Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Pablo (Út, 3. 3. 2020 - 11:03)

Bible je návod jak nepoškodit tuto planetu a veškerý život na ní. Bohužel mi lidé se tímto návodem neřídíme a proto dochází k různým živelným pohromám,nemocem, válkám a ubližování člověka člověku. Dříve ty nemoci postihovali jen určitou oblast, ale nyní už to postihuje všechny oblasti na této planetě. -------------------------------------------------------------------My lidé se snažíme bejt chytřejší než ten kdo tuto planetu vymyslel a vytvořil. Narušujeme svou chamtivostí program, který řídí celou planetu s veškerým životem na ní. ----
Je to jako když na autě v plné rychlosti se snažíme zařadit zpátečku a myslíme si jak to aute ovládneme a občuráme návod, který nám to nedoporučuje.-------------------------------------------------
Kdo si myslí, že je chytřejší než Bůh, tak špatně dopadne. Bible nás neustále varuje před naší chamtivostí, sobectvím, domýšlivostí a touze po moci ovládat druhé lidi násilím a majetkem.-----------------Každý se musí rozhodnout, komu bude nejvíc důvěřovat a koho bude žádat o pomoc v těch nejtěžších chvílích, kdy žádná lidská moc mu nemůže pomoci. Já nejvíc důvěřuji Stvořiteli vesmíru Bohu Jehovovi a jeho Synu Ježíši Kristu, protože jen oni ví jak napravit ty škody, které my lidé na této planetě působíme. --------------My lidé to zatím jakž takž zvládáme, ale už si s tím v poslední době nevíme rady a jen tápeme. ---------------------------------------------------------Jsme jak zlobivé děti, které si nechtějí nechat poradit od starších a zkušenějších a proto trpí různými úrazy nemocemi a někdy i
zbytečnou smrtí. Nikdo zatím nejsme nesmrtelní, i když někteří se tak chovají, ale není jim to nic platné, protože smrt je stejně dostihne, ať mají jakoukoli moc a nebo jakýkoli majetek.--------------------
Mějme se tak, abychom si zbytečně neubližovali.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 15:03)

https://youtu.be/0U5KRi8H6eY

peďák and impoťák (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

mějte spolu kapelu vy dva, budete skvělý pár!

Rakato (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Tak, teď se projeví ta trochu jiná část osobnosti Rakata.
Skřete, víš, co bych udělal? Ty bys ležel a já bych se ti posadil na ksicht a prdnul bych si. Velmi silně bych si prdnul.

Rakato (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

To jsem nepsal já. Aspoň všichni vidíme, jak je na tom ten skřet zdravotně - dětinští, což je příznak hned několika nemoci, takže jako psychiatr - amatér mám potíže s diagnózou.

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

JEHOVISTÉ NAPATŘÍ NA DOKTORKU!!! Rakato má pravdu.

pseudohrdina racato (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

Buzeroval tady Rakato, a to křesťany, jejich víru a jejich věci, v které věří. Tohle tu dělal mega dlouho. Teď s tím přestal. Už nemá koho. Věřící odešli. A ani moc věřící nebyli. Je zajímavé, že na ryze křesťanský web si Rakato netroufne. Umí dělat machra jen na všeobecném medicínském serveru před věřícími, co jsou nalomeni, nebo co jsou slabí, opilí, tápající, nebo různě handicapovaní.

Rakato (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Jen jsem těm křesťanům podával pomocnou ateistickou ruku. A nejsou tady, protože pochopili a už nejsou křesťani.

Tonda Vlas (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Pravá mima nejsi a já mám dnes zaděláno na průšvih jako nikdy.

mima (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Chodící Boží světlo s 3 promilemi alkoholu v krvi a šmírující čurající chlapce a jejich penisy na wc...

mima (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Tony, buď se už konečně uchlastej k smrti nebo neotravuj. Vyber si.

:-( (So, 29. 2. 2020 - 00:02)

Ze slabšího soudku jste vy dva. Pat a Mat.

pedofil a impotent (Pá, 28. 2. 2020 - 20:02)

pedofil a impotent se nám dali dohromady, Toník + Rakato = VSL :D

Rakato (Pá, 28. 2. 2020 - 22:02)

Tohle je ze slabšího soudku.

Rakato (Pá, 28. 2. 2020 - 20:02)

Mysli pozitivně. Co tě nezabije, to tě posílí. Vymysli něco zábavného ať vím, že nejsi zbytečně na světě.

Tonda Vlas (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

Teď už tu jiné nebude, pozval jsem tu multinicka jako beranidlo na Hvězdouna, chvíli to fungovalo a takle to nakonec dopadlo: Jak říkal ve svých komedích Louis de Funes, když mu nevyšly jeho intriky: "ONO SE MI TO POKAZILO."---------------------------------Jinak, dnes mám narozeniny. Zase mám o rok dříve k tomu, kdy půjdu do futrálu.

mima (So, 29. 2. 2020 - 10:02)

Tony, hodně zdraví, spokojenosti, Boží moudrost do každého konání či povídání. Hlavně abys byl chodícím Božím světlem na této zemí. No a taky hodně dárečků...... Super, že jsi se stihl narodit 28 :-) Kdybys to protáhl na 29 tak máš narozky jednou za čtyři roky. To by jsi byl pořád ještě mladík. ( Je pravda, že nevím, který jsi ročník, takže by to zrození mohlo být už v březnu :-) )

Touha (Pá, 28. 2. 2020 - 20:02)

Krásné narozeniny, Tony, ať jsi šťastný

Tonda Vlas (So, 29. 2. 2020 - 00:02)

Jak mám být štastný když na mě útočí ichtyl,

Steve (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Zase tu blábolíte píčoviny o ničem ...

Reklama

Přidat komentář