Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Tomlp (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

To je pravda

A23 (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Ja s tatou za zadnou cenu nechci jit!

Vojta (Út, 5. 5. 2020 - 09:05)

15 ti letá prohlídka je nejhorší. Hlavně když doktorka vyšetřuje šulina. Nejdřív jsem se musel svléknout do trenek, jinak všechno dolů i ponožky. Kontrolovala mi zrak, sluch, výšku, váhu atd. Pak mě položila na lehátko a prohmatala mi břicho, potom rukama zajela až k trenkam kde mám ochlupení. Stáhla trenky a řekla ať ji ukážu jak si ho přetahuji. Chtěla to 3x pak řekla dobrý a vzala si do ruky koule a prohmatávala je. Pak mi řekla ať se obléknu a ještě mi dala kelímek ať se do něj vyčůrám. Jenže vůbec mi to nešlo, nepotřeboval jsem, takže jsem tam musel druhý den ráno donést ranní moč.

Linda (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

U nás to doktorka z přeplněností ordinací nevidržela tak děcka přijmala podle hodin a pro 16 hodin byly vyhrazený prohlídky a to do ordinace brala děcka po 2 já jsem měla takovou smůlu že jsem byla s klukem ten kluk tam celou dobu stál a díval se na ní nahý tělo když jsem měla být vyšetřena v oblasti rozkroku tak mi doktorka nařídila ať se ohnu a opřu se o lehátko tam ten kluk vyděl jak mě rozevřela prstama a Hrabala se mi v pipince a už to asi nevidržel a začal tam masturbovat po deseti sekundách se tam vystříkal a místo toho aby ho doktorka okřikla tak řekla kluci kluci a pak jsem se otočila sedla si na lehátko a ta doktorka řekla že bych mu to mohla oplatit když ho bude vyšetřovat takže při jeho prohlídce tak moje vagína nebila suchá

Holy (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

U mě to zjistila a potom už ty prohlídky byli strášný a nejhorší bylo to že si u mě poznačila že prohlídky můžou být úplný a od té doby jsem nezažila prohlídku když jsem v sobě neměla prsty a věci doktorky.

Radka (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Myslím že tvé obavy jsou marné doktorka ti jen mírně prohmátne pipinu koukne se přes prcku a budeš pádět dom

Eli (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Ahoj jsem Eli je mi 13 s už asi od jedenácti aktivně masturbuji (3-4 denně) jednou jsem masturbovala v místnosti s bff a ona navrhla že bychom mohli masturbovat vzájemně tak jsem řekla že jo ale pří orgazmu jsem se hla a myslím že mi protrhla panenskou blánu bojím se jestli doktorka nezjistí že masturbuji a nebo snad aby nedošla k tomu že jsem měla sex který dyštak neproběhl nevíte jestli by nemohla zjist že masturbují při prohlídce vagíny protože když jsem se na to ptala ségry řekla že měla podobného problém a doktorka zjistila že ji má porušenou při prohlídce a pak do ní strkala různý udělátka a já se bojím aby to nezjistila protože ta poslední byly těsně před první masturbací a to jsem byla jen mírně prohmatána v rozkroku a pak se do mě dívala přes zadek .

Z (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

Z

Uršula (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Jak už jsem psala tak dnes napíšu co se dělo na dnešní prohlídce. Prvně jsem přišla a ona řekla že už přeci jsem pohlavně dospělá dívka a tak že mě višetří i pochvu, tak jsem celá vinervená řekla že jo potom jsem byla zvážena změřena a dívala jsem se na takovou tu tabuli s písmeny pak jsem dostala nějakou íněkci proti pohlavní nemoci a potom řekla že na to jsem šla jsem spolu s doktorkou a asi třema žebskejma který se maj stát doktorka do vedlejší místnosti tam jsem si lehla na lehátko a dala daleko od sebe nohy a by mi šlo vydět na vagínu doktorka řekla jestli nebude vadit když tu budou i ty ženský nechtěla jsem je tam ale bylo mi blbí říct ne tak tam žůstali tak to vyšetření provedli ty ženský s pokynama doktorky prvně si vzali rukavice a roztáhlo mi od sebe pysky tam jim řekla co tam mají vyšetřit tak mi provedli vítěr z vagíny pak do mě ty doktorky strkali takový malí dyldo abych se vzrušila pak mi poslouchali srdce při vzrušení potom měřili hloubku řekla že jsem hluboká měla jsem 13 cm pak do mě strčil takový železo tak říkám to bude v klidu ale oni ho ve mě otevřeli pak mi do pipinky svítili a pak mi ukazovali jak si strčit tampon byla to hrůza.

luci (St, 6. 5. 2020 - 20:05)

To jsi musela být v gynekologické ordinaci , protože u preventivní prohlídky praktickým lékařem se rozvěrač do pochvy nezavádí .

