Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Veronika (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

Zítra zkusíme taky kolik vyčuráme.

Pavlína (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

Já se Klárko připojuji a nic si z toho opravdu nedělejte. Dobrou!

Klára (Čt, 19. 3. 2020 - 20:03)

Dnes byl takový pasivní pelíškový den a když jsme se konečne vykolébaly tak jsme uvařily mamče oběd,protože byla opět v krámku na chvíli a dnes jsme udělaly kuřátko s rýží a okurkový salát a odpoledne jsme byly chvilku venku ale jen na zahrádce a pak jsme chvíli dělaly fotoknihy,ale dnes se nám moc nechtělo a tak to necháme na zítra. Ani čůrání nebylo nějaký zvláštní, ráno jsme obě to dělaly i s tím druhým a samy a přes den jen na WC a tak si dnes jen myslíme,aby už ta karánténa v zemi skončila a mohlo se zase žít normálně. Chodíme venku s rouškama a je to legrační,protože bypadáme jako doktorky. Tady nás někdo osočuje,že roznášíme ten virus, to není pravda, když jsme se vrátily,tak nás nikdo do karantény nevzal,jen doporučil automaticky se dva týdny hlídat a to proto,že jsme nepřiletěly z rizikově nakažených zemí- Tak se hlídáme,ale nic se nám neděje a ani Liborovi. Tady nám to asi někteří závidí a jsou dost sprostí ve svých názorech a skoro jsem to obulila,když jsem to četla,ale pak jsem si řekla,že to jsou lidi zlí a já se kvůli nim nebudu trápit,když jsem nic neprovedla a mám čisté svědomí. Niki dnes půjde ke mně do pelíšku a já jsem ji slíbila ukázat nějaký videa,co jsem natočila v Africe na mobil a to ona neví tak si něco pustíme a třeba nebudeme chrnět brzy,protože je to moc zajímavé a ségra není dnes tak opláclá jako včera. Včera jsem za ní přišla a byla sice vzhůru,ale pak si ke mně položila hlavu a chvilku jsme si povídaly ,ale pak hned byla tuhá.

Majka (Čt, 19. 3. 2020 - 20:03)

Klárko nic si z těch zlých komentářů nedělej a buď vklidu. Jsi velká holka a sama víš,že to máš v sobě srovnané. Já taky užívám pasivní dny ,protože mám nucené volno a taky mi to na psychice moc nedá. Ale tebe a Mišku čtu ráda a vždy mi udělá radost vaše povídání. Krásnou dobrou noc!

Kikina (Čt, 19. 3. 2020 - 16:03)

Ježiš to je toho. Furt lepší než v tom sklepě chlastat, nebo třeba fetovat toluen.

OSPOD (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

Děvčata neexistují, pana Libora a jeho rodinu máme pod kontrolou

Dominik (Čt, 19. 3. 2020 - 16:03)

Idyote !

Dospod (Čt, 19. 3. 2020 - 15:03)

Ha ha !

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

Tak si holky z Mimoně couraj na chalupu a mohou nakazit další lidi. Krávy nezodpovědný zbohatlický. Měli by dostat přes držku, maj být v karanténě !!!!! A TEN SNOB Libor,to samý. Kolik dalších nakazí jen v Liberci? To je na žalobu a trest!

Marie (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

Nenechám to tak,zavolám na hygienu ať to nahlásí dál, souhlasím a ony se s tím tady ještě chlubí. Skandální.

Radim (Čt, 19. 3. 2020 - 14:03)

To stačí čůrat přes kalhotky.

Veronika (Čt, 19. 3. 2020 - 16:03)

Vyčurala jsem se přes kalhotky na zem ve sklepě. Prostě sranda. Ségra pak taky. Už je máme skoro suchý na sobě ale byly mokrý dole celý na zadku a kolem kačky okolo.

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2020 - 16:03)

No to by vám máma nebo táta měli dát na holou. Takový kraviny dělat, asi jste z toho volna unuděný a vymýšlíte kupu blbostí . Pochcálky. Jen mi nechtějte namluvit,že jste dospělé holky.

Veronika (Čt, 19. 3. 2020 - 17:03)

Jen jsme to zkusili a dospělý nejsme. Viděla jsem to u jednoho kluka mi to ukazoval na netu a tak když se nám chtělo čurat tak jsme tajně utekli dolů a zkusily to taky. Nekouříme ani nedrogujeme jen tohle.

Květa (Čt, 19. 3. 2020 - 13:03)

Bez roušky na pipině !

Kikina (Čt, 19. 3. 2020 - 12:03)

Tak hlavně nečůrat bez roušky! :0)

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2020 - 10:03)

Ty kráso, zase jedna naivka, která si naběhne na podvodníka. Martino,prober se!

Patrik 1 (Čt, 19. 3. 2020 - 10:03)

Tak to je špica!!!! Domluvíme se.

Pavlína (St, 18. 3. 2020 - 22:03)

Ok, hezký pelíškový večer!

Miška (St, 18. 3. 2020 - 20:03)

Taky jsem dnes čurala venku a dokonce dvakrát. Taky jsme byly s maminkou na zahrádce a jednou tam se mi chtělo poprvé jen trochu,ale když ode šla pro něco domů, odskočila jsem si do rohu k plotu a tam to pustila rychlým proudem ale jen chvilku. Podruhý to bylo už k večeru a to jsem potřebovala nutně a udělala jsem to hned za ohništěm a to už jsem čůrala okamžitě a hodně . Myslím na Klárku a Nikolu, Klárka mi poslala mnoho fotek a tak jsme si vymyslely soutěž ,kdo udělá lepší fotoknihu . Já z jejich fotek podle sebe a ona s Nikolou zase podle svého nápadu. A taky uděláme kalendář,takže se zabavíme i na dálku.Taky půjdu do postýlky ale nebudu ještě spát. Budu myslet na holky a dnes se mi po nich stýská, ale maminka mne za nima teď nepustí,když je taková situace . Taky se trochu bojím,abych to nedostala a nemusela ležet v horečkách,proto moc mezi lidi nechodím, maximálně za kamarádkou,ale dnes jsme se ani neviděly.

Reklama

Přidat komentář