Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Radek (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Měl jsem slipy , ne že by se mito zrovna moc líbilo ale byl to zajímavý pocit ale horší je že patřim k lidem co při kakání rovnou i čurají takže moje kakací nehody mají i čurací následky. Proto mamina asi i tak vyvádí . Jináč mám mladší segru je jí 8let. Což je pro mě peklo protože každou nehodu komentuje a mamka mě sní srovnává že segra se nepočůrává a já jsem osduda že jo . Každou chvíli jí musim hlídat protože jsme s mamkou sami tátu nemáme po autonehodě nepřežil. A každý prušvich segri slíznu já protože jsem jí špatně hlídal takže každou chvíli ponižujcí výprask vařečkou.

Kikina (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Ježiš tak jsem se trochu blbě vyjádřila. Nebudeme tady snad slovíčkařit? Předpokládám že jste pochopili jak jsem to myslela. Rony díky za pochopení a za podporu.

Rony (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kiki máš pravdu, není to to hlavní, dva se musí mít hlavně rádi a respektovat jeden.druheho.....Rony

Rony (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kiki máš pravdu, není to to hlavní, dva se musí mít hlavně rádi a respektovat jeden.druheho.....Rony

Šimonek Antonín (Po, 30. 3. 2020 - 09:03)

deska ráno

Kikina (Po, 30. 3. 2020 - 09:03)

No já jsem věděla že to sem psát nemám ale už mě ta přetvářka nebaví a tak se k tomu jednou obsáhleji vyjádřím a dál už to pro mě není téma. Já jsem náhodou ráda že můj přítel je relativně normální a tohle ho nebere. Za prvé i když každý vztah začíná vždy idylicky tak nemusí takhle jednou skončit a přeci jenom když ten kluk o mě ví že pokakavam a že se mi to líbí tak to je pak něco co může proti mě použít a udělat mi peklo ze života. Jedna holka se kterou si dopisuji soukromě si tímhle prošla když jí její bývalý vyhrožoval že o ní rozhlásí že je pokakanda a asi to nebylo nic příjemného. A za druhé i když u mě v poslední době došlo k hodně změnám tak jedna věc u mě pořád platí a sice kakání před klukem prostě nedávám. Přiznala jsem Tomášovi asi dvě nebo tři hnědé nehody co jsem měla a byla jsem zvědavá jak zareaguje a vzal to úplně v pohodě s tím že se to může stát každému ale neměla jsem pocit že by ho to nějak bralo. Vím že se mu líbí jak čůrám a tak se před ním klidně vyčůram s tím problém nemám a možná že kdyby chtěl abych se před ním počůrala tak to bych snad zvládla ale na kakání prostě potřebuju soukromí a je jedno jestli to dělám na záchodě venku v přírodě nebo do kalhot. S holkou to problém není ale před klukem se pořád stydím. Jinak pokud máte pocit že jsem se hodně změnila tak ano. Vloni se mi otočil život o 360 stupňů a prošla jsem si na podzim dost složitým obdobím a věcmi které tu nechci rozebírat ale velkou měrou k té mojí změně přispěly. Ano kdyby mi tu někdo ještě před rokem napsal že budu za rok s klukem a bude se mi to líbit tak bych mu řekla že se zbláznil ale už se to tak prostě vyvrbilo. Po tom složitém období jsem cítila že potřebuji nějakou oporu. No a když jsme u toho tak já si nenašla jeho ale on mě. Jak jsem se dozvěděla později tak byl do mě zamilovaný už když jsme spolu chodili na učňák ale on se tehdy musel starat o svou mladší sestru a já dávala celkem jasně najevo že mě kluci nezajímají. Teď když se znovu objevil v mém životě si dal hodně záležet na tom aby mě získal. Já dlouho odolávala ale ne protože bych byla nějaká nedostižna princezna to ne ale dlouho jsem si nebyla jistá jestli to chci a mám do toho jít a teď jsem v tom až po uši :0) dost mě taky nalomilo co tady ke konci roku psala Jitka která už sem bohužel nepřispívá ani ne tak o tom pokakáváni ale o tom jak je pěkné mít někoho s kým se můžu držet za ruce pomazlit se přitulit se k sobě a spinkat spolu v postýlce. Cítila jsem i podvědomě že nastala ta pravá doba a tohle je ten pravý kluk. Jitka to sem psala zrovna když mě vytrvale balil a i další holky se kterými si píšu soukromě mi říkaly ať jdu do toho že nemám co ztratit. Prostě ty věci kterými jsem si na podzim prošla mě změnily. Ano musela jsem omezit svoje pokakávaci aktivity pravda ale zase s tím klukem jsme si neuvěřitelně sedli po lidské stránce máme hodně společného a on je pro mě skutečnou oporou a v této době kdy jde do zadečku všechno okolo nás takovou oporu potřebuji dvojnásob. Nechtěla bych po pravdě kluka který by o mě stál jenom protože se pokakavam a nebyla tam ta láska a další věci. Chci kluka který mě má rád ne jako pokakandu ale jako člověka a bere mě takovou jaká jsem. Kakání je fajn ale myslím si že to není v životě to hlavní. Rony o tvém návodu už jsem přemýšlela že by bylo fajn kdyby mu nevadilo že si třeba občas v soukromí tu a tam trochu umažu zadeček ale nevím jak mu to mám podat. Fakt ho miluji a nechci ho ztratit tak je to zatím moje privátní záležitost. Je to zase vzrušo že podobně jako v době mého dospívání musím své akce plánovat tak abych nebyla přistižena a stihla včas uklidit. Uvažovala jsem i přestat s tím ale co si budeme povídat nejde to :0) tak jsem to holt musela omezit no. V životě je asi vždycky něco za něco a uvidím jak se to vyvrbi dál nebudu to hrotit. Tak to je asi všechno co jsem chtěla napsat ti inteligentní to pochopí. Končím tuto lingvistickou exhibici svým tradičním ale momentálně trochu pozměněným heslem. Pokakáváni zdar a korona viru zmar! :0) Kiki.

