Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

Já mám klidovou doktorku zvážila mě změřila mě koukal se mi na pět sekund do trenek řekla dobrý a šel sem nebyl sem tam ani pět minut

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 13:05)

Jó prohlídky nejsou tam strašný spíš příjemný mě doktor udělal rukou.

Bára (Po, 18. 5. 2020 - 13:05)

Já už od mích 15ti let chodím na gynekologii společnou gynekologii s mamkou a je to v pohodě obje nás vyšetří a je to v klidu ale chápu že jste z první prohlídky vystrašení já jsem se na tý mý měla celou dobu vydělá co dělaj mamce a byla jsem z toho vykulená nejvíc jsem byla vystrašená z kozí a když jsem na ní byla tak jsem měla celou dobu zavřený oči a bylo to v poho doktor mě jen změřil ve všech otvorech teplotu pak mi změřil hloubku vagíny pak do mě dál roztahobák a udělal výtěr pak mamku zavolali prič za masturbovala sem a bylo po tom.

Šárka (Ne, 17. 5. 2020 - 01:05)

Je mi 15 a už dlouho chodím na prohlídky z bráchou který je mí dvojče náš doktor je na dědině takže jsme domluvení že tam můžeme jít sami protože se tu všichni znají. Do mích 11 let mi nevadilo když jsem podstoupila mojí prohlídku z bráchou protože jsme byli před vývojem ale tahle prohlídka byla strašná když jsme tam přišli tak si nás pozvali dovnitř a řekly ať se vislečem do naha ale já už jsem měla celou vagínu hustě chlupatou potom se nás ptaly na otázky ohledně sexu a zjistil že už nejsem pana pak jsme se zvážili změřili a potom šlo na rozkrok protože je doktor i gynekolog tak jsem prohlídku podstoupila jako u gynekologa né jako preventivní prohlídku bráchouvy změřila koule přetáhla předkožku a pak šlo na mě chitil mě za prsa a začal je vyšetřovat pak jsem šla na kozu tam jsem do všech skulin dostala teploměr a pak do mě dal dildo a řekl že mám 15cm hlubokou vagošku pak sem se otočila a že zadu jsem měla 17cm pak jsem v sobě měla takový železo a pak jsem se oblíkla a šla

Jk (Ne, 17. 5. 2020 - 01:05)

Gyndy jsou nejhorší hlavně když jste moc malý na to aby jste tam šli sami takže musíte s rodičem který nesmí být v čekárně ale v ordinaci a když vidí vás s roztaženejma nohama o koukaj se přímo do vás a hlavně těm doktorům nedochází že je nepříjemný když se rodiče dívají jak máte ve svém pohlavním ústrojí prsty které ho rostahují

Renata (Ne, 17. 5. 2020 - 00:05)

Já (jsem pana) jsem postoupila prohlídku tak že jsem si podstoupila měření zraku, vážení, měření, poslech srdce, vyšetření páteře, kouknutí do krku, raní moč a potom jsem šla na na lehátko kde jsem šla na lokty a kolena a Vystrčila na doktorku prcku ona mě do ní dala teploměr a potom mi do ní strčila prst a dloubala se mi v zadku potom jsem šla na záda ona mi od sebe jen mírně od dělala pisky a mohla sem jít.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 13:05)

U mě stejný šla sem na lokty a kolena Vystrčila na ni zadek ona my přes zadek šahala na děložní šípek a šla sem

Gaia (Ne, 17. 5. 2020 - 00:05)

Je mi 12 jsem holka a 19. 5. Mám podstoupit prohlídku. Jak holky probýhali vaše prohlídky ve 13ti letech?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 00:05)

Taky jsme byly, doktorka udělala toa tamto ale neudělala prohmatání varlat , tak jsem paní doktorku upozornila na to že to synovi neudělala, hodila ksycht ale protože to má dělat tak si nasadila rukavice , synovi řekla at si ještě znovu lehne na lehátko a stáhne si na pul žerdi kahhoty a stáhne trenky. Syn sice nechtěl ale zavelela jsem mu a tak teda lehl a sundal kalhoty a trenky. doktorka prohmatala , projela mu prostatu , zjistila že vše funguje jak má a běželi jsme domů.
Ano pro syna to bylo 5minut ponížení ale je zdraví a nemá potíže (nemusíme do budoucna řešit obřízku a stříhání uzdičky). To by bylo pro něj horší, časem ocení to že pár minut ponížení bylo lepší než 14dní v nemocnici .

Tomlp (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

To je pravda

A23 (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Ja s tatou za zadnou cenu nechci jit!

Vojta (Út, 5. 5. 2020 - 09:05)

15 ti letá prohlídka je nejhorší. Hlavně když doktorka vyšetřuje šulina. Nejdřív jsem se musel svléknout do trenek, jinak všechno dolů i ponožky. Kontrolovala mi zrak, sluch, výšku, váhu atd. Pak mě položila na lehátko a prohmatala mi břicho, potom rukama zajela až k trenkam kde mám ochlupení. Stáhla trenky a řekla ať ji ukážu jak si ho přetahuji. Chtěla to 3x pak řekla dobrý a vzala si do ruky koule a prohmatávala je. Pak mi řekla ať se obléknu a ještě mi dala kelímek ať se do něj vyčůrám. Jenže vůbec mi to nešlo, nepotřeboval jsem, takže jsem tam musel druhý den ráno donést ranní moč.

