Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 28. 2. 2020 - 08:02)

Ano , každý správný muž to má rád, tak pište pokakandy moje, stýská se mi po vás.

Renča (Pá, 28. 2. 2020 - 01:02)

Teda měla jsem na sobě původně bílé kalhotky a silonky včetně bodyčka a k tmavé kalhoty.Než jsem došla od zastávky domů tak mi to nateklo až do koláček, no ještě, že byla tma a nikoho nepotkala....Ty bíle věci se zbavily do hněda....,Renča

Standa (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Asi jsi chtěla říci do kozaček. Co s tím budeš dělat? Je dost riziko, že ti z nich budou cítit chodidla tak, že každému bude jasné, co v těch botách bylo a tudíž i co se ti stalo.

Scatter (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Ano, potvrzuji a miluji! Pokakané holky jsou klenot!

Zadek4 (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Tak já se 2 krát pokakal teď nedávno do pleny. Můžete se podívat na www tečka hovno tečka sk. Dáte tam také svoje výtvory (po)kakání, ať už do kalhotek, pleny, či standardně do záchoda? Číst pouhý text už začíná být nuda, tak vás chci trochu inspirovat.

Kikina (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Já náhodou svoje výtvory fotím moc ráda což určitě potvrdí někteří moji příznivci tady :0) zastávám ale názor že hovínko patří do plínky nebo do kalhotek kde se nejlépe vyjímá. Ráda si na sebe na kakání beru různé pestrobarevné legíny a pak na nich vyrábím různé hnědé obrazce které pak fotím. Takhle mě to baví nejvíc. Fotky typu hovno.sk mi bohužel nic neříkají.

Zadek4 (Út, 25. 2. 2020 - 22:02)

Tak můžeš svými výtvory trochu zpestřit to hovno sk, ať jsou tam více fotky i tohoto typu, který píšeš, že máš ráda. Jak jsem již psal, nedávno jsem tam dal 2 své hovínka v plínce, i když většinou je dávám v záchodě.

Scatter1 (Ne, 23. 2. 2020 - 08:02)

Bože můj ta příhoda s těma Němcema musela být super, zvlášť jestli tam byli i pěkný ženský,
je extremně snadné sbalit opilou holku, tak bych tam hned zaúřadoval a postupně všechny ty pokakandy němky ošukal, německy se naštěstí domluvím a je pravda, že němci všeobecně těmto hrátkám holdují mhohem víc než češi, možná za to můžou mé z části německé geny, že si do toho taky tolik ulítávám. Super hra Eliško, to je paráda, hned se mi z té super hry postavil.
Tvůj přítel má opravdu dobrý nápad, taky bych tě záměrně trošku potrápil a celý den si náramně užíval jak krásně si pokakaná.

Eliška (So, 22. 2. 2020 - 18:02)

Už budu kakat. Jenom mi to jde zatím dost ztuha. Budu muset asi trochu víc zatlačit. Tak a už to jede a plínka se pěkně plní. Akorát mám teda jeden problém. Podle přítele jsem už spotřebovala stanovenou kvótu plenek na dnešní den a pokud se pokakám, tak prý nebudu přebalena dřív než dnes půjdeme spát. Tak si teď asi zahrajeme hru, že jsem se moc pokakala a dožaduji se přebalení, ale on o tom nechce ani slyšet. Uvidíme jak dlouho nás to bude bavit :-)

M (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Právě dnes. Tak po cca 25 letech. prostě sem šel chcát, zatlačil sem omylem a bylo po prdeli.

Eliška (So, 22. 2. 2020 - 09:02)

No teda! To by jsi je měl pořádně využít :-) Já jsem už na dnešek spala v plence. Po probuzení jsem se počůrala a přítel mně přebalil. Teď už mám čistou plenku. Jenom nevím, jak dlouho, zůstane suchá :-) Snad se mi podaří se dneska i pokakat. Zatím se mi nechce, ale dva dny jsem nebyla, tak snad se efekt dostaví.

pavel (So, 22. 2. 2020 - 12:02)

Jo , držím palce !!

pavel (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Ahojte všichni pokakánci !! Vyklízel jsem pokoj po zemřelém a zůstalo mi 27 balení plen ABRI FORM premium . To je klika co ??

