Reklama

Obřízka

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 16:03)

Tak Natálii nebo Jakuba ? ty už nevíš ani čí jsi , máš stránky pro kluky nebo jsi tam jen “jako” redaktor?? Obřízka nebo neobřízka? pravděpodobně asi však acucůlophilní zirkumfetišistickej zájem o předkožku ve stadiu pokusu o obřízku.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

Ty svoje zdroje nenapíšeš, protože to jsou leda aktivistické stránky, v případě pediatra z USA to byl někdo, kdo pomáhal krýt podvody, zemřelo mu dítě - pacient, pomáhal dceři finančně v byznysu v řetězci s prostitucí.

gin (So, 7. 3. 2020 - 07:03)

Mě už nemá co zahubit. Kdyby mě smetl ten koronavirus, tak by mi to vůbec nevadilo. Alespoň bych na tomto světě už zbytečně nezacláněl.

Zk (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Tak tohle byl poslední den, kdy sem Tony ještě napsal... tahle zpráva už divně zněla..a je ze 7.3., a přímo rouhačská..že by ten zákon přitažlivosti fungoval? Spíše to vypadalo, že ho potká obřízka, než aby ho potkala “zubatá”. Je to smutný, podcenil to a sebrala ho. Budiž mu země lehká. Kdyby zůstal v Jirkově, tak by ho nepotkala...a mohl dále psát. Doufejme, že šel do nebe. Amen.

Martin (So, 7. 3. 2020 - 06:03)

Ne gine! Stejně jako já nejsem Zkoumal, tak ty nejsi hledající. Ty už jsi totiž našel a z té cesty kterou jsi našel a která tě vede do záhuby nejsi ve své strašné zaslepenosti ochoten popojít ani kousek.

Martin (So, 7. 3. 2020 - 01:03)

Tak na další šťastnou šestku! Jinak, nepůsobí to na čtenáře vůbec seriózně, když sám říkáš jak pod vlivem nějakých smyšlených kydů v diskuzi na netu měníš pohled na svět o 180 stupňů. Musel to tehdy být pro tebe silný zážitek, když jsi si potom z předkožky vytvořil modlu, zlaté tele a celých šest let se jí zaslepeně a odhodláně klaníš!;-) ať se daří do dalších let!

gin (So, 7. 3. 2020 - 01:03)

Tím ses prozradil, že jsi agresivní cirkumfetišista Zkoumal, mne jde o serioznost, sám jsem hledající.

Martina (Ne, 8. 3. 2020 - 10:03)

Ty nejsi hledající. Pro tebe jsou všichni zkoumal a pravdu nehledáš.

Tony (Pá, 6. 3. 2020 - 23:03)

Dnes je tomu přesně šest let, kdy mě jeden příspěvek tu na doktorce, byl jsem tehdy jako dnes v Hamburku, jenže na opačném konci, dnes jsem na Bilwederské zátoce, tehdy jsem byl na Auerdeichu, nakonec přiměl k tomu, abych tuto problematiku začal do hloubky studovat ze zahraničních zdrojů a ať jsem byl ještě před 6 lety ve svých 53 letech obhájcem té obřízky, tak jsem zcela, o celých 180° změnil svůj názor.

Tonda Vlas (St, 4. 3. 2020 - 00:03)

To jsi teda něco vyzkoumal. Je to chyba doktorky. Když tu před dvěma lety změnili systém tak po změně systému jsou najednou mé staré příspěvky pod nickem zanet81 nebo pod nickem swjeti. Za toto já nenesu vůbec žádnou odpovědnost.--------------------------------A už jsem tu psal tisíckrát, že ty stránky pro kluky nejsou mé ale že to jsou stránky MUDr Jiřího Staňka----------a za třetí, mezi cirkumfetišismem a acucullofilií je podstatný rozdíl.

Virolog (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Obřízka je skvělá prevence proti viru, neboť je logické, že pod korunou glandu (žaludu) penisu pod předkožkou bude nacházet útočiště nebezpečný virus stejného jména a ve vlhku pod předkožkou se množit a mutovat do daleko více nebezpečnější podoby tzv. podkorunaviru a běžným mytím se nedá vymítit.

Virolog (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Obřízka je skvělá prevence proti viru, neboť je logické, že pod korunou glandu (žaludu) penisu pod předkožkou bude nacházet útočiště nebezpečný virus stejného jména a ve vlhku pod předkožkou se množit a mutovat do daleko více nebezpečnější podoby tzv. podkorunaviru a běžným mytím se nedá vymítit.

Tonda Vlas (Út, 3. 3. 2020 - 09:03)

Dovedu si to v sektářských USA představit.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 13:03)

to je argumentace jako noha. Dovedu si to představít - v sektářských USA. Takže píšeš svoje fantazie, představy. A nejen u čísla mrtvých novorozenců kvůli obřízce. Ty totiž víš hovno, abys věděl, kolik se v USA ročně rodí dětí, tak bys to musel vyhledat na internetu. Ale číslo, kolik z dětí umírá na obřízku to "si umíš představit". Zkrátka píšeš samý bláboly, slinty, nemá to hlavu a pato, výmysly a fantazie nebo lépe fantasmagorie.

gin (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

Přesně to tu jsem chtěl načmárat, ale obráceně.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

tak to se multinicku dosti pleteš. Ty tu plácáš svoje fantazmagorie, lži a výmysly. Občas zašermuješ něčím jménem - zpravidla to jméno jde dohledat, ale odvoláváš se falešně. Svoje tvrzení nemáš zásadně podložená zdroji, co by šlo dohledat. Jen plky typu: "znám spoustu mužů, kterým obřízka zničila život" apod. Když jde o pravá jména, tak jako ten kontroverzní pediatr z Ameriky, toho jinde cituješ, ale nevěděl jsi ani, co o něm píše Wiki. A fakta, co o něm píší média, ne typu Blesk, ale typu LA Times, nebo na na stránkách univerzity ap. Doc. Zvěřina, co ses ho dovolával, tak jeho článek vyznívá zcela jinak, než co tu dokola omíláš. On říká, obřízky se není třeba bát, i když nikoho na ni neposílá, ale respektuje, že tu jsou zdravotní důvody a nezrazuje ani ty, co tam jdou z hygienických důvodů. Od Doc. Šmakala, tak pokud by on chtěl něco agitovat, bude to dělat sám. On ani neví, že ty zneužíváš jeho jméno pro svoji agitaci. Tvé jméno ovšem znají v řadě zařízení, co mají www stránky a kam jsi jim začal spamovat. Pak to museli promazávat.

gin (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

Přesně to tu jsem chtěl načmárat, ale obráceně.

Martin (Út, 3. 3. 2020 - 08:03)

Takže pořád trváš na tom svém tvrzení, že v nějaké civilizované zemi s vyvinutým zdravotnictvím umírá ročně kvůli mužské obřízce cca 200 dětí? Ano nebo ne?

Tonda Vlas (Út, 3. 3. 2020 - 06:03)

Tvrdil jsem to zcela jinak, než to ten šašek počmáranej napsal, a s těmi mrvými po obřízce, myslím si, že je jich více u novorozence se dá ůmrtí svést na cokoliv.

Martin (Út, 3. 3. 2020 - 06:03)

Teď se od toho distancuješ co? Ale sám jsi to tu minimálně dvakrát tvrdil!! Tak si to teď hezky vyžer.

Reklama

Přidat komentář