Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Quido (Čt, 16. 7. 2020 - 18:07)

Ještě jednu malou poznámku, Jakube, a už se odmlčím. Je dobře, že se snažíš si o svém problému zjišťovat nějaké informace. Nicméně posuď sám, zda je nějaké anonymní diskusní fórum obzvláště hodnotným zdrojem informací, a zda nemáš k dispozici i hodnotnější zdroje. Tady sice můžeš občas získat i nějakou informaci, která má hlavu a patu, ale stejně tak ti sem můžou lidé psát úplné hlouposti, dělat si z tebe prču, nebo se s tebou dělit o nějaké svoje padesát let staré zážitky, které už dávno neodpovídají realitě současných urologických vyšetření nebo terapií. Být tebou, vyhledával bych proto i nějaké populárně vědecké nebo encyklopedické informace. Tam potom můžeš najít i další kvalitní odkazy, kde můžeš zjistit o fimóze nebo parafimóze spoustu platných, cenných a aktuálních poznatků. Úplně nejlepší je pak nebát se ani angličtiny, protože na anglojazyčném internetu je o této problematice daleko více informací než v češtině. Pokud angličtinou ještě pořádně nevládneš, můžeš využít i online překladačů, které jsou k dispozici u každého dobrého internetového prohlížeče nebo na dedikovaných websites jako je translate.google.cz Chceš-li však začít češtinou, můžeš se napřed podívat třebas na Wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Fim%C3%B3za Podíváš-li se tam, doporučoval bych ti, abys věnoval pozornost zejména tomu, co tam píšou o tzv. relativní fimóze. To je ode mě vše a hodně štěstí ;)

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 01:07)

Když před mámou, babičkou, tetami i sousedkami, od mala, do dospělosti jste nahý a bez ostychu před nimi masturbujete, žádná lékařská prohlídka, vás ničím nepřekvapí.

Jakub (Ne, 12. 7. 2020 - 17:07)

Ahoj, přetahuje doktorka na prohlídce předkožku i v erekci? Půjdu na 15 ti letou prohlídku v srpnu a moc mi to v erekci nejde.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

To jako že když ti visí, tak dokážeš obnažit žalud, a když ti stojí, tak ho máš zakrytý?

Jakub (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

když mi stojí tak to jde jen do poloviny žaludu přetáhnout

Quido (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

A když ti visí, tak to jde úplně? To přece nemá logiku. Pokud nedokážeš obnažit celý žalud, trpíš nějakou fimózou či podobným problémem, a pak by to měl tvůj ošetřující lékař vědět, aby tě poslal na příslušný chirurgický zákrok. Alternativou je, že se to nezjistí, a předkožka se ti odtrhne od žaludu či roztrhne v ten nejnevhodnější moment. Nebo budeš dlouhodoběji trpět impotencí, a nebudeš schopen normálně souložit.

Jakub (Po, 13. 7. 2020 - 13:07)

V klidu to jde lehce, doktorka na 13 ti leté to přetahovala a neříkala nic. Bojím se, že mi to stoupne, protože už ve 13 ti to bylo na hraně, že kdyby ještě jednou přetáhla tak už mi stojí, jak jsem se oblékal tak mi mega stál. A jak mi to stoupne tak to doktorka už nepřetáhne a bude se to řešit. Nevím co by s tím dělala, kdyby to zjistila.

Quido (Po, 13. 7. 2020 - 20:07)

Musíš ji na to sám upozornit - od toho tam pro tebe je. Poranění uzdičky, předkožky nebo žaludu, ke kterým v takovýchto případech často dochází při souloži, ale někdy i za jiných okolností, jsou velmi bolestná a nepříjemná, a můžou mít trvalé následky pro kvalitu tvého sexuálního života. Pokud tě ta doktorka pošle na urologii, její kolegové tam už budou vědět, jak ti pomoct.

Jakub (Po, 13. 7. 2020 - 21:07)

Právě té urologie se bojím, mám strach, aby mi to neřezali.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Tak si ho alespoň dvakrát denně vyhoň a ono to začas půjde . Předkožku ti můžou ufiknout vždycky .

Jakub (Út, 14. 7. 2020 - 07:07)

Honím tak jednou za dva dny, ale nepřetahuji předkožku úplně jen tak do poloviny žaludu dál to nejde

Návštěvník (Út, 14. 7. 2020 - 10:07)

Ne , jednou za dva dny , dvakrát denně a pořádný důraz na přetažení předkožky .

Quido (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

Tak si zatím vyhledej na internetu, co je to fimóza nebo parafimóza, jaké má symptomy a rizika a jak se léčí. Pokud tvá dorostová lékařka diagnostikuje problém a pošle tě na urologii, tam s tebou napřed jistě budou celou situaci konzultovat, seznámí tě s možnostmi léčby i s riziky neléčby, takže než půjdeš na nějaký zákrok, budeš vědět co tě čeká, a jistě se budeš mít i možnost k tomu sám vyjádřit.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Hochu trénovat ,přetahovat tak dlouho až se to povede . Možná si přitom vyhoníš .

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Steve prohlídka zahrnuje pohlaví. V mém případě mi doktorka stáhla slipi ke kolenům dala mi pod varlata ruku ale v tu chvíli se mi postavil tak ho doktorka chitla a tlačila dlaní ke mě avi mi vykoukla žalud

Ondra (Čt, 9. 7. 2020 - 23:07)

Dobrý den vespolek, je mi 15 a za pár dní jdu na prohlídku. Nevíte co mi doktorka bude dělat? Dále bych se chtěl zeptat, jak poznám že předkožka jde dostatečně stáhnout za žalud. Předem děkuji na odpovědi, případně pište na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 00:07)

Kontroluje se výška , váha , krevní tlak , sluch , zrak , moč , krev , varlata / jsou-li sestouplá do šourku / . Předkožka jde dostatečně stáhnout , pokud se obnaží celý žalud a i to je předmětem prohlídky .

ale (Pá, 10. 7. 2020 - 00:07)

jdi ty kecálisto

Vojta (St, 8. 7. 2020 - 00:07)

Ne, bylo to v pohodě

Kristýna (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

bráškovi přetahovala i v erekci, měl s tím na 11 ti leté prohlídce nějaký problém, nyní byl na 13 ti leté a už dobré

Reklama

Přidat komentář