Rinzler (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Seru

Rony (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj pokakánci, dnes brzy ráno jsem se už raději pojistil a vzal stroje spoďárky i tak punčošky, zajistil bodyčkem, přez pl.kalhotky a na to kalhoty.Kolem poledne dorazil na podnik, kde zaparkoval, sedl di do svého auta a to už na sebe volání přírody nedalo čekat a začaly se mi plnit kalhotky.Od pondělka se to snažil v sobě udržet a holt to už chtělo ven.Doma stáhl kalhoty a nahradil je popatnácti legin a bodyček a jedny dlouhé šaty přez.Rozvařil kg rýže na kaši a tu si nalil za výstřih,aby protéká do kalhotek,kde se promychala s nadílkou, no budu si to užívat do zítřka.Doufám, že si také užíváte plných kalhotek, Rony

Kikina (Čt, 20. 2. 2020 - 10:02)

Tak já jednou taky řešila dilema jestli jít na velkou na veřejné WC nebo do kalhot. Nakonec to byl vlastně můj první ofiko úmyslný panty pooping. Před tím jsem se dvakrát pokakala v postýlce do pyžama když jsem měla tu zlomenou nohu. A po prvé to šlo do kalhotek a legín poté co jsem se z té zlomeniny dávala dohromady. To jsem chodila na rehabky a jednou takhle po cestě z jedné z nich se mi začalo docela dost chtít. I když jsem věděla že je mamča doma tak jsem se rozhodla že to prostě pustím a svedu to na tu zdrbanou nohu kvůli které jsem to jako nestihla. No a paradoxně když jsem šla na bus tak jsem minula veřejné záchody s tím že až budu skoro doma tak to před barákem pustím do kalhot. No nakonec jsem měla co dělat abych se nepokakala už v buse a po vystoupení z něj už to šlo vesměs samovolně do kalhotek. Měla jsem upnuté světle šedé legíny a musela jsem v tom jít asi deset minut takže domů už jsem došla solidně zřízená ale aspoň to bylo věrohodné. Radko a prozradís nám proč máš fobii z veřejných záchodů? To mě docela zaujalo :0)

Scatter (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Samec vše pozoruje a leští si bambus....Radka už vypadá že není moc školačka, nechtěla by si se někdy cestou z práce zastavit? :) Nebo se mám zastavit já? Já bych si tě posranou užil...strašně moc. Promiń, ale je to tak, jsem prostý úchyl.

Radka (So, 22. 2. 2020 - 10:02)

Máš pravdu. Školačka už nejsem víc jak dvacet let. A Tebe tohle opravdu bere? Tak to budeš asi pravý opak jednoho mého bývalého, před kterým jsem se jednou nechtěně pokadila a tomu se to určitě nelíbilo. Je to už asi deset let zpátky. Byli jsme se koupat na veřejném koupališti. Já jsem si tam dala zmrzlinu, která mi asi nesedla, protože zničehonic jsem dostala šílený křeče do břicha. Navíc jsem byla v jednodílných plavkách a v těch se potřeba koná fakt blbě. Navzdory mýmu vztahu k veřejným záchodům jsem se pochopitelně v takový situaci za žádnou cenu podělat nechtěla a tak jsem na ně, ač nerada zamířila. Křeče se, ale stupňovaly. Nestihla jsem to a už jsem jenom rezignovaně vnímala, jak jsem prohrála a plavky se naplnily a nafoukly. Všude okolo spousta lidí, ostuda šílená. Připadala jsem si totálně ponížená a od mého bývalého jsem se místo pochopení a podpory v tý hrozný situaci dozvěděla, že jsem prase. A ještě dodal, jak se mě štítí a jakou mu před jeho známými dělám ostudu. Takže trapas před desítkami lidí a ještě jsem navrch dostala kopačky. Každopádně po tomhle zážitku jsem si řekla, že nic horšího už se mi stát nemůže a přestala jsem to hrotit. A tak se mi občas stane, že holt nedojdu z práce a poseru se po cestě. Jak říkám, nestává se mi to nijak pravidelně, ale stanou se i horší věci v životě, tak proč se z toho hroutit.

Kikino, k Tvému dotazu, co mám proti veřejným záchodům : To by bylo na dlouho. Možná, že se tady o tom někdy rozepíšu. Teď mizím zase do práce. Dneska jsem vykaděná z domova, tak mi snad plný kalhoty cestou domů nehrozí :D Tak si tu všichni užívejte svoje záliby. Jste tady taková zvláštní partička, ale nemyslím si, že to co by jste dělali je nějak špatný, nebo nebezpečný pro společnost. Když vás to baví, tak si do toho nenechte kecat.

Renča (Čt, 27. 2. 2020 - 22:02)

Ahoj Radku, tak to ten přítel za nic nestál, když se Tě nezastal. Můj to má naopak rád....Mě se naopak nelíbí ty jakoby nehody, kdy se kroutí jako že to nestíhá apod.,buť to chci pustit nebo ne.....,ale něco předstírat.Já jsem dnes také cestou od autobusů dokonale prodělala. Něco jsem asi snědla v poledne co mi moc nesedlo, měla jsem takové divné tušení, no a co, jde o život, nejde....stanou se horší věci. Ahojky Renča

Kikina (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Jak chceš záleží na tobě jestli se tu o tom chceš rozepisovat nebo ne. Tipla bych si že máš asi nějakou špatnou zkušenost za sebou? Jinak souhlasím s tím co napsal Vašek. Pokud se ten kluk s tebou rozešel jenom proto že jsi se nechtěně pokakala tak to byl idiot který tě nebyl hoden.

Reklama

Přidat komentář