Reklama

Urinoterapie

Irena (Ne, 15. 3. 2020 - 20:03)

Nechci šířit paniku, byla jsem v Itálii, byla jsem nakažena, a byla v domácí karanténě. Několikrát denně jsme si celá rodina čůrali navzájem do pusy (dva dospělí,děti 5 a 9 let). Dnes už nemusíme být v karanténě, podle nás to byla právě urinoterapie která nám pomohla.

Poslední s mozkem (So, 13. 3. 2021 - 13:03)

Běžte se léčit!!!

Matyáš (Pá, 28. 2. 2020 - 19:02)

Dříve jsme tuto metodu využívali při chřipkách, osvědčilo se to. V současné době s ohledem na Coronavirus jsme opět pití moče obnovili, moč je sterilní, antibakteriální a hlavně obsahuje amoniak, tedy čpavek. Pijeme ji navzájem celá rodina včetně dětí.

ina (So, 29. 2. 2020 - 12:02)

Začal jsem s užíváním před dvěma měsíci,injekčně i pitím a pozoruju na sobě takovou větší sílu,chuť do práce,cítím se velice dobře,určitě budu pokračovat dál. Injekčně aplikuju půl ml a deci vypiju ráno

Albert (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Přidávám se k tématu, já vyléčil neustálé bolení v krku urinoterapii.
Jsem lehnul na zem, manželka si dřepla nad moji pusu a pouštěla mi dávky Přímo z pipiny, abych to stihnul polykat. Do půl roku bylo po problémech

Líba (St, 19. 2. 2020 - 18:02)

Zaujalo mě tady to čůrání, já jsem to praktikovala už dříve s dcerkou, měla jsem silnou migrénu,asi po roce mám po problémech,ale jeji moč piju nadále jako prevenci. Dcerka ji pije také a dřívější problémy s častým nachlazením ustoupily. Takže pokud mohu hodnotit, tak tato urinoterapie funguje.

Patricie (So, 15. 2. 2020 - 08:02)

Nevím proč si mě pořád s někým pleteš, já píši pravdu jak to je u nás.

Denisa (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Adélo,jak to u Vás pokračuje,zkusila jste jim dát i vaši moč? Já mám 8 letou a po počátečních potížích s dávením teď je to v pohodě. Děkuji za případnou odpověď.

Lída (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Paní Pavlo,prosím vás,napište potom jak to pokračuje.

Adéla (Ne, 9. 2. 2020 - 01:02)

Já mám dvě dcerky (4+6) a obě pijí moč, buď ze sklenice jedna od druhé.Ta starší se na začátku také dávila,proto jsem jí moč ředila vlažným čajem s teplotou 36-38°C a dnes se to ustálilo. Bez problémů piji jejich moč přímo i já. A možná zkusím,co s nimi udělá moje moč.

Lída (So, 8. 2. 2020 - 16:02)

Také mám 7 letou dcerku,také se dávila. Začala jsem ji to dávkovat s čajem a po 14 dnech si na to zvykla a je v pohodě. Já jsem pila její panenskou moč normálně. Teď ji pijeme obě.

Lenka (St, 5. 2. 2020 - 09:02)

Čůrame

Pavla (So, 1. 2. 2020 - 15:02)

Pokud tedy dcera užívá vitamíny a vápník mohu její moč využít pro sebe i pro ní? Je ji 7 let.

Sandra (Ne, 2. 2. 2020 - 07:02)

Myslím že vitamíny i vápník nejsou přímo léčiva,spíše podpůrné prostředky. Proto můžete její moč využít pro dceru i pro vás.

Soňa (St, 29. 1. 2020 - 07:01)

Dnes holka vyčůrala přesně 400 ml a tak jsme si to rozdělily na půl a vypily a pohoda.Lenko to větší kakání může být čistění těla, já ani dcerka po tom snad přímo ani průjem nemáme,ale kakáme snadno a rychle a lehce. I to je projev urinoterapie. Zkus to s ní ještě dva dny a kdyby to neustoupilo tak bych to zatím u ní vynechala. Pokud bere nějaké léky pak se její moč nedoporučuje pít, to nevím jestli nějaké má.

Lenka (Út, 28. 1. 2020 - 19:01)

Tak jsme to zkusily odpoledne i spolu s dcerkou. Vyčůrala se také do skleničky ale zrovna se jí moc nechtělo ,ale ty dvě decky dala spolehlivě a tak jsme si to daly napůl a vypily. Já v pohodě a holka taky ,žádný pocity na zvracení, ale asi za půl hodinky utíkala na záchod a dostala velký průjem a byla tam snad deset minut a prý se jí stále chtělo. Pak už byla v pohodě. Tak se chci zeptat, jestli je to normální proces a něco se v těle čistí, nebo bych ji měla zatím z toho vynechat. V odborné literatuře se píše, že tento projev je detox organismu a tělo se čistí,ale radši se zeptám.

Soňa (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

dcerka přišla ze školy a potřebovala hodně nutně hned čůrat až se držela rukou pod bříškem ale to stihlyjsme to a chytly do sklenice, vyčůrala podobně stejně jako ráno, ráno navenek tolik nepotřebovala ,ale ten pocit blížícího se domova a většího pocitu na malou já znám taky. Obě jsme si nalily zase decku a vypily a v pohodě. Zkusíme zase ráno.

Sandra (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

Moje holky to poprvé měli také na zvracení,ale překonali to a teď už jim to nevadí,mají radši přímo od zdroje než ze sklenice,ranní moč je prý účinější ale moc o tom tolik nevím.

Soňa (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

Dcerka se mi vyčůrala do pullitrové sklenice. Po ránu do ní načůrala vic než půlku a zkusily jsme to přelít do malých deci skleniček a vypít jen tolik. U mně dobrý, dcerka vypila ,pak trochu nejistě, že se jí chce zvracet,ale sedlo si to a byla zcela v pohodě. Zbytek jsem vyily do záchodu . Zkusíme odpoledne až přijde ze školy ještě znovu.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 22:01)

Teda moč je odpad z těla. Ty jseš prase,já bych se z toho poblil.

Reklama

Přidat komentář