Uršula (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Jak už jsem psala tak dnes napíšu co se dělo na dnešní prohlídce. Prvně jsem přišla a ona řekla že už přeci jsem pohlavně dospělá dívka a tak že mě višetří i pochvu, tak jsem celá vinervená řekla že jo potom jsem byla zvážena změřena a dívala jsem se na takovou tu tabuli s písmeny pak jsem dostala nějakou íněkci proti pohlavní nemoci a potom řekla že na to jsem šla jsem spolu s doktorkou a asi třema žebskejma který se maj stát doktorka do vedlejší místnosti tam jsem si lehla na lehátko a dala daleko od sebe nohy a by mi šlo vydět na vagínu doktorka řekla jestli nebude vadit když tu budou i ty ženský nechtěla jsem je tam ale bylo mi blbí říct ne tak tam žůstali tak to vyšetření provedli ty ženský s pokynama doktorky prvně si vzali rukavice a roztáhlo mi od sebe pysky tam jim řekla co tam mají vyšetřit tak mi provedli vítěr z vagíny pak do mě ty doktorky strkali takový malí dyldo abych se vzrušila pak mi poslouchali srdce při vzrušení potom měřili hloubku řekla že jsem hluboká měla jsem 13 cm pak do mě strčil takový železo tak říkám to bude v klidu ale oni ho ve mě otevřeli pak mi do pipinky svítili a pak mi ukazovali jak si strčit tampon byla to hrůza.

Ruda (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Vy jste tak citlivý já za mích mladých let když jsem chodil na záklatku tak nás všechny nahnali do tělocvičny kde jsme se vyslíkli do naha a proběhla hromadná prohlídka na jedné straně holky a na druhé mi a dvě doktorky tam běhali mezi 100 děckama. Tak doktorka a rodiče vydělí vaše přirození moje vyděli všichni ostatní a ten režim byl tak strašnej že to brali i jako biologickou hodinu takže jsme stáli u jedný holky co byla rozkročená na koze a mi jsme její vagínu museli nakreslit a popsat kde je co a ktomu ji před náma vyšetřila takž jsme tam stáli a vydělí jsme jak do naší spolužáky strká doktorka dilda železný rozevírače a pak vybrali jinou spolužačku a tu vyšetřoval přes zadek sice to všechny podstoupili všechny ale né před zraky všech a pak vybírali kluka a koho jinýho vybrali než mě vy ani nevíte jaký je ponižující když vám doktorka násilím drží péro a ostatní ho kreslí a popisují.

Lop (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Sem rád že mám klidovou lékařku.

Uršula (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Moje byla naprosto strašná výš jaký to je když se musíš celej vyslýct pak ti řekne ať stojíš opřená o lehàtko z roskročenejma nohama a ona tě višetřije ve stoje celá ta prohlídka se konala jen okolo mí vagíny já tam asi třičtvrtě hodiny stála nahá z rozkročenejma nohama a ona mi do ní strkala prsty dilda s pravítkem a všechno možný a nejhorší je že to rodiče viděli a stejně mě tam nutí op každý dva roky chodit nejvíc se bojím co mi bude dělat při další protože tu 13 letou mám odstoupit v pondělí. PS pak napíšu jestli to bylo stejně hrozný jako při 11ti leté a 9ti leté a k tomu mi začali tam dole růst chlupy tak nevím jaký to bude

luci (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

A po prohlídce rodiče dostali obálku se " správou " a jeli jste si pro novou televizi , že ? Ona totiž není prohlídka jako prohlídka .

Lop (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Záleží na doktorovi

Lop (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Když jsem já podstoupil prohlídku tak mi přišla celkem v poho příjemná doktorka zvážila mě změřila podotýkám že vše v oblečení pak jsem si sundal tričko ona mi kontrolovala páteř pak mi na 10 s sundala kalhoty jen tím že mi v pase natáhla gumu řekla v pořádku a šel jsem

Irena (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Já jsem jednou došla k doktorce na preventivní prohlídku a tam jsem byla celou dobu vyetřována ještě z jedním klukem takže on vyděl když by třeba stékala do vagíny prsty ale dost se mi líbilo když vyšetřovala jeho třeba když mu přetahovala předkožku.

Anna (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Evo já jsem podstoupila hromadu gynekologických prohlídek na tu jednu která byla nejhorší si do teď pamatuju a řeknu jen ty věci co mi z ní vadili nejvíc mi z preventivní prohlídky vadilo to že jsem musela rozkročit nohy a ona mím obou rodíčům popsala mojí vagínu takhle nějak to vypadalo ona mě natočila aby mojí pipinku viděli rodiče dobře a začala jim ji popisovat a jak se o ni mám starat a všechny věci co mi dělali vydělí z první řady třeba to jak jsem před nima masturbovala avi slyšelié srdce při vzrušení nebo jak mi měřila hloubku pipinky výplach prostě všechno a k tomu doktorovi jsem pak už nikdy našla a proto jsem ráda

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Byl jsem v nemocnici a tam se semnou nikdo nemazlil,
hned u příjmu jsem se musel svléknout do naha, musel jsem do sprchy, tam mě sestřička žínkou umyla , utřít do prostěradla , lehnout na lehátko, vzala krev , tlak, teploměr do zadku , pyžamo a šupajdá na pokoj.
V den operace mě sebrali pyžamo,do zadku injekci a nechali mě v posteli jen pod duchnou, a čekat na to až na mě bude řada, po několika hodinách mě to už nebavilo a tak jsem se chtěl vydat na procházku po chodbě , sestra mě vynydala , uložila zpět do postele a přikurtovala k posteli, je to teda už pár let a nevím jak je to teď ale pamatuji si to do dnes jako by to bylo včera.

Reklama

Přidat komentář