Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Iva (So, 4. 4. 2020 - 15:04)

Na svoji tzv. nechtěnou nehodu si t.aké vzpomínám, ale bylo to na jednom letním táboře v 70létech. Bylo po celou dobu dost teplo a tak většinou se nosili kraťasy i plavky a modré trenýrky. Po nějakém jídle co mi asi nesedlo bylo cítit nutkání na velkou, jenže jsme se vydali s naší vedoucí a asi tucet holek na blízký hrad, tak jsem si přes trenýrky natáhla slabé tepláčky a vyšlo se. Cesta byla asi tak hodinu na trosky hradu a hodina zpět. Než jsme však došli ke hradu, tak jsem upozornila vedoucí, že mám docela velké nutkání na WC, ale nebylo kam jít, tak mi řekla, že někde blízko trosek v lesním a křovinovém porostu si budu moc odskočit. Porost byl již na dohled, ale já to již nezvládla a vše mi povolilo a poměrně rychle jsem cítíla jak se plní, nafukují a těžknou trenýrky. Řídší a hustší směs, takže toho bylo požehnaně a někteří si všimli velké a prosakující boule na mém pozadí. Některé holky se začli pochechtávat a na dotaz vedoucí čemu se furt chichotají ji moje spolubydlící ze stanu sdělila, že jsem se durch podělala. Což bylo cítit a vidět na tepláčkách. Na hrad jsem pochopitelně s plnýma trenýrkama nešla a navíc ještě do kopce, takže jsem s jednou kamarádkou zůstala dole a alespoň mně trochu utěšovala. Plné dvě hodiny jsem v tom byla než jsme došli do tábora a tam se dala do pucu. vedoucí mi řekla, že jsem jak malá se ve svém věku podělat a neudržím svoji potřebu. Očista moje i trenýrek spolu s tepláčkma proběhla v táboře a dost pro mně náročná a dlouhá. Po ni jemsi vzala rezervní trenýrky a tepláčky a jinak pak vše proběhlo dobře, až na pár vyjímek, tak jako vždy a všude u všeho

Rony (So, 4. 4. 2020 - 04:04)

Krásně mi to doplňuje ráno příděl v kalhotkách, bude se mi krásně usínat.

Rony (So, 4. 4. 2020 - 02:04)

Tak jsem se dnes ráno oblékl do sestavy po deseti, tedy krom pl.kalhotek, které jsem dal za páté kalhotky...,je to super.... krásně se mi vyplňuje rozkrok...., trošku vsekli do honiček,no natáhl jsem přez ještě dva komplety a zamířil do nachystané postele, ráno budu pokračovat...

Petr (St, 1. 4. 2020 - 19:04)

Jo, to znám taky. Na močení mi dali k posteli bažanta, ale na stolici jsem si musel zavolat sestru aby mi odpojila kapačku a mohl jít. Sice jsem to teda vždycky zvládnul, ale párkrát jsem měl taky namále než přišla.

Radek (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Já se pokakal naposled v Listopadu v nemocnici . Je mi 12let byl jsem tam kvuli kolapsu napozorování no měl jsem kapačku a tu se mi moc chtělo na velkou tak jsem zazvonil na sestru aby mi odpojila kapačku a já si mohl dojít na záchod . Jenže sestra než přišla tak jsem to mezitim pustil do kalhot . Jak mile sestrička přišla nasála nosem a hned mi vynadala že mám zvonit dřív a ne až mám plný kalhoty ,nechala mi pořád kapat kapačku a řekla že musí jít pro čistý věci a pro pytel na ty pokaděný. Netrvalo dlouho a sestra přišla s vozejkem a čistýma věcma, zeptala se mě jestli jsem se i počural a kdyžjsem řekl že asi drobet jo tak řekla že postel dá do pořádku až mě umeje . Odvedla mě do koupelny umyla adala mi poze kalhoty od pyžama a kabátek žádné trencle nebo slipy. Pak se vrhla na moji postel všechno povlečení i prostěradlo stahla a dala do pytle ,pak vyčistila madraci hadříkem a desinfekcí potom tam dala čisté prostěradlo a kmému šoku na něj gumovou podložku a pak zase mencí prostěradlo přes tu podložku ,pak povlíkla peřinu a polštář a řekla mi ať si lehnu na postel tak jsem si lehl ale ona mi stahla kalhoty pod kolena šahla na vozejk a vytahla s něj plenu kterou mi dala a pak mi znova napojila kapačku . Takže jsem čtrnáct dní v nemocnici ležel jak batole nonstop v pleně.