Jitka D (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Kiki, a velká gratulace k zásadní životní změně. Držím palce, aby vám to spolu klapalo a vydrželo. Pokud k tomu to moje hučení do tebe trochu přispělo, tak mne to hřeje u srdíčka. Já jsem tady do diskuse občas nakoukla, ale taky jsem tu od tebe žádnou velkou aktivitu neviděla a s nikým jiným si tu nemám moc co říct. Od chvíle, co začala koronakrize je vůbec vše vzhůru nohama. Tvůj mail, abych ti byla napsala pár řádek soukromě, nemám. Teď mám čas jen na krátkou zprávičku, ale pokud sem ještě přijdeš, tak ráda pár řádek napíšu. Hlavně prosím nic nelam přes koleno ohledně toho pokakávání. Mohla bys taky hodně ztratit. Vyčítám si, že jsem trochu neuváženě psala o tom, jaká je to krása, když tě do pořádku dává tvůj kluk. To sice platí, ale musíte si v tom opravdu souznít. Jinak to může skončit špatně. O tom jsem tu taky psala.

Kikina (Út, 7. 4. 2020 - 20:04)

Ahojky Jituško. Tvoje zprávička mi taky udělala velkou radost. Já jak už jsem tu psala tak nové kontakty moc nenabíram spíš omezuji ale ty se mi líbíš. Jsi holka a my pokakandy musíme držet pohromadě :0) je nás málo a těch které se nebojí o tom napsat i na veřejnou diskuzi je ještě míň. S tebou bych do té soukromé komunikace určitě šla. Je toho hodně co bych ti chtěla napsat ale to se na veřejnou diskuzi úplně nehodí tak pokud by jsi měla zájem tak to můžu vybavit a nemusíš tady uvádět žádné svoje soukromé údaje žádný mail ani tak něco. Všechno by proběhlo bezpečně přes diskrétního zprostředkovatele a i pak by bylo jenom na tobě co bys mi byla o sobě ochotná prozradit nevyžaduji žádné posílání fotek apod nemusíš mi nijak dokazovat svou fyzickou existenci i já jsem radši taky anonymní. Pokud by sis nechtěla dopisovat přímo ze svého mailu tak si můžeš k tomu účelu založit i nějaký speciální. Já to takhle mám a používám ho právě k soukromému dopisování. Pohybuji se v komunitě kde je celkem asi osm lidí z toho je nás pět holek a každá z nás to má ráda trochu jinak. Některým se líbí plínky některé to rády do kalhotek a já kombinuji obojí podle momentální nálady. Každopádně pokud by sis chtěla psát jenom se mnou a pak eventuálně poznat ty ostatní tak není problém. Já se každopádně zavazuji že vše co bude v naší soukromé konverzaci v ní i zůstane. Zavázala jsem se chránit soukromí těch lidí a v tomto se nemusíš ničeho obávat. Tak mi tu napiš jestli o to máš zájem a já ti napíšu podrobný postup jak na to. Zatím se měj moc fajn. Kiki.

