Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Dneska se u opravdu výjmečně.., dobře diskutovalo, tak si to nepokažte nějakými nadávkami do šaten, majoucta.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

A tyhle ty nápady,jako zaveďme nulový sociální stropy, každý za svoje, nulová ochrana zaměstnance atd., ale to přeci nemá co dělat s komunismem, to se vybojovalo v kapitalismu, ta 8h pracovní doba, právo a nárok na zdravotní a sociální zajištění, odvody zaměstnavatele, školy, školky pro děti a dostupné bydlení, doprava, kultura, sport, atd.?!
Jde jen o to aby to právě nekradli podnikatelé uvnitř státu, známe tyhle co privatizují státní zisk a socializují náklady.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

A jak by sis to představoval?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Já jsem sociální demokrat, jako ostaně všichni tady ve státě, snad kromě to 03 % nebo kolik jich je co se bez státu zcela obejdou.

No, (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

na volebních preferencích to nevypadá, že by vás bylo nějaké velké procento. Pokud se Čssd dostane v příštích volbách do parlamentu, bude to úspěch.

Shabbatot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 15:03)

KDU - ČSL se tam dostane,ta má permanentně nad 5 % , katolická Morava to jistí

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

"...katolická Morava to jistí..." --- jsem opravdu zvědav, jak to bude Morava jistit, jestliže se po vzoru Itálie i moravští katolíci poženou horempádem ku svatostánku, "protože přijde neděle a jeden každý z nich půjde do Kostela na Mši Svatou", jak fantazíruješ v jiném příspěvku. To by vaše řady také mohly nápadně prořídnout...

aladin (St, 25. 3. 2020 - 22:03)

Morava je mi ukradená, ti černoprdelničtí parchanti postavili za Husitů vojko a vtrhli do Čech, aby zničili Husity !!! Ať se klidně chodí modlit, stejně jim to bude na HOVNO !!!

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

"KDU - ČSL se tam dostane"... mám ti jasně a nedvojsmyslně napsat, kam se KDU - ČSL dostane?

ShabbaTot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

no přece do Parlamentu,,..?..proč dáváš takové stupidní otázky...?...Máš mě za blbce...?

Cynik - realista (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

Nikoliv, Jahodo, špatná odpověď... na politický krchov, lze též napsat do prdele.

ShabbaTot-Jahoda (St, 25. 3. 2020 - 16:03)

Parlamentu,,...!!!!!!!

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Alespoň, když jsou takovéhle práce s dětma, co musí někdo hlídat doma a nesmí někteří lidé vůbec do práce, tak že odložili tu další vlnu EET o dva nebo tři měsíce.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Ono se toho nakonec udělá více. Vláda nechce, aby se lidé kvůli koronaviru nakazili, ale zároveň nechce, aby se dostali do finančních potíží. To by totiž mohlo mít nakonec katastrofické důsledky pro ekonomiku a navíc by to způsobilo velkou nezaměstnanost. Takže teď se v podstatě ze dne na den vymýšlejí další opatření a všelijaké programy. Zkrátka to chce trochu zachovat klidnou hlavu, jedeme v tom všichni a nesmíme se z toho zkrátka zbláznit.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Jandák to řekl dobře. Kde se rodí nenávist. Z přemíry svobodu a z toho, že člověk je taková zvláštní šelma (že by i orel mohl být také svého druhu šelma mezi ptáky?!!) a není to hodná kočička (aso ptáček jen co mu kdo nasipe, ale spíš ty hejna havranů, co jen čekaj komu můžou vyklovat voči, měřej si kdo jak má už na mála a jestli brzo nechcípne nebude mít namále...).

a (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

ty že nepiješ?

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Spíš než rentiér to bude majitel hotelu, kavárny, restaurace, provozovatel herny, nebo třeba prodejce a pronajímatel sekaček na trávu, čtyřkolek, obchodní zástupce firmy. Těch možností je přehršel. Jednoduše top asi 1-3% vydělávajících v ČR. To auto je patrně na odpis a na firmu, a krátí jím daně a vypadá honosně, ale je to spousta plechu za pár stovek tisíc navíc oproti normálímu ničim nevybočujícímu zánovnímu modelu stejné značky.

Hm, (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Pracuj sám na sebe a pak si můžeš dát auto, ale i další pracovní pomůcky dát na firmu také. Ale to nechce být líný a jenom nadávat.
Máš spoustu možností

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Ale no tak :-) Nemluví z vás takhle náhodou závist? :-)

Rakato (Út, 24. 3. 2020 - 20:03)

Dnes si tady Návštěvník dobře pokecal sám se sebou. Návštěvníku, vždy si ve všem vystačíš sám?

Reklama

Přidat komentář