Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 06:03)

Souhlasím s tebou lallo. Mám stejný názor. Pro anonyma 0.08... všiml jsi si, že jsou povoleny pohřby?
A na pohřby se nosí většinou věnce a kytice z květinářství!! A představ si, u nás jsou i jiná květinářství, než která patří Babišovi.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 07:03)

Svedlo se to na pohřby...tak snad až takhle blbá nejsi. V době, kdy si polovina hostů objedná věnce a květiny online. Tak to aby otevřeli i galanterie. Kde maj báby brát punčochy? A hospody. Nebo kde maj mrtvýho zapít? Slepí důchodci jsou nejhorší.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 06:03)

A do Pils já se nepouštím považuji ji za svou internetovou kamarádku a mám k ní názorově blízko a Pilsnerka to ví. Pokud spolu diskutujeme o něčem, v čem se neshodneme, tak je to prostě diskuze stejně jako např. se Sany. Pro mě jsou nepřijatelné jen extremní názory ať už pravice, tak levice....Ale hlavně, tahle doba není o politice ale o přežití, když to přeženu. B. jako člověk se svou totalitní minulostí a stejnými manýry, je pro mě problém, to už jsem psala mnohokrát.

ale prd (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Babiš dělá co může. a kdyby lidi nebyli hovada, tak to nemuselo tak daleko zajít. Karantenu nedodržovali, od pátku postávali místo hospod tak u hospod, na prdeli doma sedět nevydrželi. Jojo, sranda veliká. A ještě tady bude píčovat

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Proč by nepostávali u hospod? Zakázané to nebylo. A Miluna? Ta kdyby neměla hiv, tak je u té hospody nebo baru první. Doma by zrovna ona neseděla.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 05:03)

Vpodstatě souhlasím. No, zakázané to nebylo, ale nemusí být přece všechno zakázané na to, abychom se chovali zodpovědně. Tak teď už to zakázané je a máme utrum

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Vrchní epidemiolog Babiš :). Ten ať se stará o ekonomiku státu. Hádejte proč jsou ode dneška otevřená květinářství? No jo, přišel by o zisk :))

Miluna (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Nevim kdo si ale napsal si to pěkně a takhle si to teď taky myslim,potom co vše sleduju.

lalla1 (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Miluna (Po, 16. 3. 2020 - 23:03)

Fakt Lallo to si psala ty??? Takhle pěkně jak si to myslim já? A koho si myslela že píčuje:-) ?

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 05:03)

Milu, bohužel to tak je a vůbec jsem to nemyslela na lidi tady ale obecně na lidi na internetu. Včera jsem se zrovna dozvěděla, že jedna moje známá těsně před vyhlášením karanteny a výrazným omezením letecké dopravy, lítala se svým miminem po Evropě a vypisovala to na svém blogu jakože veliká legrace. To je pro mě ne nepochopitelné, protože dnes je modní být ze všeho vysmátý a adrenalin, a le šíleně nezodpovědné a nefér vůči miminu i ostatním.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Je namazaná, tak se pustila do Pils, kobliha jedna.

Pils (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Já teda nevím, zatím se tahle akce skládá ze samých zákazů a příkazů AB, ale roušky koupil nakonec Kellner. Zákazy nikoho nic nestojí a lidi mají mylný pocit, že se něco dělá pro jejich zdraví. Ale nakonec si sami musí šít základní vybavení. Je mi líto prodavaček v potravinách a všech zdravotníků bez základního vybavení. Je to pro naši zemi ostuda. I Číňani chodí v rouškách.

Skoro důchodce (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Máš pravdu, Pils. Skvěle to řekl Dr. Šmucler.

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Tebe nezastaví ani až budou lidi umírat,co?

co si sprostej? (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Dyť má pravdu.Koupil ti snad Bureš respirátor?

Návštěvník (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Pro jejich zdraví? Ty jsi blbá, že si do huby nevidíš

roušky (Po, 16. 3. 2020 - 19:03)

prý dostanou všichni pracující lidi. Možná

Hm (Po, 16. 3. 2020 - 20:03)

Teď říkali, že jich dorazí 5 milionů a milion respirátorů, tak snad aspoň pro půlku národa. První dodávky ? po středě. Kolik nevim

bianka (Po, 16. 3. 2020 - 19:03)

Nevím jak jinde, ale u nás Vietnamci jsou ve svým obchodě v rouškách, rukavicích a u pokladny si namontovali plexisklo. Kuci šikovní.

Reklama

Přidat komentář