Jitka D (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj Kiki. Zase píšu trochu později, než jsem chtěla, ale byli jsme s přítelem trochu zapracovat u jeho prarodičů. Bylo tam potřeba odbordelizovat starý potravinový sklípek, aby se tam zase nechalo ve větším uskladnit brambory, zeleninu, ovoce a tak dále. Aby nemuseli nikam na větší nákupy. Ty běžné věci jim dopraví rozvážka, kterou tam pro seniory zřídili anebo si dojdou ve vyhrazený čas. Teď se chystáme vyrazit na chalupu. Tam jsme docela stranou a tak už se těším, jak sundám roušku a vzhledem k teplému počasí taky boty. Ježíš jak já jsem natěšená, že po těch měsících v botách budu zase chodit bosa, že ucítím, jak mi bláto leze u nohou mezi prsty, tekoucí vodu potůčku kolem kotníků a tak dál.
Pokud jde o tu soukromou komunikaci, tak tam jsem na tom podobně jako Ty. Nechci se bavit s každým, ale s tebou bych docela ráda. Ponechávám to ale na Tvém rozhodnutí. Navrhovaný způsob mi vyhovuje. Fotky nebo videa by byl problém. S přítelem máme zásadu, že se nefotíme ani netočíme. Tedy myslím u toho našeho blbnutí. Nebojím se ani tak, že bychom se tím někdy mohli vydírat, protože v tomhle si fakt souzníme a užíváme si to oba. Ale není počítač, do kterého by se nedalo nabourat i když přítel je hodně opatrný. Zkrátka ty naše blbiny jsou jen mezi námi. Je to náš úplně oddělený svět a tak to i zůstane. Tím pádem jsou vlastně akorát tři lidi, kteří znají mojí fyzickou existenci a zároveň to, že se ráda pokadím. Jsou to ti dva, o kterých jsem se tu už zmínila, jak hrozně moc chtěli pokakanou holku, ale ve finále nedali to, jak to strašně smrdí a pak můj přítel. Dál zvyšovat jejich počet bych neměla zájem.
Mailík na podobné účely mám. Tedy doufám, že ještě funguje, protože jsem jej teď nějakou dobu nepoužívala. Já jsem si totiž před časem už taky psala se dvěma dalšíma holkama, které jsou tak trochu kopie nás dvou. Myslím ve způsobu, jak se k tomu dostaly. U té jedné byla taky na začátku regulérní nehoda do kalhot. Samozřejmě nejdřív šok, zoufalství, zhnusení, ale když se pak dostala do bezpečí, tak si chtě nechtě musela přiznat, že se jí to nejen líbí, ale že jí to i vzrušuje. No a ta druhá, to je podobné čuňátko jako já. Taky se jí svěřila její kamarádka, která se potřebovala někomu vypovídat z prožité nehody do kalhot. No a ona si podobně jako já říkala, že by to chtěla zkusit, že ten pocit, jak se měkká a teplá hovínka matlají po zadečku a mezi nohama by přece neměl být nepříjemný. Zkusila to a zjistila, že jí to naprosto dostává a že se ani s chlapem tak krásně neudělá, jako když je pořádně pokakaná a pěkně si to všude rozmatlá. Myslím, že to my dvě asi chápeme.
Ten malík zkusím, zda funguje a pokud ne, tak si udělám nový. Jen musím být opatrná. Můj starý počítač je momentálně mimo provoz a používáme přítelův noťas. Ten je ale služební a proto budu muset dávat pozor. Možná to nepůjde tak hopem.

Kikina (So, 11. 4. 2020 - 17:04)

Já jsem připravená kdykoliv ale nebudu na tebe tlačit. Až budeš připravená tak napiš. Musely by jsme domluvit nějaký den a čas kdy tu budeme obě dvě aby celá operace proběhla rychle a nikdo se za tebe nestihl vydávat. Už jsem takhle získala kontakt na čtyři lidi z téhle diskuze a vždycky to proběhlo v pohodě. To o mě ví víc lidí že jsem pokakanda ale jak fyzicky vypadám ví jenom jedna holka kterou mám tu čest znát osobně i jsme se spolu pokakaly. Tipla bych si že ty budeš asi o něco starší než já odhaduji tak okolo třiceti ale to není problém píšu si i s lidmi o generaci staršími než jsem já a neřešíme jenom pokakáváni ale píšeme si o všem možném. S jedním z nich jsme dá se říct nejlepší přátelé i když ani on neví jak vypadám (trochu paranoia no :0) ) ne jsem jenom opatrná určitě to není nedůvěra. Jinak teda já fotím velmi ráda obzvlášť své zničené oblečení :0) mám i nějaká videa sama se sebou ale ta jsou pochopitelně striktně soukromá. Mám počítač sakra dobře chráněný a zatím se mi do něj nikdo nenaboural. Tak si s přítelem užijte Velikonoce a doufám že se pořádně pokakáš aby tě pak mohl vyšlehat po tvém pěkně hnědém zadečku :0) když já teď holt musím být hodná. Zatím ahoj a měj se fajnově. Kiki.

