Reklama

agresivita afričanů

Návštěvník (So, 14. 12. 2019 - 01:12)

Vždyť ať si v Africe užívají.

D (Čt, 12. 12. 2019 - 14:12)

Pokud pak jde o elektro obory, je celkem pozoruhodné, že tříletý učební obor elektromontér se dnes ze zoufalství nabízí dokonce i chovancům heřmanické věznice. A fakticky vzato je to celkem perspektivní obor - když teď EU nařizuje výrobcům praček, ledniček i jiných elektro-spotřebičů, aby je vyráběly snadno opravitelné, a nejméně deset let k nim dodávaly náhradní díly. Nicméně každý kluk dneska chce být fotbalovým internacionálem, rapperem, manekýnem či politologem, a opravovat pračky nechce nikdo.

Tonda Vlas (Čt, 12. 12. 2019 - 00:12)

Jak to víš, kDyž jsi v Británii?

D (Čt, 12. 12. 2019 - 07:12)

Právě v Británii si osvojují obecně nepopulární technické kvalifikace mimo jiné i černoši. Myslel jsem to proto spíš v kontextu demokratického západního světa jako celku. Je mi jasné, že v Česku by to bylo daleko obtížnější - jednak se k vám žádní černoši dvakrát nehrnou, jednak z těch, co u vás jsou, samozřejmě děláte blbce...

Johana (Čt, 12. 12. 2019 - 08:12)

Budoucnost Evropy je černá, přijde to rychle a nikdo s tím nic nenadělá.

Milan (Čt, 12. 12. 2019 - 13:12)

Právě že bude skvělá, hlavně pro ženy, ty přece neustále touží po něčem exotickém a velkém až obřím mezi nohama a prožívat až agresívní radovánky. Hlavně neklesejte na mysli, bude líp o moc líp.

Tonda Vlas (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

ViDím, že tu začlo řáDit Déčko a chtlit svá mouDra. Takovou směsku neoliberalismu a neomarxismu, jakou Déčko Dokáže vyproDukovat, to se jen tak neviDí. Déčko na té Demonstaci být nemohlo, protože je prý britským občanem.

X (St, 11. 12. 2019 - 12:12)

Ferdo, kdopak asi? Ti co platí sluníčkáře přece. Čím větší netáhlo, tím větší odměny. Já co odvádím hodnoty, tak jsem pro ně podřadný odpad. Jednoho dne, až ty podporovaná netáhla nebudou mít ani co jíst a to nemluvím o bydlení, protože jim to nikdo nepostaví a neopraví, tak budou koukat. Jako mě nikdo z nich neodpoví proč já nemůžu svobodně cestovat jako ti, co se sem hrnou a musím mít pas a víza? A proč nejdou do bohaté Saúdské Arábie, Kuvajtu, SAR, Kataru? Tam by se měli lépe než u nás, bohaté státy, teplíčko, co víc si přát? To jsem odkopnut a zařazen mezi debily. To je jediné, jak umí odpovědět.

XxX (St, 11. 12. 2019 - 12:12)

Prestan uz trepat nicim neoverene hluposti. Kam prosim ta nemozes cestovat?
A co sa tyka pristahovalcov tak podla svetovych statistik ma
Katar 1 687 640 pristahovalcov z 2 363 569 obyvatelov,
Kuvajt 2 866 136 pristahovalcov z 4 600 000 obyvatelov,
Saudska Arabia 10,185,945.00 pristahovalcov z 34 218 000 obyvatelov.
Naproti tomu Ceska republika 405,093 pristahovalcov z 10,686,269 obyvatelov. No kde ich asi bude viac?
Takze uz prestan fnukat a zacni sa zaoberat aj realitou.

