Reklama

vystrik v saune

Tak k puvodnimu (Pá, 19. 12. 2008 - 06:12)

Prvni prispevek mi pripada jak blabol od nakyho uchyla, coz asi je.
Jsem chlap a byl jsem nejednou na nuda plazich a ve smisenych saunach. Ne, ze by to nekdy nebyla prijemna podivana (mnohdy ale taky vubec ne, coz mnozi dosvedci), ze by mi z toho ale stalo pero a strikal jsem kolem sebe, to teda ne :)))))

Na druhou stranu jsou uchylove, kteri si ho honi nekde v parku pred lidma, takze asi vsechno je mozne a netvrdim, ze Lenka nezazila to, co popsala. Jen je mi to na hony vzdalene a nedokazu si takovyho chlapa predstavit.

Návštěvník (Pá, 19. 12. 2008 - 05:12)

Prý k tématu..Tak nevím co má tvůj příspěvek k tématu výstřik v sauně s tématem společného

Rex (Pá, 19. 12. 2008 - 01:12)

Ale k tématu - na střední jsme byli na výletě a večer se koupali na Adama, při svlékání to na mě také přišlo, jedna spolužačka si toho všimla, ale jen na mě usměvavě zamrkala. Mohl to být trapas jako hrom

Rex (Pá, 19. 12. 2008 - 01:12)

Ale k tématu - na střední jsme byli na výletě a večer se koupali na Adama, při svlékání to na mě také přišlo, jedna spolužačka si toho všimla, ale jen na mě usměvavě zamrkala. Mohl to být trapas jako hrom

Richard (Út, 29. 4. 2008 - 10:04)

Mhmmmm, ty, Hanko znáš nějak mnoho podrobností.
Plavání v moři nevylučuje jít si zaběhat s trubičkami.

Hanka (Út, 29. 4. 2008 - 10:04)

Richarde jsi si radsi v Pensacole zaplavat do more a neotravuj. Rachel ti nestaci ze si do pindoura musis porad cpat trubicky?

Richard (Út, 29. 4. 2008 - 10:04)

Na to jsem jí přesvědčil jen jednou. Když ho vytáhla, byl od mého kaviárku. Už se jí do toho nechce. Raději trpí mé trubičky.

Návštěvník (Út, 29. 4. 2008 - 09:04)

Richarde a nemáš jednodušší když ti partnerka strčí do zadku prst a masíruje ti prostatu ona než si strkat do penisu nějaké trubičky?

Richard (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Nezajímaly nikdy a přesto jsem psal. Osvěty není nikdy dost. Teď byl ode mne víc než půl roku pokoj.

Petr (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Ty ses nak znasobil Richarde: jsi v kazde diskuzi se svym uchylnym prispevkem !! Nikoho ale vazne nezajimas :ani ty ani tvuj penis a ani tvoje trubicky !!

Richard (Po, 28. 4. 2008 - 21:04)

Tady mne máš, i s mýma trubičkama.
Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit ""jak dlouho"" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat

toor (Ne, 27. 4. 2008 - 21:04)

no to je zajímavý,snad abych začal chodit do sauny a doufal,že tam budou nějaký holčiny který dají najevo,že by se třeba podívaly jak mi to stříká,ale musel bych aspon chvilku pohonit.Takhle samo by mi to asi nevystříklo....

Petra (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

No ale aby sis nevzpomněla zrovna tehdy, až budeš ležet na infekčním s posledním stadiem AIDS:)

Denisa (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

Pokud byl "k světu", tak bych se asi neostýchala a pořádně ho ošukala:).

Savy (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

To je zajimavy, ze se tu nekolik holek/zen vyjadrilo, ze by se jim to libilo a chtely by takovou situaci zazit.
Tak proc pro to neco neudelate. A nemusi to byt v saune, ale i muze.
Je jich spolecnych plno, nektere si jde i najmout soukrome pro skupinu znamych.
Kdyz chcete mit zajimave zazitky, udelejte pro to neco.
Ja to tak vzdy delal a delam, zazitku mam hafo. Bude na co vzpominat. :-)

Aislinn (St, 16. 4. 2008 - 10:04)

Co to bylo za saunu ze byla takhle spolecna? To nebyva...

Eli (St, 16. 4. 2008 - 09:04)

To zní super sexy! I když je fakt, že kdybych byla chlap a měla problém s erekcí, asi bych z tý sauny vymajzla dřív, než by došlo k výstřiku, tak asi trochu se mu ta situace líbila.

helenka (Út, 15. 4. 2008 - 19:04)

Ahoj holky, no ja nevim, me to pride docela hnusny no...ale ja su lesba, takze je to jasny zejo...jinak, mate nektera v patek cas???

Marta (Po, 12. 11. 2007 - 17:11)

Zatím jsem to na vlastní oči neviděla a tolik bych chtěla...

Martin (Pá, 9. 11. 2007 - 23:11)

Já tedy ve společné sauně ještě nebyl,tak nevím,jak bych reagoval. Chodím občas plavat,takže přijdu akorát do pánských sprch a páry,takže tam mi nic takového nehrozí :-). Nedávno tam ale byla lázeňská nebo jak se říká té osobě,co vytírá a splachuje podlahu ve sprchách a na WC. Vždycky předtím tam byl chlap a teď najednou ženská obsluha,což v situaci,když stojíte u mušle a kousek za holou prdelí se vám ohání ženská s koštětem a hadrem,vám přijde zvláštní. Nicméně to byl zajímavý pocit,taková kombinace studu a vzrušení,až se mi lehce postavil:-). Nejspíš si ale ničeho nevšimla,stál jsem k ní zády a nakonec když se tam pohybuje celý den,už jí asi ani nepřijde,že se pohybuje mezi chlapy.

Reklama

Přidat komentář