Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Út, 31. 3. 2020 - 00:03)

Skřete, já bych se vsadil, že když jdeš na malou, tak často chčiješ v sedě jako Steve.

Jirka (Út, 31. 3. 2020 - 07:03)

To není žádná hamba, dělá to spousta lidí, taky jsem se to naučil dělat, je to pohodlné a aspoň není počůrané prkýnko. Nevím proč by se za to měl stydět. V období baroka se u šlechty považovala hygiena za ostudnou a zcela otravnou činnost.

Jirka (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

No právě, že asiati by se nechtěli zámořit. Co jsem četl nebo slyšel, tak ten virus nemá dlouhou životnost a max do 24h i dříve umírá v závislosti na druhu kontaminovaného materiálu. Teď nevím jestli na kovu nebo plastu se drží nejdýle nebo obráceně.

Jirka (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

Jelitomutak, je teoreticky možné ho "vyhladovět" přísnými karanténami, ovšem ohlídat se nedá vše bez chyb. Rovněž latentní doba je poměrně krátká, aby tyto karantény byly účinné. Mnohem horší je to u nemocí, kde se první příznaky objeví až třeba po měsíci. A rovněž patogenické agens pokud má delší stabilitu. Například spóry antraxu mají vysokou odolnost a životnost více než deset let v půdě čekat na hostitele.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

Pokud se moc ožeru a nějaký text se mi nepodaří, bude třeba chybový, tak to svedu na tebe, Jednoduchý Skřete, když pořád píšeš pod mým nickem. Děkuji ti za spolupráci.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

Ale to bych musel být pod vobraz, aby mi to lidé uvěřili.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

V Asii už se to moc nešíří. Nevypadá to, že by se chtěli asiati promořit tím virem. Jen hloupí Evropani.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

A kdybych si zaplatil Eset, chytnul bych to?

Jirka (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

Na tohle jsou asi všechny verze avastů neúčinnné. Nakonec, i když možná neplánovaně, z toho může těžit právě Čína ekonomicky, prodejem roušek a dalších potřeb, případným prodejem vakcín, která hnedtak nebude, aby byla ověřena. Kdyby to byl záměr, což je čiste konspirativní špekulovani, tak by to byl machiavelicky pragmatický tah jak oslabit ekonomiku ostatních velmocí v delších časovém horizontu.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

A když si platím avast, nakazím se taky?

Jirka (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

Existují názorové rozhodně ne hloupých lidí, že tahle opatření budou trvat i rok. A že co se týče nákazy, tak že dříve nebo později s tímto virem může být konfrontován každý organismus, imunitní systém každého člověka mu nakonec může čelit. Ať je to pravda nebo ne, je to jeden z možných scénářů.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

Dobrý den, je možné, že koronavirus může nakazit i můj počítač?

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

Můj poslední příspěvek je z 29. Březen 2020 - 22:59. Ostatná texty tady nakálel jednoduchý skřet, který se už dočista pomátl.

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Steve: "Jinak pokud jde o samotné čůrání - tak v sedě když jsem zesláblý při nemoci nebo když cítím, že by mi mohlo být na omdlení." https://diskuse.doktorka.cz/moceni-sede?page=6

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Slovák s koronavirem zemřel dvě hodiny po propuštění z nemocnice. Slovenské ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že šedesátiletý muž, který zemřel v pondělí krátce po propuštění z bojnické nemocnice, byl pozitivně testován na Covid-19. „Aktuálně čekáme na výsledky pitvy, která ukáže, co bylo primární příčinou úmrtí,“ uvedl resort zdravotnictví. Televize Joj upozornila, že pokud se potvrdí úmrtí na nemoc Covid-19, kterou nový typ koronaviru způsobuje, bude se jednat o první oběť na Slovensku. Covid-19 byl u muže potvrzen v neděli a po dohodě s hygieniky byl pacient v pondělí propuštěn do domácího léčení, protože jeho stav byl stabilizovaný. Zemřel dvě hodiny po propuštění z nemocnice.

V Česku zase na coronavirus náhle umřela zdravotní sestra. Přitom den předtím kritizovala nedostatek zdravotnických pomůcek. Byla v domácím léčení. Nakazil ji ten taxikář.

Z celého světa přicházejí zprávy o tom, jak je virus nepředvídatelný. Někdo si myslí, že má jen lehčí průběh a bác další den se skácí k zemi a je mrtev.

Ze všech různých zpráv čím dál více nabývám podezření, že tento virus je kompilace všeho možného a že opravdu vznikl uměle, ačkoli původně jsem se tomu zdráhal věřit, páč nemám rád konspirace. Jenže tento virus má opravdu parametry jako by pejsek s kočičkou dělali dort a dali tam od všeho trochu. Trochu podobný chřipce, trochu podobný HIV, někdy útočí na plíce, někdy na ledviny, někdy na srdce, někdy na rozmnožovací ústrojí, kousek genů virů z luskouna, kousek genů virů netopýra. Taková matlanina, která tu ještě nikdy nebyla a v přírodě prostě není.

Jirka (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

Ale on uměle vznikl, na tom není nic konspiračního. Právě byl vyvíjen v laboratoři a holt někdo, kdo na tom dělal to nešťastně dostal ven. Ta míra virulence ukázala, že to samo o sobě nevzniká přirozenou cestou, co se domnívají. Prostě podobné věci (i horší) se zkoumají a dostalo se to ven a teď je to už mimo kontrolu.

Katz (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Může se kůň dostat do nebe?

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Na tomto webu se usídlilo zlo, ryzí, čisté zlo. A říká si mima!

Rakato (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Snad aspoň v nebi mu Bůh dovolí si pohrávat s chlapeckými orgány

Touha (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Ty budeš mulťák.

Reklama

Přidat komentář