Reklama

Incest

Karel (Út, 30. 4. 2019 - 20:04)

Mel ho bratr vetsiho nez otec?

Karel (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

a do dcery?

luci (Út, 30. 4. 2019 - 11:04)

Ležela na stole nohy nahoru a držel ji za stehna a ještě chvíli když se zastavil . Vyklouzl mu zvadlý , takže si myslím že to do ní pustil také , ale neptala jsem se jí . Ani mne to nenapadlo .

Karel (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Pred vojnou jsem tyden sukal svoji matku zatim co byl otec na skoleni-pekne jsem se do ni vystrikal

Tomáš (Út, 18. 6. 2019 - 18:06)

A co kdyby si ji oplodnil? To ti jako u ní prošlo?

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Tak se mu s tím nezapomeň pochlubit ,aby tě poplácal po zádech a řekl ti jak jsi ho perfektně zastoupil.

luci (Po, 29. 4. 2019 - 19:04)

Možná že ano . Znám rodinku kde každý s každou a mne jako návštěvu také . Vůbec s tím neměly problém . Jen jsem se divila , že i přede mnou otec ojel dceru mojí spolužačku.

Karel (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

a nastrikal to do tebe a do dcery?

luci (Út, 30. 4. 2019 - 10:04)

Ano , držel si mne za boky potom dorazil a já cítila jak mu v něm cuká a pouští to do mne . Nevadilo mi to protože mi doktorka léčila akné hormony a já vlastně měla antikoncepci .

Karel (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Pred vojnou jsem tyden sukal svoji matku zatim co byl otec na skoleni-pekne jsem se do ni vystrikal

Karel (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Pred vojnou jsem tyden sukal svoji matku zatim co byl otec na skoleni-pekne jsem se do ni vystrikal

Karel (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Pred vojnou jsem tyden sukal svoji matku zatim co byl otec na skoleni-pekne jsem se do ni vystrikal

Karel (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

Pred vojnou jsem tyden sukal svoji matku zatim co byl otec na skoleni-pekne jsem se do ni vystrikal

vašek (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

Kdysi se mi přihodilo že jsem honil péro na záchodě s matky spodním prádlem, čuchal jsem tu vůni ženského těla, s přivřenými víčky a s představou jak šukám matčino kundu, v tom nejlepším, když už se to nedalo ovládnout, se nečekaně otevřeli dveře, já se lekl, postavil se a vystříkal se matce na obličej, halenku a sukni. Matka se nezmohla na slovo, jen vykulila oči pak si otřela semeno ze rtů, bouchla dveřmi a dva dny se mnou nemluvila. Nevím jestli to byl incest ale trapas to byl řádný.

veverka (St, 3. 4. 2019 - 10:04)

Zuzko to máš úžasný vztah s rodiči a já jsem na tom podobně..akorát já mám jen mamku. Ale také se nestydíme před sebou a když je u mě přítel a náhodou zapomeneme zavřít dveře od ložnice, nic se neděje. Ale má to takhle asi málokdo :)

Bratr (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

Škoda, že jsou tu hňupi a trdla, co si jen vymýšlí.
Já mám zkušenost se sestrou a nebylo to špatné. Ještě po letech si to kolikrát při sexu představuji a pomáhá mi to s pevnou erekcí.

A (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Jo sestra, s ní bylo prd, ale stejně stará holka sousedka, to bylo jiné. Učili jsme se líbat s jazykem, ruční práci, ona dole, já nahoře i dole, práce pusou a jazykem dole. To bylo učení, paráda. Když se něco nepovedlo, tak se nikdo necítil trapně a poradili jsem si co a jak dělat. Do budoucna, jako když najdeš. Pak to zjistili její rodiče a byl konec, no bylo nám 13 a skoro ve 14 nás rozehnali. Naštěstí to mým konzervativním rodičům neřekli. Za tu dobu jsme se toho hodně naučili. Po střední jsem se sbalil a odstěhoval ke své přítelkyni a ta holka ze sousedství se stavuje na návštěvu a rádi vzpomínáme na ty časy. Tak přítelkyně poznala, s kým jsem se to vše, kromě šuku naučil. Zatím nezačala žárlit a to u nás už párkrát byla i přes víkend a i na chatě na horách. Zatím si spolu rozumí, ještě ji zatáhnout do společného pelíšku do trojky, ale to bude asi jen sen. Jak to sakra nastrojit a kde to pošťouchnout, aby to dopadlo? Zase je zvláštní, že mě přítelkyně s ní klidně nechá jet na nákup a podobně. Že by taky chtěla a bojí se to říct jako já? Nebo to chce zkusit s holkou? Záhada, uvidím, co se z toho vyvine.

Marie (Pá, 29. 3. 2019 - 11:03)

Jednou jsem byla s pritelkyni na dovolene s jejim 13-nactiletym synem spali jsme vsichni v manzelske posteli jednou jsem videla jaj jeji syn ji suka a pridala jsem se a obe na vystrikal-pokud vim matku suka i doma

luci (Po, 1. 4. 2019 - 23:04)

Takže jste dostaly sperma od mladého hřebečka a budete hezčí . Hlavně ať vás nikdo nenapráší , nebo máte na krku ohrožování mravní výchovy mládeže.

v (So, 23. 3. 2019 - 13:03)

Někdy v roce 86 bylo mi asi čtrnáct let jsem objevil pod matky polštářem okurku salátovku, hned mi došlo co s ní asi dělá a proč máme tak často okurkový salát, což mi vůbec nevadilo, naopak mě to jaksi rajcovalo. Jednou v noci mě vzbudila žízeň, šel jsem se napít, z ložnice matky se ozývalo tlumené stenání, tušil jsem co matka dělá a přiložil oko na klíčovou dírku. Matka ležela za svitu lampičky na posteli, napůl vyslečena z noční košiky si to dělala v různých polohách okurkou. Té noci jsem poznal že jsem muž a začal na plno onanovat.

Reklama

Přidat komentář