu taky někdy ráda podívala

Pissík (Pá, 3. 4. 2020 - 20:04)

Jojo a hezky pište jak jste čůraly i tam.

Majka (Pá, 3. 4. 2020 - 20:04)

Holky moc na vás myslím a krásný víkend na chaloupce!

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 19:04)

Pozdravujeme z chaloupky a máme se fajnově.Budeme tady a zítra i s Liborem. Byly jsme to tady okouknout a uklidily jsme to a pak se šla projít ven a nasbiraly kytičky a viděly stádo srnek a dokonce jsme našly nějaký kalichový houby na okraji lesa, ale neznáme je. Počkáme si na hříbky a tak až budou. V lese jsme se taky hodně vyčůraly,protože jsme po obědě doma nebyly a pak se nám chtělo hodně a moje pipinka mně i trochu pálila při tom a čůrala hned a nešlo to moc udržet a Nikolu ne a já od tý doby čůrám častěji a tak jsem asi trochu nastydla a mám čaj na to od mamči. Tak se budeme taky pelíškovat, ale tady nemáme postýlky vedle sebe, ale každá na jiný straně, ale to nevadí. Nočník tady máme a jestli se nám bude chtít v noci nebo brzy ráno, tak ho použijeme, protože záchod je dozadu přes chodbu a to není ostuda, děláme to tak vždycky. Je to tady krásný a utekly jsme stresu.

Pavlína (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Nestíhám, ta zase holky jen pozdrav,snad ještě na dobrou noc.

Eliška (Pá, 3. 4. 2020 - 17:04)

Teda já nevím,chodím s klukem dva roky a bez zábran čůrám s ním a on to nijak neřeší a tohle ho nevzrušuje. Každý je asi jiný.

Radim (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Jano moc hezký taky, Miško,ty ses neozvala,jsi ok? Ty blbý kecy si tak neber od některých, já budu taky moc rád za tvou baculku,která udělá loužičku a i za ostatní. Zanzibar ....prší, krátká tropická přeháňka

Jana Hrušková (Pá, 3. 4. 2020 - 13:04)

Teď jsem se vyčůrala venku za domem do trávy. Taky mám hodně.

Leoš (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

!

QQQ (Pá, 3. 4. 2020 - 10:04)

Chčijte a pište vše!!!! Každý den.

Majka (Pá, 3. 4. 2020 - 10:04)

Super! Krásný víkend!

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 09:04)

budeme tam do neděle. Super!!!!!

Reklama

Přidat komentář