Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Waco (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Nebo se nabízí mnohem jednodušší vysvětlení... Autor je dobrej, ale tohle už přehání, ale chápu Miška taky potřebuje lásku. Stane se jí honič alias student? Dozvíte se v příštím díle!

Student (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Jsem tu. Ty domky jsou moc hezký, je to na okraji města, dál je pole a jezdí vlak. Ta ulice se točí do leva a do dalších vilek ale je to stále Zahradní. Zvláštní pocit,tady někde jste. Ještě to projedu zpátky,uvidíte vínovou octavii tak to jsem já. Najdu Besedu to má být restaurace s hotelem. Tak si tam dám večeři a když nebudete pojedu domů. Bylo by mi to líto,ale pochopim. Vždyť se uvidíme za týden . Jen jsem chtěl Mišku pozdravit taky.

Martina (Po, 24. 2. 2020 - 15:02)

Pozdravuju vás Klárko a Miško a jsem moc ráda, že si užíváte společně radost. Student je velmi zoufalý, myslím,že když tam budeš ty,tak si nic nedovolí i kdybyste se viděli, nakonec byste byli ve veřejném místě a tady vás místní znají. Ale Mišku na dtuhou stranu dokážu pochopit i v tom,že se nakonec zalekla zvláště když má nepříjemné zážitky z minulé doby. Tak hezký večer!

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

Teda holky, vy nevíte co chcete.

Klára (Po, 24. 2. 2020 - 13:02)

Hele já taky neberu žádný prášky na malárii nebo podobně. Nechala mi mamča napsat třídenní antibiotika, kdyby bylo potřeba nebo Nikole a jinak bereme asi něco na horečku a průjem ,prostě takovou nějakou nejhlavnější záchranu. Jinak nevím, budeme to kompletovat postupně a mamča to asi ví,co vezmeme.Hlavně opalovací krémy s faktorem 50 minimálně. Kdyby jsi chtěl dnes přijet tak Miška se na to zatím netváří nadšeně, tak to necháme později, Vlastně teď mi Miška říká, že teda přijeď, ona je na tebe zvědavá a já taky. My půjdeme navečer posedět na pizzu nebo můžeme do Besedy, to je kousek . Tak třeba v pět? Odkud pojedeš? Stihneš to? Hele počkej, zase ,že prý ne, Tak já nevím, prý ne,nejezdi. Ona se trochu bojí a navíc je zvědavá. Ne teď se zasekla a prý ne, Tak se omlouváme za ty zvraty.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

To je mi moc líto. Já jsem se ale rozhodl. Pojedu tam ,ikdyž tam nebudete. Z Prahy je to hodinka max. Podívám se do Zahradní ulice a alespoń najdu ty bílé domečky nebo vilky a budu blízko vás. Já už jsem psychicky z toho na dně. Já to musím udělat a když se nebudete chtít setkat, pochopím to. Pozdravuj Mišku a vůbec všechny . Já si chci alespoň poznat,kde a jak žiješ. Je to asi zoufalý,ale já nemůžu nic jinak naž takhle teď.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Tak jsem si to představoval až jsem z toho byl hotovej a usnul jsem na chvíli. Miško , já bych nejradši přijel za tebou a Klárkou. Hned do Mimoně.Odvezu tě klidně zítra domů.

Klára + Miška (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Já jsem čurala ráno na záchodě s Klárkou moje baculka i Klářina dělala hodně vody , na domečku jsme se vyčuraly u zdi ,mně se chtělo hodně a tak jsem jí domeček pokřtila z baculky velkým čuráním. Klárka čurala se mnou, ale moc jí to nešlo, potřebovala jen trochu a udělala malou loužičku.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

moc děkuji za naději. Moc bych se tě chtěl seznamit. Napiš jak jsi čůrala dnes.

Klára+Miška (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Miška ti píše studente teď. Mluvily jsme o tobe s Klárkou a kdybych měla penízky a maminka mne pustila,jela bych okamžitě s ní a tam bych se seznámila s tebou,ale to nejde. Asi budeš hodnej kluk a tak Klárka mi o tobě poví,jaký jsi a když nebudeš nějaký zvrhlík tak se s tebou pak klidně seznámím. Dá ti na mne kontakt a můžeme si psát a já se tomu až zase tolik nebráním. Vydrž. Klárka má krásný a jednosuše účelově zařízený domeček s Liborem - byly jsme se tam podívat. Už jsme domau ní. Naučila jsem ji zacházet s tím fotoaparátem a bude se mi po ní moc stýskat. Libor mi ale řekl,že si můžu jejich letadlo sledovat na flightradar24.com celou cestu a když bude signál na Zanzibaru ,tak si můžeme dát skype.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Já bych se o pipinku Mišky postaral kdyby mě chtěla úuplně nejvíc a vypelíškoval bych se do ní aby byla spokojená. Klárko já taky už myslím na tu cestu a moc se těším na setkání. To safari je jen v nabídce výletů navíc a je to za 25 tisíc a na to už nemám. U tebe to asi nebude problém,když máš Libora a ten tohle neřeší. Bereš si nějaký prášky? Jako na malárii a tyhle jsem myslel. Očkování není povinný a snad nás tam nezakousne nějaká zmije nebo vodní ježek.

Klára+Miška (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

S Miškou se pelíškujeme a byly jsme se vyčůrat a mamča nám tady nechala snídani. Je super,že můžeme mít takhle volný den. Niki už šla do školy a tak budeme něco tvořit. Vy jste zvědaví, jestli Miška chtěla nějaký ty věci po mně, no trochu ano a jen jsme se hladily a ona si pak dala moji ruku na svou pipinku a jako minule to přišlo tak,že to se jí to stalo brzy a bylo to moc hezký,že se uvolnila. Taky se u toho počůrala ,ale jen trochu a já jsem to pro ní ráda udělala. Nic víc o tom psát nebudu, je to naše tajemství. Jen asi to,že sobě jsem nic takového dělat nechtěla, já mám kluka a bylo by to divný a navíc do necítím společně ,že bychom si to s Miškou měly udělat navzájem.

Gita (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

Holky,užívejte si vše, i blízkost těla.

Bibi (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

Dnes 460 ml a hodně

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Klára, no tak prozraď, kde bydlíš.

Anonym (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Prozradí mi někdo, kde ta Klára bydlí a kde má ten nový dům? Vždyť tam, kde má bydlet, ji tam nik nezná.

No, (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

s tím močením a výstřikem horkýho proudu lásky už dost nudí. A už tady lesbení jednou popisoval

Tony (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

No uvidíme. Moc bych na to nesázel.

No vida (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

tak snad nám konečně Libor to lesbení rozjede

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

I kdyby to tak bylo a stalo se, tak bych to vůbec neřešila. Ony mají k sobě hodně silný vztah a Miška asi kluka nemá a naopak bych jí to přála,aby si připomněla to hezké v dotycích společně s Klárou. Jedině pokud by Miška měla kluka ,pak už bych to považovala za určitou formu anomálie. Já jsem takový vztah s nejlepší kamarádkou taky měla a mám manžesltví a je šťastné a nejsem sexuálně orientovaná na dívší subjekt. Tehdy jsem to brala jako spontánní hru mezi spřízněnými dušemi. A ona pokud vím má tři děcka a chlapa v rodině.

Reklama

Přidat komentář