Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

Což není nic překvapujícího, protože je vědecky dokázáno, že inteligence lidí obecně klesá. Každá generace je hloupější, což škola ukazuje zcela názorně. Viz tajtrlíkování kolem maturity z matiky - co jsme běžně počítali my, na to ti mladší už nemají. ------------------------------------- Pokud zhloupneme tak, že už nedokážeme vymyslet umělou inteligenci, která by za nás myslela, tak jsme v hajzlu.

30.3. (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

V kriminále vždy platilo, že nejchytřejší vězeň dělá knihovníka.Jistě a má i přístup k internetu.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kde vlastně rád kroutí trest a sedí?! Podle mne nemá fešácký kriminál, někde hnije a dost mu to osolili. Osolili to i Metrostavu, nemůže brát 3 měsíce státní zakázky, to je celkem likvidační,konkurence dělá to semé, úplatky se dějí podle mne v oboru od nepaměti a tohle bylo odhaleno, jen že to byl politik.Amnestii nemůže od Zemana čekat, ten je též SOCDEM, takže musí být na svoje tvrdší než na jiné, ne jak ODSák Klaus zcela nepokrytě, dal ODSákům širokou amnestii za podobné delikty jako Rath.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kde vlastně rád kroutí trest a sedí?! Podle mne nemá fešácký kriminál, někde hnije a dost mu to osolili. Osolili to i Metrostavu, nemůže brát 3 měsíce státní zakázky, to je celkem likvidační,konkurence dělá to semé, úplatky se dějí podle mne v oboru od nepaměti a tohle bylo odhaleno, jen že to byl politik.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

rád? Kdybych neuměl číst myšlenky jako Cal Lightman, měl by tě za blba.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

U miliardářů a bohatých lidí, nikdo nekontroluje, zda si jezdí z jedné nemovitosti do druhé a pochybuju, že to nedělají. Navíc to jsou lidi na volné noze, rentiéři, pracující často z domova, takže ani v nařízení vlády není žádné omezení, že by v rámci výkonu práce toto přejíždění z nemovitosti do nemovitosti dělat něměli, jestli se nepletu. Potom tak hezky uklidí své rodiče do jednoho baráku, manželku do druhého a děti s chůvou do třetího a sami jsou ve čtvrtém.
Pokud mají paláce, tak se nemusí ani vídat, nebo u společného stolu v jídelně, který je 15 metrů dlouhý a mají mezi sebou každý 5 metrů vzdálenost.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Inteligentní člověk má jedno pravidlo: Když se miliardáři nezajímají o mne, já se nezajímám o milionáře.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Chudák Rath, ten teď ve vězení se svou inteligencí musí trpět. Jistě by si to na svobodě zařídil sám, navíc jeho dvě ženy a děti mají teď zákaz ho navštěvovat. Už ve sněmovně a to byl ještě ve vazbě asi 14dní si stěžoval jak čas ve vězení se neskutečně vleče, ta nuda že je hrozná...
Fakt ho lituju...

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Ratha netřeba litovat. Je to rozkolísaná inteligence, a proto je každý styk s ním nebezpečný: Jako lékař tě dokáže léčet, jako kriminálník se ale nechá nachytat s milióny v krabici od vína. --------------- V kriminále vždy platilo, že nejchytřejší vězeň dělá knihovníka. Pokud ho Rath ve vězení nedělá, není tam nejinteligentnější.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Rakato nejsi posedlý náhodou černoškami a černochy, protože mají velkou sexuální výbavu a ty ne ?

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

S tím koronvarirem...to aby byl člověk rád, že mu jeho starší předešlé generace, tzn. jeho předci či zadci (jak se to veme) v klidu a pěkně v poklidu zemřeli...

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Člověk je zvyklý starat se o své příbuzné, pokud jsou nemocní a nemít je za něco nebezpečného v případě nemoci. To je trochu proti pudu sebezáchovy všech. Kontaktem s vnoučaty nebo aktivními dospělými potomky jsou senioři velmi ohroženi, zvláště, kdy kontaktují ten koronavir lidi staří a nemocní, celoživotní kuřáci např., s vysokým krevním tlakem, cukrovkou, nemocným srdíčkem.
------------------------------------------------------------------
Tady je na snadě se k takovému důchodci nepřibližovat, natož za ním posílat vnoučata s obědem a nákupy.
---------------------------------------------------------------------
Být v tomto ohroženém věku, tak si nechávám od rodiny vozit nákupy pouze v igelitových obalech od výrobce a nechám si to postavit na zahradě, poděkuju přes okno, natáhnu hermetickou masku s brýlemi a omyvatený igelitový plášť a holinky a celý ten nákup vysypu na dlažbu a poleju jarovou vodou. Dále si tou jarovou vodou dezinfikuji gumové rukavice i holínky a plášt. Mopem otřuj kliky branky a až to uschne tak to seberu a udělám si špagety s konzervami, balené sýry a další jídla.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Přitom negři v Africe, než je nepodařeně "zcivilizovali" misionáři, měl zdravé instinkty, např. pro ženy v menstruaci měli zvláštní chatrč. Ale misionáři je přesvědčili, že to není třeba. Teď by se to negrům hodilo - ta zvláštní chatrč - když tam řádí kromě eboly, AIDS, tubera a spalničky, ale už na ni zapomněli. Zapomněli na své kořeny.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Zapomněli na své kořeny - už se umí jen modli. Signální bubny - tamtamy v Africe neuslyšíš, šaman nezaříkává a neléčí, na otroctví (nejlepší zdroj příjmů černošských králů bylo prodat opozici Portugalcům do otroctví) také zapomněli.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Tohle bílí muži v americe vůbec neřeší, tam je svoboda pro všechny. Otcové zakladatelé by na tebe Rakato nebyli hrdí. Tak dlouho po válce o samostatnosti a válce Severu proti Jihu, a takto zatvrzelý...

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Prosím tebe, že ty provádiš výhradně jen misionářskou polohu. No, jenže tvé rodiče tě patrně počali z polohy "na kravičku" ze zadu, protože ta je vhodná k otěhotnění.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Podle informací serveru SeznamZprávy pracovala žena (ročník 1972) jako sestra na plicním oddělení, kam byl taxikář přijat s počínajícím zápalem plic. Podle Thomayerovy nemocnice šlo o „velice obézního a polymorbidního pacienta s bronchiálním astmatem”.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Škoda, že tedy zrovna na plicním měli nedostatek roušek..., prý...!
Takže už na to umírají i lidé 48 let staří?!

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Viděl jsem fotku syna toho taxikáře. Už ten vypadal odpudivě, nejen kvůli obezitě. K jeho taťkovi do auta by mě dostali leda v narkóze.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

On jezdil u toho alternativního UBERU. Také jsem se divil. Upřímně řečeno, tam jezdí vůbec samý výkvět. Ukrajinci, tepláky z Ústeckého kraje a pod. Vůbec se divím, že s takovou divnou firmou lidi ještě dnes jezdí.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Smrtnost 40-49 let j 0,4%. Jen se divím, že fakt nevytvoří skupinu mladých sester, který by odstonala nemoc a pak se mohla plně bez strachu věnovat péči na plicním a že tam pouštějí ženy ve středním věku je ošetřovat, které často jsou třeba kuřačky a mají cukrovku nebo vysoký krevní tlak a nemocné srdce a pak je smrtnost vyšší.

Reklama

Přidat komentář