Linda (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

U nás to doktorka z přeplněností ordinací nevidržela tak děcka přijmala podle hodin a pro 16 hodin byly vyhrazený prohlídky a to do ordinace brala děcka po 2 já jsem měla takovou smůlu že jsem byla s klukem ten kluk tam celou dobu stál a díval se na ní nahý tělo když jsem měla být vyšetřena v oblasti rozkroku tak mi doktorka nařídila ať se ohnu a opřu se o lehátko tam ten kluk vyděl jak mě rozevřela prstama a Hrabala se mi v pipince a už to asi nevidržel a začal tam masturbovat po deseti sekundách se tam vystříkal a místo toho aby ho doktorka okřikla tak řekla kluci kluci a pak jsem se otočila sedla si na lehátko a ta doktorka řekla že bych mu to mohla oplatit když ho bude vyšetřovat takže při jeho prohlídce tak moje vagína nebila suchá

Holy (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

U mě to zjistila a potom už ty prohlídky byli strášný a nejhorší bylo to že si u mě poznačila že prohlídky můžou být úplný a od té doby jsem nezažila prohlídku když jsem v sobě neměla prsty a věci doktorky.

Radka (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Myslím že tvé obavy jsou marné doktorka ti jen mírně prohmátne pipinu koukne se přes prcku a budeš pádět dom

Eli (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Ahoj jsem Eli je mi 13 s už asi od jedenácti aktivně masturbuji (3-4 denně) jednou jsem masturbovala v místnosti s bff a ona navrhla že bychom mohli masturbovat vzájemně tak jsem řekla že jo ale pří orgazmu jsem se hla a myslím že mi protrhla panenskou blánu bojím se jestli doktorka nezjistí že masturbuji a nebo snad aby nedošla k tomu že jsem měla sex který dyštak neproběhl nevíte jestli by nemohla zjist že masturbují při prohlídce vagíny protože když jsem se na to ptala ségry řekla že měla podobného problém a doktorka zjistila že ji má porušenou při prohlídce a pak do ní strkala různý udělátka a já se bojím aby to nezjistila protože ta poslední byly těsně před první masturbací a to jsem byla jen mírně prohmatána v rozkroku a pak se do mě dívala přes zadek .

Z (Út, 5. 5. 2020 - 00:05)

Z

Uršula (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Jak už jsem psala tak dnes napíšu co se dělo na dnešní prohlídce. Prvně jsem přišla a ona řekla že už přeci jsem pohlavně dospělá dívka a tak že mě višetří i pochvu, tak jsem celá vinervená řekla že jo potom jsem byla zvážena změřena a dívala jsem se na takovou tu tabuli s písmeny pak jsem dostala nějakou íněkci proti pohlavní nemoci a potom řekla že na to jsem šla jsem spolu s doktorkou a asi třema žebskejma který se maj stát doktorka do vedlejší místnosti tam jsem si lehla na lehátko a dala daleko od sebe nohy a by mi šlo vydět na vagínu doktorka řekla jestli nebude vadit když tu budou i ty ženský nechtěla jsem je tam ale bylo mi blbí říct ne tak tam žůstali tak to vyšetření provedli ty ženský s pokynama doktorky prvně si vzali rukavice a roztáhlo mi od sebe pysky tam jim řekla co tam mají vyšetřit tak mi provedli vítěr z vagíny pak do mě ty doktorky strkali takový malí dyldo abych se vzrušila pak mi poslouchali srdce při vzrušení potom měřili hloubku řekla že jsem hluboká měla jsem 13 cm pak do mě strčil takový železo tak říkám to bude v klidu ale oni ho ve mě otevřeli pak mi do pipinky svítili a pak mi ukazovali jak si strčit tampon byla to hrůza.

luci (St, 6. 5. 2020 - 20:05)

To jsi musela být v gynekologické ordinaci , protože u preventivní prohlídky praktickým lékařem se rozvěrač do pochvy nezavádí .

Uršula (Po, 4. 5. 2020 - 23:05)

Jak už jsem psala tak dnes napíšu co se dělo na dnešní prohlídce. Prvně jsem přišla a ona řekla že už přeci jsem pohlavně dospělá dívka a tak že mě višetří i pochvu, tak jsem celá vinervená řekla že jo potom jsem byla zvážena změřena a dívala jsem se na takovou tu tabuli s písmeny pak jsem dostala nějakou íněkci proti pohlavní nemoci a potom řekla že na to jsem šla jsem spolu s doktorkou a asi třema žebskejma který se maj stát doktorka do vedlejší místnosti tam jsem si lehla na lehátko a dala daleko od sebe nohy a by mi šlo vydět na vagínu doktorka řekla jestli nebude vadit když tu budou i ty ženský nechtěla jsem je tam ale bylo mi blbí říct ne tak tam žůstali tak to vyšetření provedli ty ženský s pokynama doktorky prvně si vzali rukavice a roztáhlo mi od sebe pysky tam jim řekla co tam mají vyšetřit tak mi provedli vítěr z vagíny pak do mě ty doktorky strkali takový malí dyldo abych se vzrušila pak mi poslouchali srdce při vzrušení potom měřili hloubku řekla že jsem hluboká měla jsem 13 cm pak do mě strčil takový železo tak říkám to bude v klidu ale oni ho ve mě otevřeli pak mi do pipinky svítili a pak mi ukazovali jak si strčit tampon byla to hrůza.

Reklama

Přidat komentář