Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Touha (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Ne Mačo, není to tak. Pokud se ti něco jak popisuješ už stalo, špatně jsi si vybral a to není nic, co by tě mělo do budoucna zdeprimovat. Zamilovanost to jsou ty motýlky b břiše, bušení srdce, když se máte setkat, taková ta "mimóza" , kdy na nic jiného nemyslíš než spolu zase budete. Tento stav trvá tak 1,5- 2 roky. Pak je potřeba se někam posunout, bydlet spolu, uzavřít manželství, zplodit dítě. Zamilovanost totiž p těch 2letech vyprchá a je nutné nějaké spojení, něco, co by vás k sobě poutalo. A to, co se děje dál je roky nebo desitiletí trvající láska. Věř Touze

Mačo (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Myslím, že ani ten tvůj první chlap, byl charismatický právě proto,že byl silný a agresivní, možná ne na tebe, ale na druhé. ASi to popřeš. Dobrá. Ale pamatuj jednu věc. Pravá milostná láska je jen ta na začátku, ta zamilovanost, pak přijde nuda, stereotyp a přinejlepším kamarádství (hůře pak odpor až nenávist). Žádná pravá láska po zamilovanosti nepřijde, to jsou jen kecy, pohodlnost, zbabělost začít znova nebo staařecká únava.

Touha (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Ne Mačo, nebyl agresivní, ale byl velmi dominantní a vůdčí typ i ve společnosti. Možná tomu říkáš agresivita?...……. Jak jsem to psala, začni znova, trápit se celý život???? Hmmmm, já tedy ne. To co žiješ je nepřirozené a zkomplikuješ si život

Touha (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

A ještě si dovolím ti doporučit jednu věc. Až si budeš vybírat ženu svého života, matku svých dětí, člověka, se kterým budeš chtít zestárnout, vykašli se na klišé kukaček, rozchodů pro stáří, povadlých prsou a pivních břich a vyber si takovou, se kterou se budete nejen milovat, ale se kterou se nebude vzájemně nudit.

Touha (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Ale tak se nerozčiluj. Život není jednoduchý, s tím milencem mi nevěř, jen jsem tě chtěla trošku popíchnout :)). Já jsem za svoje manželství vlastně ani nepoznala nikoho, kdo by stál za hřích, jak se říká. Ale ano kdysi před svatbou jsem měla partnera, který nebyl žádný krasavec, ale byl nesmírně charismatický, chytrý a statečný chlap. Moc jsem ho milovala. A víš, stárneme všichni, to je jediná spravedlnost. Už jsem to tu psala, láska, partnerství je o loajalitě a opoře, když ten druhý padá. Třeba to vyjde mně, třeba tobě, já doufám, že oběma

pro Touhu (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Ale i dříve se lidé podváděli, takže to s tou morálkou bylo všelijaké...

pro Touhu (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

To je životní koloběh, ať se nám to líbí či ne. Občas spolu lidi vydrží až do smrti, hlavně dříve to tak bylo kvůli morálce a chudobě. Dneska je to jiné.

pro Touhu (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Až začne mít hodně vrásek a povadlá prsa

pro Touhu (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Ano, po čase si ženy občas vyberou nějakýho blbce co umí vydělávat, aby mu daly kukačku na výchovu a pak šukají se silnými milenci, to bude příklad Touhy. Ale nakonec jí opustěj oba.

pro Touhu (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

nevěřím, že bys jako charismatického chlapa brala nějakýho střízlíka se 160cm. Líbí se ti silní chlapi, protože dokáží být agresivní, ale i tě ochránit, takže to s agresivitou souvisí.

česká soda (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

seznamy homosexuálů česká soda: https://www.youtube.com/watch?v=5C1yzZrjGNA

Rakato (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

To bylo dobré. Já to říkám pořád - Čtvrtníček na Hrad.

Skutečný Hvězdoslav (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Pavel Schelle 92479
hlavně ta šéfredaktorka měla vyletět i s redaktorem jak namydlenej blesk. Otázka naprosto mimo mísu. Kdyby se jí na oplátku někdo třeba zeptal jestli polyká tak ho bude tahat po soudech za sexuální obtěžování...

Skutečný Hvězdoslav (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Všichni ne. Fico je heterák. Babiš je heterák. Většina je heteráků a tak to i zůstane. Jen by se měli lidi smířit s tím, že i u politiků je to stejné jako všude jinde. Tzn. něco mezi 5 - 10%. A pak jsou profese, kde jich je více. Faráři, kadeřníci, umělci, číšníci, zdravotní bratři apod. A profese, kde moc nejsou. Horníci, slévači, popeláři, hráči ragby apod. i když jsou výjimky a nic neplatí absolutně.

všichni (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

od té doby, co to tady ovládli gayové

Pepek Vyskočil (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Od kdy se tady řeší sexuální orientace?

všichni (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

všichni jsou to gayové!

Skutečný Hvězdoslav (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

https://www.lidovky.cz/svet/vydavatel-casopisu-odmitl-dotaz-o-sexualni-orientaci-pellegriniho.A200219_192329_ln_zahranici_ele

Skutečný Hvězdoslav (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

Je vidět, že na to nebyl připraven a vybavoval se s tím novinářem jako žáček. Já bych takového novináře poslal ven okamžitě. A kdyby se mě zeptal na orientaci, tak okamžitě reaguji protiotázkou a vy? A kdy jste měl naposledy ženskou a máte důkaz apod. Nemá se nechat dát. Premiér a takto naivní.

Skutečný Hvězdoslav (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

Před pár dny jsem to tady předpovídal. O Pellegrinim a o Kuffovi. Oba jsou. A Macron asi taky, ale tam to nevím jistě, páč pořádně nerozumím francouzsky, chytám jen nějaký slova a jen z gest nepoznám vždycky, potřebuju slovní obsah.

Reklama

Přidat komentář