Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (So, 28. 3. 2020 - 22:03)

Rendesivir zabral a úspěšně léčí českého pacienta,je to lék od americké firmy Gilead.A můžeš si být Rakato jist,že za vším co popostrčilo lidstvo dopředu,pomohlo a chránilo je právě ten Žid.Krk bych za to dal,že při výrobě léku na koronavir je namočen právě ten Žid a sijonista.Tohle oni prostě umí,jako národ,který má přes 2 NC za vědu si to může dovolit.

Rakato (So, 28. 3. 2020 - 23:03)

Tomáš Cihlář z Gileadu je Žid? Proč si to myslíš?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 29. 3. 2020 - 00:03)

na drtivém počtu vynálezů které obohacují lidstvo se spolu podílejí Židé .A o tom bez dizkuze a jsem přsvědčen,že i za vynálezem léku proti koronavir je právě ten Žid.Jestli je Tomáš Cihlář Žid nevím,nejspíš ne,ale pokud něco vynalezl a obohatil tak lidstvo zcela jistě a o tom jsem jahodově přesvědčen je v jeho okolí nejmíň několik Židů,díky nimž se něco prostě dělo.To jsou nesmírně inteligentní lidé a vyřeší uplně všechno !...Ti se nedají.....jo a v Íránu léčí koronavir alkoholem.Nu….jak jsem psal,každý chlap po celém světě je stejný a rád si nasaje a íránců se to týká také....akorát to musel umět pálit a pokud to neuměj pálit a otráví se jich tam tak na stovky(asi 300) tak at to radči ani nechlastají.Znám případ ze svého okolí,kdy chlápek pálil načerno kořala ,dělal to imrvere nonstop furt a pak se mu jednou nezadařilo.Vypálil,okoškotoval,šel v noci spát a ráno se již neprobudil.

Rakato (Ne, 29. 3. 2020 - 15:03)

Už ti není proč věřit. Vymyslíš si, že remdesivir vymyslel Žid, a tvrdíš to jako fakt. Jsi už z těch Židů na hlavu.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

já si budu hledět svého Žida a ty koukej hledět svých negrů a cikánů.Rozdíl mezi tebou a mnou je ale ten,že já na těch lidech hledám pouze pozitiva

aladin (Ne, 29. 3. 2020 - 22:03)

A našels ??? 1 sv. války, 2 sv. válka, 3 sv válka !!!

Rakato (Ne, 29. 3. 2020 - 21:03)

To je právě ta chyba, že u Židů hledáš jen pozitiva. Ty jsi takový židovský sluníčkář. A americký taky.

aladin (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

"Ve Francii jdou city stranou, pacienty nad 75 let už nezachraňují"....Kapitalisticko-demokratický HYENYZMUS na pochodu Evropou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rakato (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Co je na tom hyenního, že když nemáš dost přístrojů, a necháš umřít slabé kusy? Život není peříčko. Myslíš, že na frontě zachraňovali každého, i toho s vyhřezlými střevy?

ShabbaTot-Jahoda (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

no...nezachraňují,nechajíé člověka co celý život dřel pojít jak potkana v kanále.Ale na miliony ekonomických vyžírků ,aby je EU přijímala peníze mají!Ještě co se týče Merkel,tak ta to má taky a jestli bude v Německu kolem 1000 mrtvol denně jako v Itálii a stát lidem nad 75 nikdo nepomůže,protože nemá city,potom se na Merkel vyrtuálně vyseru a vychčiju,vykašlu a poprskám ji smrkem!
Když tvrdí,že to zvladne,tak to teda MUSÍ zvládnout s ne,že ne.No co to je za franci hovada,když nechají umřít člověka jenom proto,protože je starý?

Cynik - realista (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

Jahodo, aladine… i když chápu vaše rozhořčení… všechny nezachráníte. Je to sice strašlivé rozhodnutí, ale jestliže není dost míst na jednotkách intenzívní péče, jestliže není dost plicních ventilátorů, bez nichž se mnozí nemohou vyléčit, je rozhodnutí omezit léčbu věkem pacientů z povrchního pohledu sice nelidské, bohužel však přísně logické. Tato má slova nejsou v žádném případě útokem proti seniorům… jde o šanci na vyléčení, a ta prostě s věkem klesá, s vysokým věkem pak klesá rapidně, a protože současné zdravotnictví ani v nejvyspělejších státech (zatím?) nedisponuje vybavením, technikou, vlastně ani dostatkem lékařů a dalšího zdravotnického personálu, aby mohli být léčeni všichni nakažení, musí být prováděn výběr… je mi líto, prostě je to tak - Sophiina volba … pokud nevíte, o co jde, a neznáte román, ani stejnojmenný film, jen krátce a stručně z Wikipedie: „Druhá volba, která má pro hrdinčino celoživotní trauma klíčový význam, je volba, před niž Sophii postaví sadistický německý lékař při jejím příchodu do koncentračního tábora. Nechá ji vybrat si z jejich dvou dětí jedno, které bude dále žit v koncentračním táboře Osvětim. To druhé bude odvezeno do nedalekého tábora, určeného pouze pro likvidaci vězňů. Sophie si vybere svého desetiletého syna Jana. Sama pak sleduje, jak jí nacisté odvádějí její malou dceru Evu k transportu do Březinky.“.

