Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

MMSK (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

super nejde pridat komentar s foto, vyhodi chybu

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Fotku přiložit sem nešlo snad nikdy...

MMSK (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

myslel som s odkazom na fotku

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

Tak už ho nechte, aspoň sem někdo něco píše, vždyť to tady málem umřelo.

Anonym (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

Jo, zdechlo to tu. Lenák balenák je kluk, to se ví dávno...

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Tak zase která holka nebo žena by sem psala? Asi určitě žádná, protože je to spíš fetiš, ale hezký. Jo, mít takovou babu s touto zálibou, bože, to ba bylo štěstí.

Láďa (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Měl bych dotaz na velikost bundy retro nuptse. Nemohu se rozhodnout jestli hodně volnou, jen trochu volnou a nebo tak akurátní na tělo. Bylo by to pro mě a přítelkyni. Vypadá to dost volně a tak nevím a jak ji nosit. Dík.

Anonym (Čt, 6. 2. 2020 - 19:02)

Lukáš : Rozešli jsme se je to asi půl rok. Udělal jsem jednu velkou chybu, něco jí řekl a tím jí od sebe odehnal. Každý bohužel chybuje. :( celkově ale ten vztah už půl roku nebyl ono. Potřebovalo to restart, a být od sebe. Byl nedávno pokus dát se dohromady, bohužel jsem znejistil a ona couvla . Známe ženy..nicméně lásku k tomu co nosím a co se líbí mne už asi nesdílí. Kdo ví ale, co by bylo kdybychom byli spolu..
Tímto se omlouvám všem, které jsem pohoršil svým příběhem :D vím, že je to diskuze o nabalování

huhu (Čt, 6. 2. 2020 - 18:02)

to uz neumite skopirovat link ? :D :Dwww.vinted.cz/forum/krasa-and-wellness/1016449

Lenkanabalenka (Ne, 9. 2. 2020 - 13:02)

Pěkná kombinéza, na hory i do města, na delší procházku v mrazivém počasí určitě zahřeje. Klidně bych si přes ní vzala ještě vestu. A samozřejmě doplnit pořádným rolákem nebo nákrčníkem s kulichem,případně kukličkou.Na nohy pěkné teplé boty a jste nádherně zateplené.

Fanda (Ne, 9. 2. 2020 - 19:02)

Zateplená nebo přiteplená ??? Myslím že jsi dosti priteplená.

Lenkanabal... (St, 12. 2. 2020 - 11:02)

Tvoje starosti bych chtěl mít...,na vinted jsem viděla na prodej /bohužel už je prodaná/ pěknou kuklu "ed hardy" je z pleteniny a má dva otvory pro oči,jinak kryje celý obličej,vypadá pěkně.Nevíte kde bych jí koupila?

KM (Čt, 13. 2. 2020 - 23:02)

"Tvoje starosti bych chtěl mít" - konecne je pouzity spravny, tedy muzsky, rod.

Jirka (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

V mrazivém počasí nosím poměrně často kombinézu, jsem zvyklý být hodně venku, i v zimě sedavam v pergole a na to je nejlepší kombinéza, nenafoukam a je mi příjemne teplo. Mám 4 kombinézy, takže mám na výběr, jakou si vezmu. Nedávno jsem si koupil novou z alliexpres, nebyla ani dráha a je suprova a hodně tepla.

Jajda (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Ne!!!!!

Líba (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Funguje!

Jajda (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Nefunguje

Mirek (St, 5. 2. 2020 - 09:02)

Tady jedna slečna má moc hezkou kombinézu. Škoda, že je zadaná.
www.vinted.cz/forum/krasa-and-wellness/1016449-nosit-nebo-nenosit-slusi-nebo-neslusi

KM (Čt, 6. 2. 2020 - 23:02)

To samozrejme neni zadna slecna, ale presne to, co v uvodu co nejvic nahlas poprel :D
Proc by vas mel kdokoli na Vintedu udavat adminum? Pokud nakupujete a prodavate co chcete, klidne hromady bund a nikoho nepodvadite, nemaji proc.

Lukáš (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Vinted je dobrý obchodní bazarový portál ale některé dámy se chovají dost otřesně jestli si tam registrovaný tak si dej bacha na tomhle daném portálu je skoro samá udavačka a nemusíš udělat nic protože se tam občas stává že se nějaké uživatelce znelíbíš a nahlási tě administrátorum a klidně jim nakecá to co není pravda a admini tě zablokují třeba na třicet let a můžeš se hájit jak chceš nic je nezajimá jak si uděláš nový účet tak stejně na to příjdou a zablokují i ten druhý poznají to podle ip. adresy a také i z tvé rodiny si nemůže založit účet na vinted je to stavěné na hlavu mám s tímto portálem zkušenosti jinak je tam strašně moc bund.

Reklama

Přidat komentář