Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 16:02)

Žel, před "svatou Grétou" nás ochrání pouze Antigréta. Jednu takovou už prý našli, prý je to mladá náctiletá blonďatá Němkyně.

jojo (St, 26. 2. 2020 - 15:02)

takhle: "Jestli si myslíš, že tě tu necháme jen tak šířit neomarxistickou pseudoliberální propagandu (která ničí celou Evropu a Západ, byť se poslední dobou někteří dávají dohromady) aniž bychom na to reagovali, tak se mýlíš. Ale teď už musím pryč. Tak zatím a snad nikdo nevypne matrix "

hezky (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Rakato, to jsi Mrtvičkovi psát neměl: A navíc je mi úplně jedno, jestli píšu jako Medea nebo ne. Já totiž vím, že podle obrázku se pozná kdo je kdo. Na rozdíl od tebe nejsem dement. Ale vím, že to stejně čteš, protože reaguješ na konkrétní věci a to mi stačí. A že to zapíráš i když se prozrazuješ, značí, že ti to vadí. Takže tě to stresuje. A na kripla jako ty má stres zabíjející efekt, prostě rychleji zemřeš. A to já chci. Lidskej odpad volící piráty jako ty prostě musí co nejdřív zemřít. O jednoho voliče neomarxistů méně, jen dobře. Ostatně můžeš sem nechodit, ale na to ty nemáš. Zatím a někdy :)

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 17:02)

Máš to hodně popletené. Mrtvičku neznám, Medeu také ne, a vůbec nevím, na co reaguješ. A proč bych měl volit piráty, o kterých říkám, že jsou stejně hloupí jako jejich jméno?

doplnění 4 (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Gayové jsou trochu jemnější a více empatičtí, ale nebude to tím, že by měli estrogen a málo testosteronu. Spíše to bude něco v mozku. A celkově v osobnosti člověka. Nejlepší to je uvést na příkladu. Třeba takový bývalý slovenský premiér Vladimír Mečiar. To je zcela určitě heterák. Takový typ mezi gayi je zcela raritní. Ale třeba Václav Fisher, bývalý senátor a majitel cestovky je gay a takových gayů jsou mraky. Podobného vzezření a chování. Je to kultivovanější a ano vypadá to méně nabité testosteronem než Mečiar. Ale nebude to testosteronem, bude to něco v mozku. A nebude to ve škatulkách, spíše ve škále, stupnici. Jsou heteráci, co jsou taky jemnější. Spousta lékařů, vědců apod jsou hetero a jsou jemnější. Může to být i následek výchovy, faktorů může být spoustu. Nikdy se nenajde jediná příčina všeho. Vždycky se kombinuje mnoho proměnných. Něco dělají geny, něco epigenetika, něco hormony, něco výchova v rodině, něco média, spolužáci atd.

ufňukanci (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

pochlapštělé, pardon

ufňukanci (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

jsou tu takoví ti ukřivdění ufňukanci jako na západních univerzitách, chlapci zženštilí a ženy pochlapštělí

andropauza (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Podívejte se co chodí do Superstar na ty mladý...

andropauza (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

taky bych řekl, že nová generace je zženštilá, možná také má nějaké hormonální poruchy, výsledek ženské "liberální" výchovy

andropauza (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

htt----ps://ww----w.cpzp.cz/clanek/1317-0-Andropauza-muzsky-prechod.html

andropauza (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Andropauza (mužský přechod)... "Ženské klimakterium je nám známé, ale teprve nedávno bylo zjištěno, že podobnými problémy procházejí i muži. Andropauza, čili mužská obdoba menopauzy se velmi obtížně popisuje, protože neexistuje jednoznačné kritérium, podle kterého můžeme tento stav diagnostikovat. U žen je toto období jednoznačně charakterizováno ztrátou menstruace a produkce pohlavních hormonů se náhle zastaví. "

andropauza (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Andropauza přichází mezi 40 a 50 rokem

podpantoflák (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

jenže ty se bavíš s muži po 40tce často, těm už chybí hormony

Touha lže (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Bude se vymlouvat že tady nebyla, už jen jak trapně psala, že tu nebyla... aby to jako vypadalo, že to nepsala. Ha ha ha :)

Touha lže (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Touha psala příspěvek z 25 února, teď se stydí to mimě říct...

tak černoši (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

řekl bych, že u heteráků je dominantních chlapů většina, zatímco u gayů tak polovina. Půlka je spíš pasivních nebo submisivnějších. A ti mohou mít méně hormonů

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Já nevím, moji kámoši jsou samí heteráci ale též samí těžcí podpantofláci. To bych já nesnesl, tak není divu, když to vidím, že se mi do žádného vztahu se ženou vůbec nechce. Pak se někteří o mě mylně domnívají, že jsem homoděj ale mě se homosex velice příčí.

tak černoši (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

A černochů je ve vězení více než bělochů...

tak černoši (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Nejvíc vraždí mladí muži a ti mají obecně nejvíc testosteronu

tak černoši (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Spíš jde o nějaké průměry, ale ženy zabíjejí i bez toho aby měly hodně testosteronu. Jde o to, jestli vražedkyně nemají třeba více mužského hormonu než mají obyčejné ženy. Ale nevím

Reklama

Přidat komentář