Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (Út, 25. 2. 2020 - 01:02)

Tak proč jí kradeš nick a pod ním píšeš chlísty, když slovensky neumíš?

Rakato (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

No, jestli jsi pro takový shit, tak jsi pičus.

Tonda Vlas (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Multinicku, celou dobu ses tam zastával Medei, kterou jsem zrovna nemusel, ale poslední dobou ji přicházím na chuť, jenže já potřebuju získat na svou stranu Natálii, což bude pro mne velmi těžký oříšek.

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Tak zatím chlapci, bojujte svůj Dlouhý boj dál, jak už je to v té písničce od Mikiho Vol(e)ka.

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

ty ožralko naše, naše prasklá ledvinko, dej se už dohromady, třeba si ještě někoho najdeš flaško

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Bude ti vařit, občas sex, i tu obřízku ti odpustí...

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Ochlasto ochlasto, dej se dohromady, vem si antabus a začni žít! ještě máš poslední možnost si najít tak 40letou silnější paní od rodiny

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Starej jsi už na to dost, jsi skoro cca 2X tak starý jako já a pořád nic? :)

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Už to nepij, odlož flašku aspoň jednou v životě a zamysli se nad sebou :)

Toníčku (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

a ty jsi si nevšiml, že ty ho taky pomlouváš a ještě mnohem častěji a víc?

Obřízkofil (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

A ty Ožralo se o soukromí lidí zajímáš, třeba kdo má či nemá dva hafany… tak nekecej. Nemluvě že lidem sleduješ přirození jak naposledy náckové.

johoho (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Námořníci jo ho hooo! Mrtvička? Vždyť se na něj jeho rodina vysere, kdo by se chtěl celý život starat o kripla co je po mrtvici už ve 30letech? A bude se to už jen horšit! Teď se o sebe možná ještě trochu postará, ale za čas? Ten člověk je odpad, jak jim bude prdět do polštáře pár měsíců v kuse, někdo z rodiny ho udusí polštářem. Takový odpad mít doma? Pytel sraček? K čemu? O toho se nikdo na stáří starat nebude, max. by ho navštívili 2X do roka kvůli kapesnýmu o narozkách a vánocích. Aby mu vzali kus důchodu. Nic víc. Skončí na LDNce.

Velvyslanec (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

On je Pán pánů a Král králů, On je stvořitelem všeho na zemi i nás samotných, On je ten kdo Tě opravdu miluje tak jako nikdo na světě a Jeho jméno je Ježíš. I Ty Ho můžeš znát osobně, stačí když ho poprosíš aby se Ti dal poznat, aby Ti odpustil každý hřích a přišel i do Tvého života a On to udělá, je to dnes již 15 let co přišel do mého života a věřte mi že život bez Něho a s Ním je neporovmatelny, každý z nás ať si to uvědomuje žije pod obrovským břemenem hříchu, jsme svázání kdejakou blbostí, ale je to jedině On kdo vám může dát poznat svobodu a lásku do takové míry, že On se stane stredobodem vašeho vesmíru a všechno do doby poznání Jeho samotného nebude jiz nikdy stát za to, protože to nestojí za to...das mu šanci i Ty ;) ?, není to o náboženství, o nějaké církvi ale o vztahu Ním a s Bohem Otcem skrze Něho. Jezis o sobě říká: ,, Ja jsem ta cesta pravda i život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci nezli skrze mne"

Rakato (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

Jak si mohl heretik Ježíš dovolit tvrdit, že nikdo nepřichází k bohu než skrze jeho? To je svatokrádež! I proto ho nechal bůh potupně popravit, namyšleného radikálního idealistu, a zlikvidovat jeho tělo, takže ani nemá hrob. Protože bůh nesnáší žádné prostředníky ani modly mezi sebou a svými věřícími. K bohu se modlíme přímo, jak přikázal. Nový zákon jsou jen historky o neposlušném nadutém smrtelníkovi, který byl vyobcován z židovstva za porušení řádu a základních kamenů víry, a proto je bezvýznamný. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ubožáci, kteří sešli z cesty, následujíce heretika Ježíše, nemají nárok na spásu, to je jisté.

jojo (Po, 24. 2. 2020 - 22:02)

přesně tak, přesně tak, příteli :D

Rakato (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Hlavně, že jsme všichni zdraví (prozatím).

rybář (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

https://www.youtube.com/watch?v=Jvw3790YsrE tak ahooooooj :)

rybičky (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Rybičky rybičky, rybáři jedou! Ahoj Opilcovi i starcovi s povoleným fantíkem Rakatovi i frigidní mimě! :)

rybičky (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Rybičky rybičky, rybáři jedou!

rybičky (Po, 24. 2. 2020 - 20:02)

Rybičky rybičky, rybáři jedou!

Reklama

Přidat komentář