Reklama

agresivita afričanů

jj (So, 23. 5. 2015 - 22:05)

Je pravda že mají ptáka...Jako krumpáč?

Lada (So, 23. 5. 2015 - 20:05)

Je pravda že mají ptáka jako krumpáč ale to je někdy moc a bolí to.Jednou mi jeden natrhl a už si dávám pozor.

David20 (Ne, 13. 1. 2013 - 12:01)

A ty se zase pochlub, kde jsi...Hups,až teĎ jsem si všim:D Díky za upozornění.Takže mi laskavě odpovězte:P

! (Ne, 13. 1. 2013 - 12:01)

Jedinné,co vas k nim nuti...A ty se zase pochlub, kde jsi studoval český jazyk a pravopis.

David20 (Ne, 13. 1. 2013 - 12:01)

častokrát jsem se setkala a...Jedinné,co vas k nim nuti jsou ti péra.Jak velke je meli? Se pochlubte...

HM (Ne, 13. 1. 2013 - 11:01)

Oni to maji jinak.
Nehledaji...A z čeho má tady asi tak vybírat, když jsme národ bělochů.

p.jojo (Ne, 13. 1. 2013 - 11:01)

zvláštní,že oni po nás...Oni to maji jinak.
Nehledaji v beloskach "pudovost" tu maji 100x mensi nez cernosky ale beloska je vyrazem "bohatstvi" ci vyjmecnosti je to stejne jako se ukazat s vetsim zlatym retezem nebo drazsim autem a to je opet nabuzuje a je to kolotoc vzruseni.
Samozrejme ze to je velmi hrube receno ale ten zakladni princip je snad jasny.

Je (Ne, 13. 1. 2013 - 10:01)

zvláštní,že oni po nás tak jedou,ale my po nich ne,teda aspon mě se vůbec nelíbí.Oni mají jinou mentalitu,vztahu s nimi bych se hodně bála.Mám známou,co se vdala do Anglie,rozvedla se,pak si vzala Afričana a dnes je zpátky doma a nemá tady u nás nárok na peníze.Rychle si hledá práci,ani korunu nedostává.

white (Ne, 13. 1. 2013 - 10:01)

Opice jsou také agresivní, tak co se divíte...

p.jojo (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

jo mam uplne stejny zazitky...Holky oni maji proste daleko vice testosteronu to je to co jim mota hlavu a taky co vas pritahuje.
Jsou pudovejsi primocarejsi zivocisnejsi nezli my belosi.
Neni to zas tak slozite ja mel partnerku ktera mela jen prababicku mulatku sama byla bila ale tu silenou pudovast zdedila. Byvaly se za ni plazily i kdyz nebyla zadna krasavice jenze v posteli to proste umela ze se to neda popsat jenze v praktickem zivote byla nepouzitelna a to nebyla vubec zla.

terka (So, 12. 1. 2013 - 18:01)

jo mam uplne stejny zazitky...

julca (So, 12. 1. 2013 - 18:01)

častokrát jsem se setkala a mnohokrat chodila s afričany v Praze, kteří byli hrozne agresivní. Jak v normlalnim životě tak v sexu a to hodně, stejně mě ale vždy se přimělo se k nim vrátit a nemužu s tim prestat.
Vy byste chtěli zkusit sex s černochem? :)

Reklama

Přidat komentář