Jitka D (Čt, 23. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Kiki, co jsem tu nebyla, tak přibylo takových příspěvků, že jsem naše původní vlákénko už málem nenašla. Pravda, některé z nich zase pochází od prudičů, ale s podobnými hlupáky se musí bohužel počítat. Ti si vždycky najdou něco, kvůli čemu potom mohou prudit, navážet se do někoho a urážet ho. Chodívala jsem svého času na diskuse týkající se něčeho tak úplně všedního jako je chození bosky, protože bosa chodím moc ráda a nevěřila bys, ale i tam se taková individua našla. Asi jim náramně zvedalo sebevědomí moci se navézt do holky, která napsala, že moc ráda chodí za deště nebo po dešti, protože úplně úžasně miluje, když jí bláto leze mezi prsty na nohách. To já mám taky moc ráda a nejen to prolézání mezi prsty, ale i ten měkký mazlavý dotek na chodidlech. Chodila jsi taky někdy bosa a zkusila případně i skrz bláto?
Jinak buď v klidu. Žádný tlak z Tvé strany nevnímám. Určitě to někdy zrealizujeme. Já se sem teď dostávám spíše náhodně. Ale pokud budu někdy znát dobu, kdy se tu budu vyskytovat anebo to dostane nějakou pravidelnost, tak to dám vědět. S věkem si se trochu netrefila. Do třicítky mi ještě nějaký ten pátek chybí. Ale na druhou stranu, ono se to nezdá a najednou to bude tady. Ale co, svět se bude točit dál. Do té doby už bych samozřejmě chtěla být mamina a to už budou jiné starosti pokud to klapne. Velikonoce byly bez pokakání. V takový den by mne to asi ani moc nebralo. To musí být ta správná konstelace.

Kikina (Pá, 24. 4. 2020 - 08:04)

Ahojky no já jsem o Velikonocích taky nic nespáchala. Zkakala jsem se až po nich když se mi naskytla příležitost. Teď jsem momentálně na návštěvě u kámošky a tak musím být hodná. Mě se taky strašně líbí ten výraz pokakanda. Teda já ho nevymyslela ale s oblibou ho používám. Pokakanda to zní tak roztomile :0) určitě líp než holka co si sere do kalhot. V tomhle je čeština úžasná řeč že má tolik výrazů pro jednu věc nebo činnost. Jinak koukám že postřehy ke Katce máme vesměs stejné. Až se vrátím od té kamarádky napíšu ti víc. No a pokud jsi mladší než jsem to původně tipovala tak nevadí tím lépe protože v tom případě budeme plus mínus pár let skoro vrstevnice. Mě bude 23 už se to blíží. A Martine pokud ten post byl na mě tak díky za kompliment a musím konstatovat že jednoho skvělého kluka mám zrovna po svém boku. Sice to o mě neví že si ráda kakám do kalhotek ale o tom ani náš vztah není a já to s tím nechci spojovat. Jinak máš pochopitelně právo dělat co tě uspokojuje. Já si taky ve svých začátcích připadala jako úplný exot a totálně jebnuta holka když se mi líbí kakat do oblečení ale časem jsem zjistila že je nás víc podobně postižených a díky internetu si o tom můžeme i svobodně a anonymně pokecat takže buď v klídku. Všechny zdraví a hodně nehod přeje Kiki :0)

Rony (Čt, 2. 4. 2020 - 07:04)

No já bych to zkusil nejprve pár fotek z wetlooku, holky v mokrých věcech většinou kluky vzrušují, pak třeba píss.No zda měl ml.segru nebo bráchu a dokázal překvapit když se pokadil, zda to nedal je to ztracené, senátor mojí polovička by to nedal, tudíž s ním by to nešlo.Pokud to zvládl, když by se začal vyptavat ,tak to můžeš vždy přehrát zda Ti bude pomáhat až budete mít jako své mimča.No a časem můžeš jako při prohlížení fotek nechtic narazit na pokaděnou a pozoruje jeho reakci....,,to je moje zkušenost, ale jinak to nechám na Tobě, Rony