Jindra (St, 11. 12. 2019 - 18:12)

Nevím,kde jste k těmto konkrétním číslům přišel,ale předpokládám,že jejich prezentace zde má přesvědčit lidi,že i v těchto bohatých arabských státech přece mají migranty,tak proč bychom nemohli mít my,že?Je to od vás silně zavádějící tvrzení,protože přistěhovalci,kteří tam mají pracovní povolení,neberou sociální dávky z generace na generaci,v drtivé většině neorganizují trestnou činnost,a hlavně,žádný exodus se nekoná.Většinou pocházejí ze střední a jihovýchodní Asie,tedy z nábožensky spřízněných zemí.Snad mi nechcete tvrdit,že tamní domorodci přijímají uprchlíky jako na běžícím pásu a s otevřenou náručí?

sardanapal* (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Přesně tak . Na silně opevněných hranicích SAE a pod. sou rozmístěny detekční automatická kulometná stanoviště (hnízda)

X (St, 11. 12. 2019 - 13:12)

Hlavně se zklidni. Chytáš nerva? Jen mě zajímá, kam můžu cestovat jen s drahým mobilem bez dokladů a dají mi tam peníze? Kam?

XxX (St, 11. 12. 2019 - 14:12)

Mozes cestovat kamkolvek aj bez dokladov. Iba musis imigracneho uradnika presvedcit, ze splnas statut utecenca podla medzinarodnych dohod. To, aky mas mobil nie je vobec podstatne. Ale podla tvojich nazorov, ty splnas statut akurat tak utecenca z psychiatrickej liecebne. A este si sa nevyjadril k tomu poctu utecencov v arabskych krajinach. Dosli ti argumenty, ktore si vlastne nikdy nemal a si len zvyknuty prskat a vrieskat na vsetky strany.

X (St, 11. 12. 2019 - 15:12)

Můžu tak jen prd, chytí mě na letišti a nebo na hranici a bude průser. Na tyto nasmysly se nedá nijak reagovat, tak ať se dožiješ dlouhého věku a klidného stáří i když asi s tím vítáním těžko. Už ti dal doktor prášek? :-)))

XxX (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

Ano, jasne. Vacsina emigrantov totiz prichadza letecky, 1.triedou. Naopak, tvoje hluposti sa daju vyvratit uplne lahko. Pekny vecer a dufam, ze v noci sa nebudis spoteny hrozou, ze nejaky migrant sa nachadza pod tvojou postelou.

X (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

Typická reakce vítače a voliče pirátů, a jak bylo včera na demonstraci? Ty tady ale šíříš bláboly, spíš tobě aby nestál u postele na neskláněl se nad tebou. Dlouhý život přeji a ať tě to nepotká.

D (Út, 10. 12. 2019 - 17:12)

Jinak rozumější lidé, kteří by snad chtěli aspoň hrubě posoudit etnickou skladbu dělníků, kteří manuálně pracují na silniční síti kupříkladu v německy mluvících zemích, se mohou podívat například na Google obrázky nabízené pod heslem "Straßenbauarbeiter". Tady je jeden obzvláště pěkný obrázek z daného souboru: https://thumbs.dreamstime.com/z/stra%C3%9Fenbauarbeiter-31347729.jpg

X (Út, 10. 12. 2019 - 18:12)

Účelové foto, nic jiného nelze dodat, takových můžu udělat kupy. Kolik těch co přišli pracuje? 2 nebo 3? A proč já nemůžu svobodně cestovat a musím mít pas a víza? Nějaké rozumné vysvětlení? A proč nejdou do bohaté Saúdské Arábie, Kuvajtu, SAR, Kataru? Tam by se měli lépe než u nás, bohaté státy, teplíčko, co víc si přát? A rád bych se dočkal věcné a rozumné odpovědi.

D (Út, 10. 12. 2019 - 19:12)

Vaše otázky jsou natolik prostoduché, že na ně - jak každý rozumný člověk jistě uzná - nemusím odpovídat ;)

X (Út, 10. 12. 2019 - 20:12)

Aha, už chybí argumenty typického sluníčkového vítače. Přesně toto jsem čekal. Jak se má rozumně odpovědět, tak se začnou plácat nesmysly. A jak je na demonstraci?

Reklama

Přidat komentář