Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

na internetu,nějak mě to již přestává bavit handrkovat se zde z kradači nicků,to je nemorální podlost neb je to pak na vlákně i desítky let a jen se to tak nesmázne.Já i když jsem sebevíc nažratý a píšu,tak to má svou logiku ...i když nachmelenou a v "náladě",ale jakmile jsem v kondici as po 3 hodinách,tak se za to můžu vždy postavit a obhájit si svůj názor.Jak se dá ale obhajovat schyzofrenické remcání ale nevím,tam prostě žádná logika není.Jak by ses cítil ty Rakato,kdyby někdo takto útočil na tebe?

Rakato (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Mě by ty útoky ani tak nevadily, protože se časem naučíš odpovídat, což ti hodně pomůže při styku se ženami (s nimi necvičenému chlapovi občas dojde řeč). ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale myslím, že když napíšeme nějakou kravinu, tak si dehonestaci zasloužíme, co by ne. Tady nejsme v mateřské školce. --------------------------------------------------------------
Ale vadí mi ta krádež nicku obecně, a je zcela nepřijatelné, když skřet pod mým nickem zvrací ty svoje sexuální zvrhlosti.

Jedovatej (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Policejní komando v pondělí vyrazilo na Ministerstvo práce a sociálních věcí. Jedním z cílů zásahu byl náměstek pro ekonomickou sekci a ICT Jan Baláč z ČSSD. Podle informací Seznam Zpráv od tří na sobě nezávislých zdrojů proto, že na pozadí aktuálního policejního zátahu se může odehrávat mnohem vyšší hra.
Divoká teorie z politického zákulisí dokonce mluví o tom, že na jejím konci mohou být i předčasné volby. ---
Komu by se předčasné volby hodily? Zejména hnutí ANO, a to z několika důvodů. ANO se dlouhodobě pohybuje na 30procentní hranici, kterou potřebuje udržet. Opozice je roztříštěná, spolek Milion chvilek pro demokracii není volebně nijak zformovaný. Do řádných voleb v roce 2021 by měl dostatek času na zformulování si svých dalších cílů, kdyby ale volby měly být dříve, mohlo by zůstat jen u úvah.
Jakékoliv negativní světlo kolem politiků ČSSD by pak tuto nejstarší českou stranu mohlo pro příští volební období poslat mimo Sněmovnu, z čehož by opět mohlo těžit hnutí ANO.
(https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-kulisy-stres-v-lidovem-dome-objevila-se-i-divoka-teorie-predcasnych-voleb-89961?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=2916131&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null) ---------- Předčasný volby? Nepravděpodobný – kolikrát už socani vyhlašovali, že půjdou z vlády… a držej se v ní jako hovno košile. A že by se měl zformovat Miliónovej chlívek? Holej nesmysl… vždyť je to jen smečka permanentních demonstrantů, kteří nejspíš volej různý strany z „Demokratickýho bloku" a ukájej se představou, jak to panu Babišovi natřou… Pokud by i nakrásně vyrazili do voleb, vyzobou voliče především těm zoufalcům, kteří se dnes plazej vokolo pětiprocentní hranice – topákům, starostenstvu, i lidovcům, takže by mohli tyhle tři tlupy vodeslat na politickej krchov, a sami je tam doprovodit, nejlíp i se socanama.

24.2. (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

TO jsi zhodnotil dobře.

Mže (Po, 24. 2. 2020 - 11:02)

je česká řeka, Temže anglická....

ShabbaTot-Jahoda (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

ty hele Jedovatej...vím jaký jsi samec s altregem a jahodu bych za to dal,že doma si jako alfa samec i značkuješ teritorium..jseš tam spokojený a štatstný a kdejakou ponožku a trenýrky házíš na hranice svého revíru....tvoje žena to ale nechápe a jako každá žena,která chce mít svůj revírt IN ti to vyčitá a nutí te,nedej Bože,abysis to po sobě uklízel!..A toto blesk metublesku,to nevoní!...Ty jsi prostě Alfa samec a značkuješ si svoje teritorium i zde na vlákně.Zamysli se nad sebou samče!...Protože to co zde prezentuješ ty,anebo já,je alfasamec-ego muže západní kultury,který soucítí ï s oponentem....islamisti ale tací nejsou a tím si bud jedovatě jist

kdežto (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

ty nejsi alfa samec. Jak už několikrát zaznělo, ty jsi vůl jahodovej

aladin (Po, 24. 2. 2020 - 08:02)

No bedějť ne, vždyť Amíckým a západoevropským Sionistům jde o totální rozvrat a následné zničení Evropy invazí imigrantů do Evropy !!!

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Tady mi rozumí jen Jedovatý. Měli byste se nad sebou zamyslet.

23.2. (Ne, 23. 2. 2020 - 19:02)

Nebo Jahoda trpí nějakou židovskou nevyléčitelnou chorobou.