Rakato (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Moc to dramatizuješ. Doktoři i před koronavirem rozhodovali, kdo umře a kdo přežije, např. u pořadníku na transplantaci. Anebo u lidí, jejich mozkové funkce byly malé. --------------------- A pokud jde o koronavir, nahodím na jeden dýchací přístroj více pacientů a jedu dál. Tak to dělají tuším ve Francii.

ShabbaTot-Jahoda (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

takže Franci jsou vlastně nacisté...asi na tom něco bude...nacista také likvidoval nemocné,postižené a "nežádoucí" ,protože chtěl pouze ty zdravé a činné,vše dle starogermánského ducha čisté nadlidské rasy a nadlidských plemen.Ty hele Cyniku...tohle na mě nehraj...když mají Franci a Němci nato přijmout na miliony ekonomických běženců a postarat se o ně a ještě jim platit lékařskou a sociální péči i kdy nepracují,potom prostě budou mít i na těch několik tisíc a možná i jenom stovek případů nemocných lidí nad 75 rok.A o tom prostě bez dizkuze!...Nu.....ale protože drtivá většina ekonomických běženců v Franci a Německu a těch je na miliony má kol 30 rok,tak toto se jich netýká,ti budou mít vše jisté.....No nedej si pak to pivo.Já jich dal nyní 3 !Přišel jsem z práce kde jsem poctivě makal od rána a vydělal Státu prachy a dělám to pořát...každou sobotu a někdy makám na Stát a daně i v neděle.....potom ale zákonitě doufám,že pokud onemocní i moji rodiče ,že se o ně Stát postará a nebude nacista jako Franci a jejich idol Adolf

Rakato (So, 28. 3. 2020 - 16:03)

Pravou Sofiinou volbou pro Němce bude, až jim budou na chodbě nemocnice umírat na koronavir Němci a imigranti - komu asi dají dýchací přístroj nebo mimotělní okysličování? Němci nebo kudrnáči?

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Němci Němcům a přiblblí sluníčkáři tomu lidskému odpadu.

Cynik - realista (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Sice chápu tvé rozhořčení, ale znovu – jestliže je pro vyléčení v některých případech zcela nezbytný plicní ventilátor, a jestliže je těch ventilátorů aktuálně nedostatek, co uděláš? Kde je tak najednou vezmeš? Ze dne na den prostě potřebný počet ventilátorů nevyrobíš… Kdo mohl předpokládat, že v březnu 2020 bude zapotřebí desetinásobků, ba i stonásobků těch ventilátorů proti běžnému stavu? Zkus to promyslet… jinak samozřejmě souhlas s názorem na nehorázné prachy, cpané do imigrantů… nicméně, nejsem si jist, že „budou mít vše jisté...“, i mezi nimi již jsou nakažení. Spíš bych se obával, že se nekontrolovaně rozeběhnou po Evropě a budou nákazu šířit dál…

ShabbaTot-Jahoda (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

k nám do ČR ale ne!...Jsou uzavřené hranice!

Cynik - realista (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

To sice ano, ale co tzv. zelená hranice? Kdo ji bude chránit při nevysokém počtu našich vojáků a policistů? Snad babky, sbírající v pohraničí klestí, a k ochraně hranic nafasují samopaly a granáty?

aladin (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

"ON-LINE: Babiš chce prodloužit nouzový stav. Nakažených v Česku je nově 2 279"...Naprosto souhlasím a chce to ještě přitvrdit proti těm co nenosí ochranu dýchadel !!! Třeba kuřáci, často je vidím, jak mají ochranu na bradě a kouří !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aladin (So, 28. 3. 2020 - 14:03)

"Wu-chan se otevřel světu, ve městě zastavil první vlak"...To je pěkná volovina, to měli Číňani s koronavirem málo starostí ???

Reklama

Přidat komentář