Reklama

Urinoterapie

Lenka (Po, 27. 1. 2020 - 21:01)

Tak moje zkušenost. Poprvé dnes večer, dcera se mi vymočila do třídecové sklenice ,načurala ji skoro úplně celou ,ale já vypila jen dva tři doušky. Je to panenská moč holce je deset. Uvidím,co to udělá. Mám vyšší tlak a migrény. Budu to zkoušet pravidelně každý den.

Mnich (Po, 27. 1. 2020 - 21:01)

Já piju vlastní moč každé ráno. Dětí mám už velký a dcera panna už není. Jestli může někdo nabídnout moč panenskou,ozvěte se,[email protected]

Míša (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

Moč odebereme dcerkám tak,že až rozčurají střední proud ,tedy naplno. Tam je moč nejvíce účinná. Čůrají jedna po druhé na záchodě nad mísou a jà počkám až se jim to rozproudí a hned pod ně dám sklenici a ony zbytek vypustí do ní. Pak ta,která vyčůrala víc se rozdělí se mnou a já vypije půlku od ní. Holky si své čůrání vymění a každá vypije moč od druhé, bývá účinnější.

Soňa (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

Mám nutkání to zkusit už dlouho. Mám dcerku 6 roků a pokud vím,tak se má odebrat hlavně ranní moč. Podělim se ráda, jak to dopadne. Ráno na to jdeme. Dcerka to bere jako výzvu, mluvily jsme o tom před chvilkou.

Iveta (Po, 27. 1. 2020 - 00:01)

Předpokládám,že pak se všichni olížete do sucha a co potom? Kmitají jazýčky po poštěváčku ?

Sandra (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

Dcerky ji také pijí,buď v kelímku vlastní nebo vzájemně přímo ze zdroje do úst. Odpoledne si s dcerkama čůráme vzájemně,já jim,oni mě.

Míša (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

Panenskou moč piju každé ráno už tři roky na lačno od mých dcer 5 a7 roků střídavě. Od té doby žádná nemoc ,dcerky ji pijí taky,chtělo to zpočatku trochu přemlouvání a osobní vzor. Jsou naprosto zdravé !

Sandra (Ne, 26. 1. 2020 - 19:01)

Já používám moč na afty v ústech nebo na opar,když se po někom napiju.Pak na drobné oděrky nebo když se říznu v kuchyni. Používám svoji moč i mých dcerek (5+8 let) jejich panenskou,ta je jemnější a není tak agresivní.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2019 - 19:03)

Dobry den hledám mladou,štíhlou dívku nebo ženu z Prahy k pravidelnému dodávani asi 0.3l čerstvé moči k preventivní lečbě zhoubného nádoru,jednalo by se čtyři odběry měsične dlouhodobě nabízim 500 kč za každý odběr.Nabídky na email [email protected]

Marek (Pá, 25. 1. 2019 - 08:01)

Hledám štíhlou ženu,nebo studentku z Prahy ktera by mi mohla jednou týdně poskytnout asi tři deci svoji moči,nabízim 500 kč dlouho době. [email protected]

Iva (Pá, 31. 8. 2018 - 15:08)

Asi před rokem či více mi...Mám nyní podobnou zkušenost. Taky jsem se lekla. Léčím si urinoterapií polypy. Je to normální začít špinit mimo cyklu a mít bolesti v podbřišku?

Pepa (Ne, 3. 9. 2017 - 06:09)

" aby nebyl zaskocen ozdravnym ucinkem.
At se vam dari."

He he he!hcámkám nechávám svobodu kanálu,ozdravný účinek lze dosáhnout i raním profackováním,proběhnutím se bosí na dvoře po sněhu,nebo raním milováním.
Dobrovolně lít do huby čůrání to je smrt poezie nedělního rána.

Jana (Ne, 3. 9. 2017 - 06:09)

Presne si to napísal.A...To není možné, aby takovéhle jedy někdo stříkal na pole, to by hygienici a zdravotníci přece nikdy nemohli povolit. A všechno by to museli spálit, to by přece nešlo dát lidem, to by bylo úplně šílené. Odkud to víte?

KH (Pá, 1. 9. 2017 - 12:09)

Proč to dělají, vždyť je to jed. Sousedovi naproti tím kdysi stříkali na zahradě plevel a psi jim začali umírat na rakovinu. Za deset let už mají asi osmého psa, který vždy vydrží jen tak rok, rok a půl a umře samý nádor. A předtím, než s tím začali tak bylo vše v pořádku. Nyní má rakovinu i sousedka, uvidíme jestli jí z toho dostanou, ale u nás v Hořovicích si to svinstvo na zahradu nedá už nikdo, všichni to vědí od jejího starého z hospody.

Poľnohospodár (Čt, 31. 8. 2017 - 21:08)

Presne si to napísal.A nielen obilie,ale aj repka.Však to sprostá slovač aj češi zožerú.

Ty ten (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

Obilí a další plodiny se...rondap požíráš po hrstech, že jo? :-)

Libor (Čt, 31. 8. 2017 - 20:08)

Obilí a další plodiny se dnes už všude postřikují rondapem, aby uschly nastojato na poli a snáze se sklízeli.
Zakázali to jen Maďaři, Rusové a někde Němci.

Hana (Po, 28. 8. 2017 - 14:08)

Co má společného Rondap s bílou moukou? To je jed na hubení plevele!

Dr. Jana (Ne, 27. 8. 2017 - 13:08)

Říká se tomu Herxhaimrova, či Járyšova reakce, tedy zhoršení příznaků před zlepšením. Je to běžné v medicíně.
A některé detoxikační projevy jsou velmi silné.
glykofosáty či superfosáty z rondapu z bílé mouky způsobují efekt vámi popisovaný.

mira (Ne, 27. 8. 2017 - 12:08)

Ahoj vsem.....tak ja budu patrit mezi odpurce urinoterapie. Po vypiti moci (nezdrave stravovani-hodne ziv. bilkovin; vyrobku z bile mouky a sladkosti; koureni cca 1 keab.cigaret denne a trvala medikace)
nastala u mne velice bourliva reakce (patrne intoxikace) organismu a po vice jak 3 letech mam porize s travenim (narusena strevni mikrobiota) a s tim spojene potize. "Doktorce" Partykove neverim-opsala texty z ucebnic biologie; dalsich autoru knih o urinoterapii a pridala k nim par vlastnich pasazi. To je typicke pro dnesni dobu. (lehce a rychle vydelat; co tam po nejake moralni odpovednosti!) Pro objektivnost uvadim ze nektere aplikace zevni formou nejsou k zahozeni...Zaver: moc dobre si rozmyslete jestli budete pit vlastni moc! Ja uz rozhodne nikdy! Preji Vsem hodne zdravi a take zdravy rozum....:)

Reklama

Přidat komentář