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 19:02)

Tato doba nutně potřebuje novou hru (pro všechny platformy) "Lovec otroků". O tom, že v Africe není ani tak těžké odlovit otroka, jako ho dostat lodí až do Ameriky na plantáž. Já bych to viděl jako RPG, ale mohutným backgroutem budovatelské strategie o tom, že si v Africe naloviš otroky a budeš je postupně prodávat - za lodní přepravu, za peníze, za které si koupíš plantáž. No a zbytek, co ti zůstane nasadíš na bavlnu. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je to skvělá myšlenka, ta hra má velký potenciál hratelnosti, a navíc by se na ni mohli odreagovat členové Ku-Klux-Klanu, nyní zahnaní do ilegality. Pak by možná i méně nesnášeli negry, když by zjistili, jak jsou užiteční, když mají bílého massa. -------------------------------------------------------------------------
Hru by rádi hráli i negři, protože by si tak připomněli svou historii a protože by mohli ve hře i vyvolat vzpouru a utéct z farmy. Kdo by pak vyhrál - černoch nebo bílí ozbrojení dozorci se třemi brazilskými dogami? -------------------------------------------------------------------------------
Pro dobré hráče by se otevřel sexuální level s otrokyněmi. A pro ženy by byl mód "Isaura - bílá otrokyně", tam by si ty MeToo čubky užily skutečného utrpení.

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

Zacinkat někomu kladivem o hlavu, to by také bylo řešení. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lidé se nestydí dát na síť kdejakou myšlenku, ať už je kdovíjak ujetá. Toho se chytí další vypatlanci a najednou tady máme politické hnutí, které si dovolí kádrovat lidi, kteří jsou oproti nim zcela duševně zdraví. ---------------------------------- Takže kdo říká, že multinick-Návštěvník je neškodný, se mýlí. Vysílá nebezpečné tamtamy, a to je vážný problém.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

JEDOVATÝ přiblblýk předstírá, že má mimořádně zporvořenou psychiku, ale je to jen póza zastydlého sprosťáka co už hezkých pár let nesmočil. Upřínou soustrast. Celé vlákno s tebou soucítí chlapáku...

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

Honáš se za vlastním ocasem. Třeba přivázat ti na krk proutek s klobáskou a budeš za ním běhat než se uštveš...

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Mydlit pr*el mi můžeš.

Návštěvník (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

„Koronavirem se v Itálii nakazilo přes 130 lidí. Města v karanténě hlídají policisté“, píšou na Aktuálně.cz. Tak to jsem vážně zvědavej, jestli se Italové vodhodlaj hlídat nejen města, ale jestli na svý území už nepustěj ani jedinýho imigranta, dovezenýho těsně vod libyjskejch břehů v dojemný shodě pašerákama, spolupracujícíma s vykurvenejma proimigračníma neziskovkama… Netvrdím, že se koronavirus šíří už i z Afriky, ale minimálně riziko jinejch podobnejch „dárečků“ tady je… --- Je jen votázkou času, kdy se čínskej virus vobjeví i u nás… i když je pravděpodobný, že vlastně jde „jenom“ vo formu chřipky a ty úmrtí jsou důsledky třeba vysokýho věku a komplikací v důsledku jinejch nemocí, nemůžem vyloučit nepřiměřenou paniku… a protože všechno souvisí se vším, v případě rozšíření koronaviru u nás se s pravděpodobností, hraničící s jistotou, dá vočekávat (dočasnej?) hospodářskej pokles… Z čeho pak asi bude anosocanskej cirkus rozhazovat a rozdávat dárečky na všechny strany?

Shabbatot-Jahoda (Po, 24. 2. 2020 - 14:02)

pan prezident Zeman ať nejezdí do Číny, moh by tam chytnout koronavir a vzhledem k jeho zdravotnimu stavu a stáří by s ním mohlo být zle..... ať radci jede do Jeruzaléma a kouká tam přesunout naší ambasádu !! Pořád NIC,slibuje a nic se neděje ....jak je to možné?

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Zbraň si nikdo nemusí kupovat, stačí dát si na dveře samolepku: "Mám Glock 44 .22 LR - se závitem a střílím rovnou do hlavy."

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Zbabělý Návštěvník udělal tentokrát velké hovínko před dveřmi Jedovatého a pak zbaběle utekl, aby nedostal do držky. Je jako zatoulaný čokl, který občas najde nějakou kost (tj. téma) a tu okusuje (tj. žvaní), dokud mu někdo nehodí jinou, tak po té skočí taky. Říká se tomu diskuse až na kost, v tom je tento haryk dobrý. Ale užitečný není ani náhodou, je třeba ho odehnat klackem a ignorovat to hloupé zvíře.

Jedovatej (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Že je třeba "ignorovat to hloupé zvíře"? Asi jo, ale když mi to chvílema fakt nedá... ale že se ten trotl dneska náramně rozparádil...

Reklama

Přidat komentář