Reklama

vystrik v saune

Roman (St, 7. 11. 2007 - 16:11)

St.: Pokud se tam někdo schválně někdo nepromenáduje,aby ho ostatní viděli,ale sedne si stranou a počká,až to přejde,těžko mluvit o exhibicionismu,ne? Je hezký to umět ovládnout,ale když se ti to nestane devětkrát a jednou jo,těžko to odhadneš :-).

St. (St, 7. 11. 2007 - 14:11)

Nechápu, když někdo se někdo neumí ovládat, proč leze na tak exponované místo. Jestli to není úchylka-exhibicionismus. Pokud vím, že neudržím erekci na veřejném místě a přesto tam vlezu, tak jsem úchyl.

Návštěvník (St, 7. 11. 2007 - 14:11)

Raro, tak si sedni na ručníček, né?

bejk (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Tak choď do dámský sauny, ty krávo a neotravuj tady!

Návštěvník (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Něžná Rara je tady

rara (St, 7. 11. 2007 - 02:11)

no teda kozlove to abych se bala sednout si v saune buhvi co tam chytnu. fuj

Mojma (Út, 6. 11. 2007 - 22:11)

No, v saune se mi to estenestalo, ale jednou na smiseny plazi jo, rok sem nemel holku. Lezel sem nahej na plazi.O kus dal na dece byli 2 slecny, jedna mela kosili a kalhotky, druha kalhotky od plavek a podprsenku spodniho pradla, zacal sem citit nezvladatelnou erekci, tak sem si leh na bricho, ze to prejde. Ale jak ta slecne vedle sudala podprsenku, prislo to na me, bohuzel staci bejt dlouhodobe sexualne neuspokojenej, ani pravidelna masturbace jako prevence moc nezabira.

Drban (Ne, 4. 11. 2007 - 12:11)

S tím útlumem mluv za sebe, já můžu tolik, kolik si mé holky přejí. Ale asi to má něco společného s předčasnou ejakulací, co tam ten smolař předváděl. Já bych to taky nedokázal.Naštěstí.

Roman (Ne, 4. 11. 2007 - 05:11)

Taky jsem si myslel,že se něco podobného nemůže stát,ale v pondělní návštěva sauny po delší době mě vyvedla z omylu. Když jsem pocítil,že mi začíná tuhnout,sedl jsem si o kus dál,a vystříknul jsem za chvíli. Sevřel jsem ho stehny,takže to nikdo snad neviděl. Chvíli jsem počkal na "zvadnutí" a pak rychle pod sprchu:-). Naštěstí se to pak už neopakovalo. Zřejmě to způsobily dvě hezké slečny,resp.jejich zadečky a samozřejmě to horko :-). Příště se budu muset na návštěvu sauny líp připravit :-).

Mangl (Po, 17. 7. 2006 - 18:07)

http://www.mangl.at/c.html

radek (Pá, 12. 9. 2003 - 12:09)

stalo se mi to v sauně také, a vystříklo mi to ještě dřív, než se mi stačil úplně postavit - prostě asi zaúčinkovalo to horko a pohled mezi nohy - což jsem měl v tu chvíli přímo proti obličeji. Naštěstí jsem si ho zkříženýma rukama v klíně skryl, tak to asi nikdo ani neviděl. Stalo se mi to jen jednou, při prvním pobytu v sauně. Hned po vystříkání jsem si ale musel jít umýt ruce, vlastní semeno v rukách mi není zrovna příjemné :-)

Anonymní uživatel (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Mi se to stalo taky ale já to mé semeno v rukách a nechal a dělal jakoby nic

Anonymní uživatel (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Mi se to stalo taky ale já to mé semeno v rukách a nechal a dělal jakoby nic

iva (Út, 1. 7. 2003 - 11:07)

...a tak v tom je zakopany pes...chlap, kdyz se udela, tak uz nic vic nepotrebuje...v tom pripade je lepsi, kdyz to udela zene drive...aby si to stihla aspon trosku vychutnat a prozit jeste za asistence muze...nevim, ale vetsina muzu jde rovnou na vec, bez predehry a dohry, hlavne, ze se oni udelaji a po nas potopa...Karla neboj...postrehla jsem, ze toto asi neni tvuj pripad...myslela tedy psala jsem obecneP.S. co ta cestina? ... NEODBIHA...promin, ale bije to do oci!!!!!Jinak vim, ze toto sem nepatri, ale reagovala jsem na Karlovu poznamku...tak snad se nezlobite :)))diky

Karel (Út, 1. 7. 2003 - 10:07)

Plně se ztotožňuji s Ivankou.Jsem muž a už dost zkušený, co něco zažil a něco mezi"kluky" slyšel,ale jen tak vystříknout,při pohledu na jiné ženy není normální.Myslím,že by jste takového do postýlky ani nechtěli.Při odložení vašich kalhotek se tvářit "uspokojeně" a jít se podívat co je v televizi.My muži totiž máme po sexu rychlý útlum.Vy ženy žádáte ještě nějaké ty něžnůstky.My už většinou nic víc nepotřebujeme.Pro nás to už skončilo.Jestli někdo nesouhlasí,tak je to třeba tím,že si zažil ritual,že od uspokojené ženy se "neodbýhá",ale i nadále se s ní mazlíme ,jako by jsme měli ještě na ní chuť.berte to jako vyznání a nebo třeba názor zkušeného muže.

iva (Út, 1. 7. 2003 - 06:07)

Myslim si, ze to byl exhibicionista...neverim, ze by v takovem horku sam dokazal vystriknou...postavit to mozna...ale nejsem chlap...takze by to meli posoudit spise oni...ja myslela, ze jen tak to samo nevystrikne...nehlede na skutecnost, ze se mi to zda neesteticke a nehygienicke...

Lucy (Po, 30. 6. 2003 - 22:06)

Jo, tak to je fakt skvělej zazitek, jeste kdyz ten chlap byl docela peknej. Ja bych se na nej usmala a rekla... prijd zas :o)

Romana (Po, 10. 2. 2003 - 12:02)

aj ja bych pomohla v take fazi pritelovi, chlapi za to nemuzu, hormony

Petra (So, 18. 1. 2003 - 10:01)

No, já to už zažila, ale s manželem a musela jsem té "poluci" trochu pomoct.

monča (Pá, 17. 1. 2003 - 12:01)

Jesli by to nebylo úchylné obtěžování ale jenom nadržennost a nezvládnutá situace asi by mě to dost rozrajcovalo. Je to velice vzrušivá představa.Chtěla bych to zažít...

Reklama

Přidat komentář