Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

KM (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

A ta slecna je osukatelna I v te matne :)

wt (Út, 10. 3. 2020 - 06:03)

Tam maj hlavně chybu - zatímco na prvním obrázku je samotná bunda (krom dílu u ramenou) celkem lesklá, na těch dalších fotkách s modelem jsou již všechny její díly obyčejné, o jejichž lesku se nedá mluvit... Evidentně zmotali dvě různé bundy dohromady.

BP. (Út, 10. 3. 2020 - 16:03)

Já vím, šlo mě hlavně o to, vložit odkaz, jiný mě to sabotovalo. Takovou černou mám a i obyčejnou. a potom jak jsem psal kupu barev.

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2020 - 15:03)

Ta stříbrná je hezká, hned jsem dvě koupil. S přítelkyní budeme mít stejné a máme i stejnou velikost, čož je paráda. Už se těším až dorazí.

BP. (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Na Zalando mají pěknou hliníkovou: Diesel SMITH JACKET - Bunda z prachového peří https://www.zalando.cz/diesel-smith-jacket-bunda-z-prachoveho-peri-silver-di122t03h-d11.html

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

...a ti krásní snědí chlapci v těch bundičkááách, áááách.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 13:03)

No jo, to je dnes IN a musí to být, co s tím naděláme a tak tady to je i s babou: https://cz.diesel.com/en/winter-jackets/w-smith-silver/00S3SC0GAXB.html aby to bylo korektně pro oba. Na ní to vypadá hezky.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

Oba v tom vypadaj jak řízky s chlebem v alobalu, co jsme vždycky dostali od mámy na školní výlety... A když jsou ty bundy lesklý černý, tak vypadaj jak odpadkový pytle. Prostě divný.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

A proto nosíš kabáty, jak přikazuje móda?

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

Ne, Kabáty jen poslouchám... :o)
Nosím krásný péřovky, ale nelesklý. A nebo vojenský ECWS. Bys olíznul všech 10. :o)))

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

Já mám hlavně klasiku TNF - dnes tomu říkají retro, ty jsou většinou bez lesku, jen pár má pololesk a i nové tenčí s kapucí taktéž stejná značka. Nijak je nešetřím a dost to vydrží. Army nemusím, nijak mě to nikdy neoslovilo.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

No, kdybych vyjel do lesa v barevný péřovce, tak by na mě hajnej poštval psa a nasypal by do mě broky, že mu lekám zvěř... Vše podle prostředí. Ale na lyžmo mám leteckou kombinézu do bombardéru. :o)

wt (Pá, 6. 3. 2020 - 06:03)

Právě že do lesa jedině s barevnou bundou. Pokud nebudeš dostatečně zářit, tak je větší riziko, že ty broky schytáš o nějakýho myslivce, který střílí jen podle dojmu, že tam může být divočák. A že takových je. Chodit v maskáčovém do lesa je dnes o hubu...

BP. (Pá, 6. 3. 2020 - 08:03)

A proto mám ohnivě červenou bundu TNF a přes ní si vezmu ještě citrónově žlutou vestu TNF. To září jak blázen.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

Tahle by byla do lesa až na tu děsnou cenu: https://www.ebay.ca/itm/Vintage-Rare-North-Face-700-Down-Nuptse-Puffer-Jacket-Camo-Camouflage-Puffy-/283769648034 Jinak ale mám spíš v oblibě černou, mám i modrou, fialovou, červenou, žlutou a bílou.

KM (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

To je cena za raritni kus, vsimni si, ze ma i maskacova ramena. Normalni kus za normalni cenu kolem 4-7000 podle novosti a stavu ma ramena bohuzel cerna.

Jinak ty retro TNF jsou i pomerne leskle. Ja koupil jeste 2002 ve velike sleve posledni TNF nuptse 1 pred velikou mezerou pred znovuvyrobou te co se prodava posledni 2 roky a ta je ze vsech TNF nejlepe udelana, je videt, ze je to vrchol evoluce, ale bohuzel je tak sametove matna. Od te doby jsem si koupil i dost lesklych, tak jsem za ni nakonec rad, ale tenkrat jsem byl zklamany, ze jsem uz leskle nestihl.

BP. (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Za lesklou považuješ tuhle: https://www.amazon.com/North-Face-Retro-Nuptse-Jacket/dp/B07GC8T377

KM (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

Mate pravdu oba. Ta bunda samotna je leskla (matna ramena jsou tradicni vlastnost TNF, az na par raritnich kusu). Na pani je jina, matna. Ale protoze z obchodu a z lidi vim, jak vypada soucasna cerna znovuobnovena serie, mohu zodpovedne potvrdit, ze je to ta leskla. Neni tedy megaleskla jako byly znacky typu Rivaldi, Nickelson, ani jako nektere monclery, ale na slunci se leskne pekne a porad je "normalni".

BP. (Po, 9. 3. 2020 - 00:03)

Je mi to jasné a i když maskáče nemusím, tak uznávám, že vypadá parádně. 33 000 komplet je masakr cena, to asi nebude na lítání po venku a hraní airsoftu nebo paintballu. I když by to byl dobrý úlet :-)) Mám matné, a 3 bych řekl pololesklé v porovnání s opravdu lesklými. A Nuptse 1 je opravdu jednička. 2 ještě ušla, ale už nebyla tak teplá, to asi začal trend ztenčování, až to došlo k těm dnešním pro jaro, léto, podzim a na zimu aspoň 2 nebo 3 navrstvit, pokud je opravdu zima.

Leoš J (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Po paintballu by byla pěkně vylepšená a barevnější. A ty prachy zas tak moc nejsou, za tu zábavu by to stálo je do toho pustit a nechat ji tak, zas, kdo by ji takovou barevnou měl.

Reklama

Přidat komentář