Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Návštěvníku jak to myslíš, nepustit ty lyžaře zpět?!Jako nepustit naše lyžaře zpět do vlasti?!

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Piráti na téma maturit - My chceme podporovat vládní návrh, ale současně i opačný návrh opozice.
A to je jen jedna ukázka.
Prostě, co můžeme čekat od vyhulených smažek.

máš špatné info (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Mnoho lidí, pamatujících minulý režim má pořád představu o tom, že stát by měl lidem pořád pomáhat, resp. starat se o ně. --------------------------- TAK BACHA! S TÍM ZAČALO NÁBOŽENSTVÍ! TO NÁBOŽENSTVÍ VNUTILI LIDEM PŘEDSTAVU, ŽE SE O NĚ NĚKDO BUDE STARAT, NĚKDO VELKÝ, SILNÝ APOD, BŮH ČI CO.

Rakato (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Pavel z Tarsu řekl: Kdo nepracuje, ať nejí. To teda socan nebyl, to tedy ne.

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

On byl rázný zejména na Thessalonické židovské komunity. Prostě promotér nového náboženství nemohl být někde jak oukropek, to by si proněj přišlo jewishjundgen radicals.

Fido (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

K dobré diskusi by ještě patřilo, abyste se podepisovali. Je tady nejvíc anonymů z celé Doktorky. Dobrou noc.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Ono je to jedno, neboť tady stejně mnoho lidí vystupuje pod různými nicky. A mnoho lidí si nicky po určité době mění. Navíc tady někdy píší lidé jen urážky a různě jen provokují. Důležitější je spíše obsah a samotné názory.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Také mám ten dojem, že dnes byla diskuze o něčem. Doufám, že to bude i nadále. Dobrou noc a přeji, aby se všem koronavirus vyhnul.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Dneska se u opravdu výjmečně.., dobře diskutovalo, tak si to nepokažte nějakými nadávkami do šaten, majoucta.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

A tyhle ty nápady,jako zaveďme nulový sociální stropy, každý za svoje, nulová ochrana zaměstnance atd., ale to přeci nemá co dělat s komunismem, to se vybojovalo v kapitalismu, ta 8h pracovní doba, právo a nárok na zdravotní a sociální zajištění, odvody zaměstnavatele, školy, školky pro děti a dostupné bydlení, doprava, kultura, sport, atd.?!
Jde jen o to aby to právě nekradli podnikatelé uvnitř státu, známe tyhle co privatizují státní zisk a socializují náklady.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

A jak by sis to představoval?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Já jsem sociální demokrat, jako ostaně všichni tady ve státě, snad kromě to 03 % nebo kolik jich je co se bez státu zcela obejdou.

No, (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

na volebních preferencích to nevypadá, že by vás bylo nějaké velké procento. Pokud se Čssd dostane v příštích volbách do parlamentu, bude to úspěch.

Shabbatot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 15:03)

KDU - ČSL se tam dostane,ta má permanentně nad 5 % , katolická Morava to jistí

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

"...katolická Morava to jistí..." --- jsem opravdu zvědav, jak to bude Morava jistit, jestliže se po vzoru Itálie i moravští katolíci poženou horempádem ku svatostánku, "protože přijde neděle a jeden každý z nich půjde do Kostela na Mši Svatou", jak fantazíruješ v jiném příspěvku. To by vaše řady také mohly nápadně prořídnout...

aladin (St, 25. 3. 2020 - 22:03)

Morava je mi ukradená, ti černoprdelničtí parchanti postavili za Husitů vojko a vtrhli do Čech, aby zničili Husity !!! Ať se klidně chodí modlit, stejně jim to bude na HOVNO !!!

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

"KDU - ČSL se tam dostane"... mám ti jasně a nedvojsmyslně napsat, kam se KDU - ČSL dostane?

ShabbaTot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

no přece do Parlamentu,,..?..proč dáváš takové stupidní otázky...?...Máš mě za blbce...?

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

Nikoliv, Jahodo, špatná odpověď... na politický krchov, lze též napsat do prdele.

ShabbaTot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

Parlamentu,,...!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář