Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

(St, 23. 3. 2011 - 20:03)

Padejte honiči honit jinam blbci........:)))

Tomáš (St, 23. 3. 2011 - 19:03)

Vzpomínám si, že na školním výletě v deváté třídě se spolužačka v autobuse nouzově vymočila do prázdné pet-lahve od mattonky, nevím sice jak, ale dokázala to! A když to dokázala 14letá nebo 15letá dívka, tak proč by to neměla umět i dívka 9letá. Takže plenky na cestu = pěkná blbost!

JIRI KOUTNY (Ne, 6. 3. 2011 - 22:03)

TAKY BYCH POTREBOVAL BALIK PLENEK PRO HANKU CHELIKOVOU Z KOMORAN BUDU CHTIT ABY SEMNOU HAKA CHELIKOVA CHODILA SU MOC SMUTNEJ

Jana (Út, 15. 2. 2011 - 17:02)

Stretla som sa so susedou, ktorá má asi 6 ročnú dcéru keď som videla že je v kombinéze a idú s mamou nakupovať, spýtala som sa jej, či nie je problém ak potrebuje na záchod. Na to mi jej mama povedala,že mama jej dáva plienku na tento účel. Použila ju vraj možno dva krát ale pre istotu ju má. Brala to úplne normálne. Nemyslím, že by to na niekom nechalo psychický problém. Je to len o vzájomnom porozumení a dohode. Vždy lepšie ako si urobiť hambu pocikaním a prechladnúť. Zvlášť keď dnes je množstvo nenápadných jednorazových plienok.

Tomáš (Út, 15. 2. 2011 - 16:02)

Nevidím v tom nic...Dobrý den čtu tyto řádky a jen nevěřícně kroutím hlavou na snuškou nesmyslu jenž zde propagujete , proto říkám jediné naprosto souhlasím s Jakubem a jeho názorem a nejen proto že sám jsem na plenky odkázaný ale především proto co zde bylo řečeno o tom že toto počínání naruší psychyku dotyčného jedince ....... já osobně totiž plenky nosím z důvodů psychyckých a věřte či ne je to lepší léčba než medikace či něco podobného .

Jakub (So, 5. 2. 2011 - 11:02)

Nevidím v tom nic špatného. Pracuji jako dětský psycholog už přes 30 let a za tu dobu mi prošlo ordinací hodně dětí a jejich rodičů. Osobně sice nesouhlasím s tím co se v příspěvku píše, ale u ostatních účastníků diskuse se musím zamýšlet nad jejich duševním zdravím. Na dlouhé cesty či při nemožnosti navštívit toaletu bych to viděl jako krajní optimální a nouzové řešení. Že by to narušilo dětskou psychyku je naprostý nesmysl.

kluk (Ne, 9. 1. 2011 - 14:01)

Ahoj lidi celkem mi tady jde hlava kolem :-)) .Už chápu text - matky způsobují psychózy. Nikoho se nechci dotknout ale nucení plenek zákonitě naruší dětskou psychiku s nevratným účinkem . U mě bestiální matka způsobila že pleny občas nosím .Každopádně svému dítku dávám lásku a porozumění aby nedopadlo jako já ,protože vím jak moc to je těžké .

kluk (Ne, 9. 1. 2011 - 14:01)

Ahoj lidi celkem mi tady jde hlava kolem :-)) .Už chápu text - matky způsobují psychózy. Nikoho se nechci dotknout ale nucení plenek zákonitě naruší dětskou psychiku s nevratným účinkem . U mě bestiální matka způsobila že pleny občas nosím .Každopádně svému dítku dávám lásku a porozumění aby nedopadlo jako já ,protože vím jak moc to je těžké .