Z (St, 8. 4. 2020 - 20:04)

Z

Pavel z (Út, 31. 3. 2020 - 23:03)

Co nosíš trenky nebo slipy?

Radek (St, 1. 4. 2020 - 11:04)

Slipy a na spaní trenky.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

Co jsi měl když se ti to stalo slipy nebo trenky?
Přišlo to natebe náhle nebo jí to trvalo moc dlouho?

Radek (St, 1. 4. 2020 - 14:04)

Měl jsem slipy a pyžamový kalhoty , přišlo to na mě náhle ale jí to trvalo také dlouho než přišla asi tak 8min po zazvonění. Jenže nejhorší bylo to že jsem se i dotoho počural. Byla docela naštvaná že jsem to nevydržel ale na druhou stranu asi profesionální protože to moc neventilovala a brala to jako běžnou věc.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Nelákalo tě ti někdy to úmyslně pustit? Jenom na zkoušku víš jaký to je nechtěně a teď bys věděl jaký to je úmyslně nejlepší jsou na to slipy

Radek (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Moc mě to neláká po té skušenosti s nemocnice . V nemocnici jsem mělpotom pleny i během dne tak jsem se občas počural či pokakal naschvál ale moc příjemný to nebylo čekat pak na sestru než mě přebalí. Doma jsem se jednou naschvál pokadil ale mamina to moc nebrala a tak mě po umytí seřezala na holou že už jsem to radči neškoušel . Jináč se občas v noci počuram ale to tolika mamině nevadí ale pokakání jí přímo vitáčí asi proto že je to víc cítit a více práce s praním. Občas se počuram i přes den ale to mamina taky odměňuje výpraskem a výhružkama že mi dá pleny.

Pavel z (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Když jsi byl doma to jsi pustl když jsi měl trenky nebo slipy a líbilo se ti to?
Máš bráchu nebo ségru? Jestli jo tak by šlo se domluvit aby ti dali projímadlo a oni by řekli mámě že si udělali vtip a ty mezitím jak by to na tebe přišlo mohl bys to kdokoliv pustit

Radek (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Měl jsem slipy , ne že by se mito zrovna moc líbilo ale byl to zajímavý pocit ale horší je že patřim k lidem co při kakání rovnou i čurají takže moje kakací nehody mají i čurací následky. Proto mamina asi i tak vyvádí . Jináč mám mladší segru je jí 8let. Což je pro mě peklo protože každou nehodu komentuje a mamka mě sní srovnává že segra se nepočůrává a já jsem osduda že jo . Každou chvíli jí musim hlídat protože jsme s mamkou sami tátu nemáme po autonehodě nepřežil. A každý prušvich segri slíznu já protože jsem jí špatně hlídal takže každou chvíli ponižujcí výprask vařečkou.

Kikina (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Ježiš tak jsem se trochu blbě vyjádřila. Nebudeme tady snad slovíčkařit? Předpokládám že jste pochopili jak jsem to myslela. Rony díky za pochopení a za podporu.

Rony (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kiki máš pravdu, není to to hlavní, dva se musí mít hlavně rádi a respektovat jeden.druheho.....Rony

Rony (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Kiki máš pravdu, není to to hlavní, dva se musí mít hlavně rádi a respektovat jeden.druheho.....Rony

Šimonek Antonín (Po, 30. 3. 2020 - 09:03)

deska ráno

Kikina (Po, 30. 3. 2020 - 09:03)

