Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony na osacru (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Zde: "Pro zdejší relativistické ateisty: Je někdy v nějakém kontextu dobré drasticky mučit děti jen tak pro osobní potěšení (třeba nějakého psychopata)? Ne pro výzkum (i to by bylo kontroverzní), ale jen pro osobní potěchu nějakého psychopata a sadisty? Třeba pálit rozžhaveným železem malé dítě pro potěchu sadisty? Je takový kontext, kdy by to bylo správné, když je to jen pro potěchu sadisty? (pro žádný jiný motiv). Je něco takového někdy dobré, nebo je to vždy v každém kontextu, tedy absolutně špatné?"

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Tohle nevypadá na projev Tonyho.

Tony na osacru (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Tonda napsal na osacr jako gin???!! :o :o on žije??!! :o :( :(

živnostníci (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

živnostníci jsou paraziti ----- Jan Mládek

živnostník (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Ale Agrofert jistě na dotacích dostane zaplaceno dost, i za dobu krize!

živnostník (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Ten Babiš nás pěkně okradl!

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Jako člověk, který má k transsexuálům velmi blízko mě toto chování přímo šokuje! " Pane, vy jste muž. Genderová karanténa v Panamě činí potíže transsexuálům"

Zdroj: ht----tps://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/panama-transsexualove-karantena-gender-muzi-zeny.A200402_152202_zahranicni_jhr

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak ty nedáš pokoj, zdětinštělý senilo? A pořád budeš zneužívat můj nick? Jen si tím opakovaně razítkuješ do žákajdy: "Jsem debílek.", "Jsem debílek." A já říkám: Už to tak asi bude.

Rakatovo svědomí (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak už si stůj konečně za tím co píšeš a nedělej se zajímavějším než jsi.

Ježíš (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak nevim, on Ježíš kašlal krev a dusil se?

Ježíš (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

"Koronavirus je příležitost. Můžeme pochopit Ježíšovo utrpení, míní kněz" - Idnes.cz

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Přesně totéž říkala tzv. matka Tereza, primitivní Albánka, která se vetřela do církve. Nechala své nemocné trpět šílenými bolestmi, i když měla analgetika, ale zakázala je podávat, aby se svou bolestí přiblížili k bohu. ---------------------------- Dejde si všichni pozor na křesťany, nikdy nevíte, co je napadne!

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Ty zprávy o údajném vzdělání Medey jsou něco jako zprávy o paní Colombové. V každém díle seriálu je o ní řeč, ale nikdy nikdo jí neviděl. Mně přijde Medea jako příklad toho, že i bible má pravdu. "Zakazuji ženě vyučovat. Žena má mlčet, má se zeptat svého muže." A to, co říkal Pavel z Tarsu platí i pro ženy, co mají testosteron, soutěživost a klitoris jako malého pindíka a strniště na tváři (viz Medea).

blb Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Blbe Rakato, skřet je mladý, ty jsi starý senila, už chápeš?

blb Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

O temné energii nevíme skoro nic, blbe :)

Ale ale (Čt, 2. 4. 2020 - 14:04)

Uvědom si, kam patříš ty a kam Medea a kaj se, nevzdělaná lůzo!

Medea (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Poklekni, prasopse.

Ale ale (Čt, 2. 4. 2020 - 14:04)

ale Medea psala, že má vyštudovánu matematiku a filosofii a navíc teď učí na americké univerzitě, takže ona asi ví, o čem píše, Rakato, ona je ta "elita" a my jsme nevzdělaná lůza z vesnice volící Zemana :(

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 16:04)

Myslíš, že se nikdo s velkým vzděláním nemůže mýlit? Myslíš, že si klade vždy ty správné otázky a jde k podstatě věci? --------------------------------------- Vezmi si světlo. Špičkový fyzik tvůj názor na světlo zesměšní jednou větou, ale to jen proto, že nebudeš ve shodě s obecně platnou teorií o podstatě světla, resp. protože neznáš detaily. Přitom kdyby ten vědec byl férový, musel by přiznat, že sice zná teorii světla perfektně a že ta teorie skoro vždy funguje, ale někdy také ne. ------------------------------ Totéž tmavá hmota a energie. --------------------------- Já sice chápu, že tomu fyzikovi diskuse s námi nic nepřinese, protože jsme vůči němu nevzdělaní, ale i on není až tak vzdělaný z hlediska podstaty některých jevů. ---------------------------------------------------- Pokud jde o Medeu, tak v diskusi o existenci x neexistenci světa je jí její matika nanic, a filosofie? Ta užvaněná snobská pavěda? Ta také, protože dnes ti dá odpovědi o světě jen fyzika (kvantová, částicová, astrofyzika apod.) ------------------------- Jinak řečeno - když se s námi nějaký odborník baví, važme si toho a využijme to. Ale musí se bavit o svém seriózním oboru, ne jako Medea. ------------------- Takových mudrlantů, kteří v jednom oboru vynikli, a tak si myslí, že mají patent na rozum ve všem, takových už bylo!

. (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

V tom čase, kdy prach prozřel a stal se člověkem započala existence světa. Předtim ten svět jenom byl. Takže, pokud budou lidé svět bude existovat, pokud lide nebudou tak ten svět zase jenom bude. Je to otázka času, čas nebyl před člověkem, nebude ani poněm.

Reklama

Přidat komentář