Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Student (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

moc děkuji za naději. Moc bych se tě chtěl seznamit. Napiš jak jsi čůrala dnes.

Klára+Miška (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Miška ti píše studente teď. Mluvily jsme o tobe s Klárkou a kdybych měla penízky a maminka mne pustila,jela bych okamžitě s ní a tam bych se seznámila s tebou,ale to nejde. Asi budeš hodnej kluk a tak Klárka mi o tobě poví,jaký jsi a když nebudeš nějaký zvrhlík tak se s tebou pak klidně seznámím. Dá ti na mne kontakt a můžeme si psát a já se tomu až zase tolik nebráním. Vydrž. Klárka má krásný a jednosuše účelově zařízený domeček s Liborem - byly jsme se tam podívat. Už jsme domau ní. Naučila jsem ji zacházet s tím fotoaparátem a bude se mi po ní moc stýskat. Libor mi ale řekl,že si můžu jejich letadlo sledovat na flightradar24.com celou cestu a když bude signál na Zanzibaru ,tak si můžeme dát skype.

Student (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Já bych se o pipinku Mišky postaral kdyby mě chtěla úuplně nejvíc a vypelíškoval bych se do ní aby byla spokojená. Klárko já taky už myslím na tu cestu a moc se těším na setkání. To safari je jen v nabídce výletů navíc a je to za 25 tisíc a na to už nemám. U tebe to asi nebude problém,když máš Libora a ten tohle neřeší. Bereš si nějaký prášky? Jako na malárii a tyhle jsem myslel. Očkování není povinný a snad nás tam nezakousne nějaká zmije nebo vodní ježek.

Klára+Miška (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

S Miškou se pelíškujeme a byly jsme se vyčůrat a mamča nám tady nechala snídani. Je super,že můžeme mít takhle volný den. Niki už šla do školy a tak budeme něco tvořit. Vy jste zvědaví, jestli Miška chtěla nějaký ty věci po mně, no trochu ano a jen jsme se hladily a ona si pak dala moji ruku na svou pipinku a jako minule to přišlo tak,že to se jí to stalo brzy a bylo to moc hezký,že se uvolnila. Taky se u toho počůrala ,ale jen trochu a já jsem to pro ní ráda udělala. Nic víc o tom psát nebudu, je to naše tajemství. Jen asi to,že sobě jsem nic takového dělat nechtěla, já mám kluka a bylo by to divný a navíc do necítím společně ,že bychom si to s Miškou měly udělat navzájem.

Gita (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

Holky,užívejte si vše, i blízkost těla.

Bibi (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

Dnes 460 ml a hodně

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Klára, no tak prozraď, kde bydlíš.

Anonym (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Prozradí mi někdo, kde ta Klára bydlí a kde má ten nový dům? Vždyť tam, kde má bydlet, ji tam nik nezná.

No, (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

s tím močením a výstřikem horkýho proudu lásky už dost nudí. A už tady lesbení jednou popisoval

Tony (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

No uvidíme. Moc bych na to nesázel.

No vida (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

tak snad nám konečně Libor to lesbení rozjede

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

I kdyby to tak bylo a stalo se, tak bych to vůbec neřešila. Ony mají k sobě hodně silný vztah a Miška asi kluka nemá a naopak bych jí to přála,aby si připomněla to hezké v dotycích společně s Klárou. Jedině pokud by Miška měla kluka ,pak už bych to považovala za určitou formu anomálie. Já jsem takový vztah s nejlepší kamarádkou taky měla a mám manžesltví a je šťastné a nejsem sexuálně orientovaná na dívší subjekt. Tehdy jsem to brala jako spontánní hru mezi spřízněnými dušemi. A ona pokud vím má tři děcka a chlapa v rodině.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Ha! Jen aby Miška se nechtěla v pelíšku mazlit s Klárou jako tehdy na chalupě!...

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Líbí, ale nic to se mnou nedělá. Na masových akcích je běžné, že účastníci konají potřebu "veřejně" a nikdo to neřeší. Jako dělat z močení na veřejnosti přestupek, je velké pokrytectví.

Klára + Miška (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Libor odjel a byl dnes opět krásný,ale větrný a deštivý den. Byli jsme se koupat a bylo to fajn a nakrmili jsme ptáčky a navštívili sousedku a prostě prima zážitky. Studente, taky nám už přišly pokyny k odjezdu a těším se a mám v sobě i velký neklid, takovou cestovní horečku. Zítra si ukradnu ze školy den a budu s Miškou doma a když bude hezky,uděláme si výlet nebo ji ukážu ten domeček a budeme se vyvalovat. Niki chtěla taky zůstat doma, ale mamča ji to nakonec nedovolila, protože mají důležitou písemku a v ní je ona dobrá a tak z toho byla trochu smutná chvíli. Venku jsme čůraly jako holky jen jednou než jsme jely z chaloupky a tak jsme to pustily u plotu do trávy a byly jsme všechny dost plný a Libor kousek vedle ,ale neokukoval nás a teď ve sprše ve stoje všechny tři najednou a měly jsme z toho srandu. Miška se bude dnes pelíškovat se mnou a Niki bude u sebe,protože tedy půjde do školy a my asi budeme líný vtávat brzo. Ale zítra večer už Nikolku budu chtít mít u sebe.

Martina (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Tak jsem moc ráda, že se vám víkend vydařil. Užij si s Míšou co nejvíce pohody. Krásnou dobrou noc!

MUDr Jan Šmíd (Ne, 23. 2. 2020 - 19:02)

V Eximu zbývá poslední volné místo na zájezd Klárky. Čtyři jste si koupili, jeden má stále šanci. Připomínám, že rezervace je na mé jméno. Hynek

Tamara (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

Vy tady děláte z chcaní před klukem vědu. Když jsme na fesťáku nebo na rockovým koncertě venku tak se vychčijeme vždy na míště kde stojíme. Proto já nosím sukni a pak stačí jen trochu roztáhnout nohy a odsunout kalhotky a pustit to pod sebe, nebo si dřepnout a vychcat se na bobku a normálka. Takhle to dělá většina holek ,protože v takovém davu se někam plahočit na TOIku je zoufalství.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 15:02)

Pokud na ty dovče nebude Miška,tak tam jedeš pro zklamání. Klára je s klukem a ségru má pod zákonem. Bacha.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 20:02)

Ještě tam bude mamča. :-)

Reklama

Přidat komentář