No já jsem věděla že to sem psát nemám ale už mě ta přetvářka nebaví a tak se k tomu jednou obsáhleji vyjádřím a dál už to pro mě není téma. Já jsem náhodou ráda že můj přítel je relativně normální a tohle ho nebere. Za prvé i když každý vztah začíná vždy idylicky tak nemusí takhle jednou skončit a přeci jenom když ten kluk o mě ví že pokakavam a že se mi to líbí tak to je pak něco co může proti mě použít a udělat mi peklo ze života. Jedna holka se kterou si dopisuji soukromě si tímhle prošla když jí její bývalý vyhrožoval že o ní rozhlásí že je pokakanda a asi to nebylo nic příjemného. A za druhé i když u mě v poslední době došlo k hodně změnám tak jedna věc u mě pořád platí a sice kakání před klukem prostě nedávám. Přiznala jsem Tomášovi asi dvě nebo tři hnědé nehody co jsem měla a byla jsem zvědavá jak zareaguje a vzal to úplně v pohodě s tím že se to může stát každému ale neměla jsem pocit že by ho to nějak bralo. Vím že se mu líbí jak čůrám a tak se před ním klidně vyčůram s tím problém nemám a možná že kdyby chtěl abych se před ním počůrala tak to bych snad zvládla ale na kakání prostě potřebuju soukromí a je jedno jestli to dělám na záchodě venku v přírodě nebo do kalhot. S holkou to problém není ale před klukem se pořád stydím. Jinak pokud máte pocit že jsem se hodně změnila tak ano. Vloni se mi otočil život o 360 stupňů a prošla jsem si na podzim dost složitým obdobím a věcmi které tu nechci rozebírat ale velkou měrou k té mojí změně přispěly. Ano kdyby mi tu někdo ještě před rokem napsal že budu za rok s klukem a bude se mi to líbit tak bych mu řekla že se zbláznil ale už se to tak prostě vyvrbilo. Po tom složitém období jsem cítila že potřebuji nějakou oporu. No a když jsme u toho tak já si nenašla jeho ale on mě. Jak jsem se dozvěděla později tak byl do mě zamilovaný už když jsme spolu chodili na učňák ale on se tehdy musel starat o svou mladší sestru a já dávala celkem jasně najevo že mě kluci nezajímají. Teď když se znovu objevil v mém životě si dal hodně záležet na tom aby mě získal. Já dlouho odolávala ale ne protože bych byla nějaká nedostižna princezna to ne ale dlouho jsem si nebyla jistá jestli to chci a mám do toho jít a teď jsem v tom až po uši :0) dost mě taky nalomilo co tady ke konci roku psala Jitka která už sem bohužel nepřispívá ani ne tak o tom pokakáváni ale o tom jak je pěkné mít někoho s kým se můžu držet za ruce pomazlit se přitulit se k sobě a spinkat spolu v postýlce. Cítila jsem i podvědomě že nastala ta pravá doba a tohle je ten pravý kluk. Jitka to sem psala zrovna když mě vytrvale balil a i další holky se kterými si píšu soukromě mi říkaly ať jdu do toho že nemám co ztratit. Prostě ty věci kterými jsem si na podzim prošla mě změnily. Ano musela jsem omezit svoje pokakávaci aktivity pravda ale zase s tím klukem jsme si neuvěřitelně sedli po lidské stránce máme hodně společného a on je pro mě skutečnou oporou a v této době kdy jde do zadečku všechno okolo nás takovou oporu potřebuji dvojnásob. Nechtěla bych po pravdě kluka který by o mě stál jenom protože se pokakavam a nebyla tam ta láska a další věci. Chci kluka který mě má rád ne jako pokakandu ale jako člověka a bere mě takovou jaká jsem. Kakání je fajn ale myslím si že to není v životě to hlavní. Rony o tvém návodu už jsem přemýšlela že by bylo fajn kdyby mu nevadilo že si třeba občas v soukromí tu a tam trochu umažu zadeček ale nevím jak mu to mám podat. Fakt ho miluji a nechci ho ztratit tak je to zatím moje privátní záležitost. Je to zase vzrušo že podobně jako v době mého dospívání musím své akce plánovat tak abych nebyla přistižena a stihla včas uklidit. Uvažovala jsem i přestat s tím ale co si budeme povídat nejde to :0) tak jsem to holt musela omezit no. V životě je asi vždycky něco za něco a uvidím jak se to vyvrbi dál nebudu to hrotit. Tak to je asi všechno co jsem chtěla napsat ti inteligentní to pochopí. Končím tuto lingvistickou exhibici svým tradičním ale momentálně trochu pozměněným heslem. Pokakáváni zdar a korona viru zmar! :0) Kiki.

Jitka D (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj Kiki, a velká gratulace k zásadní životní změně. Držím palce, aby vám to spolu klapalo a vydrželo. Pokud k tomu to moje hučení do tebe trochu přispělo, tak mne to hřeje u srdíčka. Já jsem tady do diskuse občas nakoukla, ale taky jsem tu od tebe žádnou velkou aktivitu neviděla a s nikým jiným si tu nemám moc co říct. Od chvíle, co začala koronakrize je vůbec vše vzhůru nohama. Tvůj mail, abych ti byla napsala pár řádek soukromě, nemám. Teď mám čas jen na krátkou zprávičku, ale pokud sem ještě přijdeš, tak ráda pár řádek napíšu. Hlavně prosím nic nelam přes koleno ohledně toho pokakávání. Mohla bys taky hodně ztratit. Vyčítám si, že jsem trochu neuváženě psala o tom, jaká je to krása, když tě do pořádku dává tvůj kluk. To sice platí, ale musíte si v tom opravdu souznít. Jinak to může skončit špatně. O tom jsem tu taky psala.

Reklama

Přidat komentář