Návštěvník (Čt, 11. 12. 2008 - 16:12)

marie
Konečně jeden rozumný člověk. Je to sice složitější než plenky, ale rozhodně pro dítě důstojnější.

marie (Čt, 11. 12. 2008 - 15:12)

máme 4 děti a nikdy jsme nedávali pleny jen kvůli cestování.Když byly malé, vozili jsme s sebou nočník a také kyblík (nevolnost). Jezdila jsem s nima sama (autem), tak se musely "obsloužit" samy. Před větším městem jsem zastavovala a povinně musely všechny čůrat. Malí do nočníku (vozila jsem v lahvi vodu na vypláchnutí nočníku), větší do přírody. Nestalo se nám nikdy, že by se počůraly. Jednou se syn pozvracel, měl asi 2 roky, od té doby jsme vozili kyblík. Ten si udržel sám. Je to menší zlo, než špinavé auto. Když jsou děti menší, musí se myslet za ně, ne vždy je možné odskočit hned, jak si řeknou. Já sama si nechám zastavovat docela často,tak to našim dětem ani nepřijde, že skoro co les, tak přestávka.

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 23:12)

Šárka
Jestli mokré sedačky jen v autě a jindy ne, tak asi hledat příčinu proč. Bály se děti řidiči říct, aby zastavil? Snášejí dobře auto? Nebyla třeba zrovna zachlazené a musely rychle?

Šárka (St, 10. 12. 2008 - 22:12)

Všechny zdravím. Hledala jsem nějaké vhodné fórum, nevím, jestli tohleto je zrovna přesně ono, ale je tomu tak nejblíž. Nedávno jsme byli s manželem na návštěvě u našich přátel. Oni mají dvě holky, my páreček, už žádné malé děti, ale středoškoláky. Dostali jsme se při hovoru taky na téma cestování autem s dětmi, což má každá rodina spousty zážitků. A samozřejmě dost těch zážitků jsou různé nehody, nemyslím tedy dopravní, ale do kalhot. S menšími dětmi je na to člověk připraven a pojistí se třeba i plínkama, ale my se s přáteli shodli na tom, že už jsme obě rodiny řešily mokré sedačky v autě i ve starším věku. Nikdy mě nenapadlo dávat dceři, které se to stávalo oproti synovi i později, plínky, ale vždycky jsme z toho byli ona i my s manželem docela vykolejení (naposledy se jí to stalo v sedmnácti). Máte někdo podobné zážitky? A počítali jste s tím v duchu nějak, že se to může přihodit? My ne, proto nás to vždy zaskočilo.

PetrS (Pá, 14. 11. 2008 - 08:11)

Proč myslíš? Nejsem dáda a karel lukáš. No jo, každý má styl psaní.

Petr (Čt, 13. 11. 2008 - 23:11)

to je jasny...ty tri prispevky pode mnou jsou od toho samyho cloveka...

PetrS (Út, 11. 11. 2008 - 23:11)

Já taky používám plenky na lyžování, ale ty jsou měkké, že se budu používat občas.

Karel Lukáš (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Dádo máš pravdu. Proč by Lenka měla být úchyl. Dyť je to přece normální nosit v zimě pod kombinézou plenkové kalhotky.

Dáda (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

Proč by měla být Lenka úchyl, hodně lidí nosí na lyže plenkové kalhotky pod kombinézy. Co je na tom jako špatného?

Petr (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

Lenka: Nekrm tady lidi laskave! Vim moc dobre ze nejsi zadna Lenka, ale uchyl co tenhle kec cpe porad nekde na forech!

Lenka (Po, 10. 11. 2008 - 08:11)

Jestli dávat větším dětem při cestování plenky nevím,ale já sama používám při lyžování pod kombinézu plenkové kalhotky a dávám je i jedenáctileté dceři,která si na to zvykla a nijak neprotestuje.Na vlastní kůži jsem zažila jaké to je když se s vámi v patnácti stupňovém mrazu zastaví na půl hodiny lanovka a potřebujete se vyčůrat.Od té doby bez plenek na lanovku a lyžování nechodím,neznamená to že je musím po každé použít,ale je to takové moje a dcerky tajemstvíčko a zároveň jistota.V teplejší,hezky zateplené kombinéze nejsou vidět.Na tohleto řešení mě přivedla kamarádka lékařka,která na lyžování nosí zavedenou cévku a sáček,ale z toho mám obavu.

Monča (St, 5. 11. 2008 - 13:11)

Spíš kvůli té závislosti na ní.

Reklama

Přidat komentář