Reklama

Obřízka

Ano (Út, 10. 3. 2020 - 13:03)

Obřízka je výzva!

Ano, ano (Út, 10. 3. 2020 - 13:03)

Obřízka ? Ano, to je výzva ! ”Ano, bude líp“ !Čest obřízce!

Martin (Po, 9. 3. 2020 - 16:03)

Jediný spravedlivý, korektní a slušný promluvil. Ano, všechny živly, které nesouhlasí s Tonym, které se ho snaží probrat, aby se vzpamatoval je potřeba potírat a odstranit! Musíme je ukázat, co je to za lidi a umlčet je! Je potřeba zalít všechny obřízkuchtivé chřtány Tonyho a Stevovou ocelí!

Steve (Po, 9. 3. 2020 - 16:03)

Měl by to tady někdo už konečně moderovat ... to je humus co je to tady za spamující sešlost. Vy nemáte sakra nic jiného na práci, než tady pindat immerwehre 24hodin denně???

Zkoumal (Út, 10. 3. 2020 - 10:03)

Ano Steve, snažme se! Téma “obřízka mužů” si definitivně zaslouží více pozornosti, zvláště v této době boje s Coronavirusem.....kdy zde Tóny zaspamoval celou diskuzní skupinu .„Existují jasné důkazy, které podporují přínos obřízky pro zdraví,“ uvedla Susan Blank, která vedla čtrnáctičlennou pracovní skupinu, která formulovala novou politiku zveřejňovanou v časopise Pediatrics.

Martin (Po, 9. 3. 2020 - 12:03)

Tony, podle mého názoru bys měl:
1) zrušit ty tvoje hloupé stránky
2) přerušit všechny kontakty s celou tou kůžičkovetišistickou satanskou komunitou.
3) přestat pít, případně si alkohol dopřát jenom velice vyjímečně
4) začít cvičit, zhubnout a zdravě se stravovat
5) začít se usmívat na svět a radovat se i z maličkostí, které ti život přináší
6) najít si opět cestu k duchovnu a církvi, ať už katolické či protestantské
7) nechat se obřezat a zakázat si honění, které ženy uráží a způsobuje, že o ně nejevíš zájem
8) najít si dívku - ať už z Německa anebo Česka.
9) děti už asi nikdy mít nebudeš, ale ještě můžeš s někým prožít spoustu krásných a romantických let a chvil a stále ještě prožívat hodně radosti a mít i bohatý a kvalitní sexuální život.

Zkoumal (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

Ano Martine souhlasím s tebou. Lepší rady pro Tonyho by se snad ani už vymyslet nedaly! Akorát by stálo za úvahu, zda by Tóny asertivně nezařadil na první místo , bod č7. , od kterého by se pak synergicky i ostatní body odvíjeti mohly. Dále by měl ještě rozšířit původní bod1 o odstranění všech svých nicků , stát se singleNickem, a opustit vody všech servrů pro mimina, chlapce, kluky a mladíky. Jinak nejlépe kdyby si našel dívku v Německu a ideálně muslimského vyznání , neboť protestanty, katolíky a jehovisty už vyzkoušel s to negativním výsledkem

COVID 19 (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Souhlasím

Zkoumal (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

Covide 19, děkuji a vidím, že Gin a Gin124 opustil tuto diskuzi a věnuje Se asi Coronavirusu . Všechno je uzavřeno a Evropa není schopna zastavit šíření viru Corona tak jako Korea...A určitě obřízka mírní šíření viru.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 19:03)

Pokrytecký evangelikále tos zase dodělal. Já tu v Hamburku čumím na fotky Natálie, kterou bych bral všemi deseti

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 16:03)

Tak Natálii nebo Jakuba ? ty už nevíš ani čí jsi , máš stránky pro kluky nebo jsi tam jen “jako” redaktor?? Obřízka nebo neobřízka? pravděpodobně asi však acucůlophilní zirkumfetišistickej zájem o předkožku ve stadiu pokusu o obřízku.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 15:03)

Ty svoje zdroje nenapíšeš, protože to jsou leda aktivistické stránky, v případě pediatra z USA to byl někdo, kdo pomáhal krýt podvody, zemřelo mu dítě - pacient, pomáhal dceři finančně v byznysu v řetězci s prostitucí.

gin (So, 7. 3. 2020 - 07:03)

Mě už nemá co zahubit. Kdyby mě smetl ten koronavirus, tak by mi to vůbec nevadilo. Alespoň bych na tomto světě už zbytečně nezacláněl.

Zk (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Tak tohle byl poslední den, kdy sem Tony ještě napsal... tahle zpráva už divně zněla..a je ze 7.3., a přímo rouhačská..že by ten zákon přitažlivosti fungoval? Spíše to vypadalo, že ho potká obřízka, než aby ho potkala “zubatá”. Je to smutný, podcenil to a sebrala ho. Budiž mu země lehká. Kdyby zůstal v Jirkově, tak by ho nepotkala...a mohl dále psát. Doufejme, že šel do nebe. Amen.

Martin (So, 7. 3. 2020 - 06:03)

Ne gine! Stejně jako já nejsem Zkoumal, tak ty nejsi hledající. Ty už jsi totiž našel a z té cesty kterou jsi našel a která tě vede do záhuby nejsi ve své strašné zaslepenosti ochoten popojít ani kousek.

Martin (So, 7. 3. 2020 - 01:03)

Tak na další šťastnou šestku! Jinak, nepůsobí to na čtenáře vůbec seriózně, když sám říkáš jak pod vlivem nějakých smyšlených kydů v diskuzi na netu měníš pohled na svět o 180 stupňů. Musel to tehdy být pro tebe silný zážitek, když jsi si potom z předkožky vytvořil modlu, zlaté tele a celých šest let se jí zaslepeně a odhodláně klaníš!;-) ať se daří do dalších let!

gin (So, 7. 3. 2020 - 01:03)

Tím ses prozradil, že jsi agresivní cirkumfetišista Zkoumal, mne jde o serioznost, sám jsem hledající.

Martina (Ne, 8. 3. 2020 - 10:03)

Ty nejsi hledající. Pro tebe jsou všichni zkoumal a pravdu nehledáš.

Tony (Pá, 6. 3. 2020 - 23:03)

Dnes je tomu přesně šest let, kdy mě jeden příspěvek tu na doktorce, byl jsem tehdy jako dnes v Hamburku, jenže na opačném konci, dnes jsem na Bilwederské zátoce, tehdy jsem byl na Auerdeichu, nakonec přiměl k tomu, abych tuto problematiku začal do hloubky studovat ze zahraničních zdrojů a ať jsem byl ještě před 6 lety ve svých 53 letech obhájcem té obřízky, tak jsem zcela, o celých 180° změnil svůj názor.

Tonda Vlas (St, 4. 3. 2020 - 00:03)

To jsi teda něco vyzkoumal. Je to chyba doktorky. Když tu před dvěma lety změnili systém tak po změně systému jsou najednou mé staré příspěvky pod nickem zanet81 nebo pod nickem swjeti. Za toto já nenesu vůbec žádnou odpovědnost.--------------------------------A už jsem tu psal tisíckrát, že ty stránky pro kluky nejsou mé ale že to jsou stránky MUDr Jiřího Staňka----------a za třetí, mezi cirkumfetišismem a acucullofilií je podstatný rozdíl.

Reklama

Přidat komentář