Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Majka (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Jasně, když byla epidemie chřipky tak byly u nás desetitisíce nemocných a nějak to člověk neřešil. Tohle je nová věc a tak je větší opatrnost určitě na místě, ale není důvod zmatkovat a panikařit. Tohle se taky překoná a holky vy budete za tu dobu vypelíškovaný a vytulený na dva roky dopředu a Libor by mohl přijet Klárko za tebou na víkend?
Určitě by tě chtě vidět a taky se pelíškovat se s tebou. Tad dobrou noc.

Klára (Pá, 20. 3. 2020 - 19:03)

Průměrný ospalý den, prší a taky máme trochu depku z toho co se děje. Ani se mi nechce psát o fotoknize ani o čůrání, o ničem. Miška je nastydlá a leží ale my jsme ok, ale spíše v takovém útlumu. Mamča má strach jak to vše zvládneme a jestli budeme zdravé a tak to na nás dnes dolehlo. Zítra snad bude líp a napíšu víc jdeme se tulit a chceme to zaspat.

Pavlína (Pá, 20. 3. 2020 - 20:03)

Holky zvládneme to, vklidu. Jezte vitamíny a ven jen opatrně. Takové smutnění je normální. Bude líp.

Pissík (Pá, 20. 3. 2020 - 17:03)

Martino napiš, mně se to taky líbí a tady Klárka a Míša a i jiný taky sem píšou a je to super.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 16:03)

(pokračování)
a při nejbližší příležitosti si ho musím vyhonit.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 16:03)

Dívčí čůrání se mi začalo líbit vlastně už od dětství a líbí se mi pořád, hlavně. Vždy když vidím někde venku čůrat nějakou holku nebo ženu, jsem z toho zcela vzrušený

Patrik 1 (Pá, 20. 3. 2020 - 14:03)

Martino tak jak to uděláme zítra?

Martina (Pá, 20. 3. 2020 - 15:03)

Zatím nejezdi. Naši mně nikam nepustí. Počkáme až bude lépe. Ale psát můžeš,odepíšu ti.

Patrik 1 (Pá, 20. 3. 2020 - 16:03)

Tak mi napiš nejaký tvůj zážitek z čůráním.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 12:03)

že tě to úchylaření furt baví

Bibi (Pá, 20. 3. 2020 - 13:03)

Holky to píšou skvěle, pohodový čtení tak o co jde?

Radim (Pá, 20. 3. 2020 - 13:03)

Souhlas,holky to dávají i s erotickým podtextem a je to čtivé a vzrušující. Jen to někomu může vadit, tak ať to nečte. Jednoduchý doporučení.

Dominik (Pá, 20. 3. 2020 - 12:03)

jako koho??

Miška (Pá, 20. 3. 2020 - 10:03)

Od rána mám citlivou baculku a chodím často na malou a mám teplotu. Asi jsem někde vychladla a trochu mně to pálí ale ne při čurání,ale potom,když se vyčurám. Maminka mi dala brusinky a urologický čaj a polehávám. V noci jsem taky byla čurat a už to pálilo a skoro jsem nemohla vydržet se nepočurat. Bojím se, abych nedostala ten coronavirus a mám strach.

Majka (Pá, 20. 3. 2020 - 11:03)

Míšo tohle bude jen nastydlý. Ikdyž je venku hezky tak je to zrádný, stačí ofouknout na záda nebo tak a ikdyž jsi doma tak nos ponožky ,protože na pipinu se nejsnáze nachladne od nohou a nechoď čůrat ven ale hezky doma do záchodu. Žádnou paniku, žádný cv to určitě není. Myslím na tebe!

Miška (Pá, 20. 3. 2020 - 11:03)

Děkuji, jsi hodná. Po obědě si lehnu a možná budu spát, mám 37,4 a byla jsem teď na záchodě a ještě mně to trochu pálí po vyčurání a nutí mne to čurat dál ikdyž už nic neteče a to je prý nastydlý podle mamky taky.

Veronika (Pá, 20. 3. 2020 - 10:03)

Nejsme vypatlaný, jen zkoušíme.

Veronika (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Zkusily jsme to ,ale jen já. Vzaly jsme půllitrovku na pivo a já vyčurala truchu víc než polovinu.Tak jsme to vylili a ségře to moc nešlo protože začala kakat a aby se nevykakala tady ve sklepě na zem ,tak se vykakala do tý sklenice a tak rychle,že ji naplnila skoro celou. Jako až průjem trochu. Pak čurala,ale to by se tam nevešlo a bylo to na zemi a zadek si otřela čistým hadříkem co tam byl. Aby to nebyl průšvih tak jsme tu sklenici tajně ukryly do kompostu na zahradě. Ta mokrá louže ve sklepě uschne.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Vy jste opravdu vypatlaný. Odkud jste?

Veronika (Pá, 20. 3. 2020 - 10:03)

Z Rokytnice v orlických horách

Reklama

Přidat komentář