Kikina (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Ahoj Rony. Jak už jsem psala tak můj přítel je celkem otevřený a není nijak prudérní a můžeme se spolu bavit prakticky o čemkoliv. Jak už jsem psala líbí se mu na mě koukat když čůrám. I jsem mu na sebe práskla že třeba v létě se ráda počůrám do upnutých legín a pak v nich hupsnu do řeky nebo do rybníka a nezdálo se mi že by ho to nějak pohoršilo. Naopak mi řekl že mu to musím někdy předvést jinak tomu neuvěří :0) takže čůrání je ok ale kakání ho asi nebere. Tím jsem si celkem jistá. Když jsem se mu svěřila s některými svými nehodami tak mi dal do placu i svoji příhodu jak se jednou opil při oslavě narozenin a pak se v opilosti počůral a pokakal v posteli a našla ho v tom jeho mladší ségra takže taky docela hustej trapas :0) ale neměla jsem pocit že by ho to nějak bralo. Ale myslím si že vyložený odpor k tomu nemá. Mezi ním a jeho ségrou je velký věkový rozdíl. Když jsme spolu chodili na učňák tak jeho ségra chodila do školky a taky se jí občas stalo že se pokakala asi jako každý v tom věku a protože jeho rodiče věčně neměli čas tak musel dát ségru dohromady on a nedělal z toho žádnou trágu. Já bych děcko jednou určitě chtěla. Hrozně jsem se zhlédla v mojí malé neteři a taky bych chtěla takovou roztomilou holčičku. Když byly u nás o vánocích s mojí sestřenkou u nás na návštěvě tak se malé taky stala jedna kakací nehoda tak jsem neváhala a iniciativně jsem se nabídla že jí dám dohromady a nedělala jsem to určitě s žádným odporem. Ostatně jsem zvykla mýt svůj zkakany zadeček a tak jsem holt jednou umyla i cizí. Žádná věda :0) takže se domnívám že kvalifikaci na budoucí matku mám myslím dostatečnou. Moc nechápu ty rodiče co tohle nedají. Vím že jsou i holky pro který je to nepřekonatelný problém ale já říkám jak chtějí zvládnout fakt zásadní životní starosti když nezvládnou ani vyměnit pokakanou plínku? No to je vedlejší zase jsem se trochu rozepsala ale takhle to prostě cítím. Uvidíme nebudu to hrotit ale byla bych ráda kdyby jednou o mě věděl úplně všechno a bral mě takovou jaká jsem se vším všudy. Kiki.

Petr (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Pokud se ti loni otočil život o 360° tak je vlastně pořád stejnej, ne?

Pozorovatel (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Dobrej postřeh :)

Tomáš (Ne, 29. 3. 2020 - 15:03)

Minimálně já a kolega Scatter jsme připraveni plnit našim pokakandám jakékoliv přání za jejich plné kalhotky. Jinde se za to řeže a nadává, a my to máme přesně naopak. Tak děvčata, šup šup, která nám skočí náruče? Stojím první ve frontě, za mnou hned Scatter :-)

Tomáš (Ne, 29. 3. 2020 - 15:03)

Návštěvníku povedz mi, čo to znamená to slovo Absurdný?

Scatter (Ne, 29. 3. 2020 - 14:03)

Já myslím, že je to její věc, koho si našla a když jsou spolu šťastný tak budiž. Ale zase máš v tomhle pravdu, spousta kluků by udělala cokoliv a já jsem jeden z nich, mít pěknou čokoládovou princeznu doma, jenže takové štěstí potká jen minimum z nás. Holky krásný pokakandy, kde jste moje kočičky? Senzační Bea, úžasná Deniska, kakejte pro náš, prosím...potřebujeme to!

Rony (Ne, 29. 3. 2020 - 13:03)

Ahoj, je pravda,že jsem to také nějaký čas tajil, ale pak jsem přítelkyni pustil pár ukázek a nějaké fotky a buť a nebo.Ji to nic neříká, ale toleruje mi to.Dělat to po tají je sice adrenalin, ale takto se nemusím bát odhalení a navíc mohu oblečení v klidu vyprat, usušit. Rony

Reklama

Přidat komentář