Reklama

Antidepresiva

snad (Ne, 26. 6. 2016 - 21:06)

Beru ad sest let a cvicim...si děláš jen srandu a víš , že jeden prášek týdně je leda tak placebo efekt. Tedy odkusovaný prášek

milan (Ne, 26. 6. 2016 - 20:06)

Beru ad sest let a cvicim fitness zacina mi to vadit neuroza se ozyva ma stym nekdo zkusenost?

milan (St, 6. 4. 2016 - 09:04)

Zdravim vsetkych.
Pred 2 a...Janicko ja sem vysadil i antidepresiva prvni dva mesice super stav ale zacalo se to horsit nespavost tres a sem zpet na ad ale jak uz sem psal jeden prasek tydne .A ty stavy co sem mel to nebudu radeji popisovat

Jela (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

To si zaviníš sama. Jsi neurotická. Nevšímej si to a nic na zo neber.

Jana (Čt, 31. 3. 2016 - 18:03)

Zdravim vsetkych.
Pred 2 a pol mesiacom som vysadila veelmi postupne ( 6 mesiacov ) AD Elicea. A aj napriek tomu sa u mna po 3 tyzdnoch dostavila nespavost a uzkosti. Lekar mi nasadil na noc Trittico 50mg, ale stav sa mi zhorsuje, sice spim, ale cez den sa cela trasiem a brnim. Lekar tvrdi ze to z trittica nie je, ze skor su to abstinencne priznaky z vysadenia ELicei. Mate s tymto niekto podobnu skusenost ? Dik

milan (Ne, 27. 3. 2016 - 08:03)

Souhlasím,i když je...Odboural sem neurol druhym rokem cisty ale jeste cytalopram beru prasek tydne proste ukusuju nema nekdo podobnou zkusenost ? Muzem si klidne zavolat myslim ze bych si pokecal s nekym kdo ma stejny problem diky722264796

.. (Pá, 19. 2. 2016 - 16:02)

Antidepresiv jsou škodlivé...Souhlasím,i když je jasné,někdo se bez nich neobejde,někdo je brát musí.

Libor (Pá, 19. 2. 2016 - 15:02)

Proč otupí? Naopak, mám nejlepší zkušenosti. Bez nich jsem měl tak pokleslou náladu, žádnou vůli, stesk, lítost. AD mě nakopla, ale musí se brát ještě po tom, co je vám dobře. Není to jako lupnout prášek a dost.

Většina (Pá, 19. 2. 2016 - 14:02)

Antidepresiv jsou škodlivé sračky. Z lidí se stávají závislá zombie. Jsou výjimky, ale většinou to tak je. Je to v kvalitě života, životospráve, a lepší je často i dobré víno. Ale všeho d mírou. A hlavně individuálně. Dobrá věc je taichi, či některé druhy meditací. Medikamenty většinou jen otupi, což může být řešení v začátku v některých případech. Jinak je to dlouhodobě špatné řešení

Tara (Pá, 19. 2. 2016 - 14:02)

Antidepresiva, pokud vám sednou a je jich na výběr, život zkvalitní. Pokud ne, tak proč je brát? Proč brát léky na snížení cholesterolu, když ho máte pořád vysoký....? Je to individuální. Já beru AD druhý rok a nemám problém.

Kámoška (Pá, 19. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj, antidepresiva beru uz...je bere také několik let a znát to na ní je,i když ona sama si to neuvědomuje.Myslím,že to změní osobnost,i když si toho sama nejsi vědoma.

Kikina (Pá, 19. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj všem. Chtěla bych se...Ahoj, antidepresiva beru uz 25 let a ani náhodou jsem po nich necítila, že by na mě jako něco lezlo. Nikdy.

snilek (Pá, 19. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, zda se také někdo cítí při braní antidepresiv "nemocný", jako by na něj "něco lezlo", apod.? Děkuji mockrát

Halina (Ne, 31. 1. 2016 - 00:01)

oprava Nikomu

Halina (Ne, 31. 1. 2016 - 00:01)

Já také vím, co to je mírná i středně těžká deprese! Čajíčky mi na to nezabírají vůbec! Antidepresiva neberu! Ty jsem od psychiatra odmítla, protože mě upozornil, že se po nich dost přibírá! Já naopak se snažím zhubnout! Neurol mi napsat nechtěl, že je dost návykový! Tak ať si vykládá, co chce! Léčím se sama! Jelikož trpím velmi těžkou nespavostí, sháním si sama DIAZEPAM, na doporučení jedné bývalé magistry léků, která je již v důchodu. Potvrdila mi, že DIAZEPAM lze užívat bezpečně celoživotně! Prý zná paní, která bere denně DIAZEPAM od 40 let, spí 3 hodiny denně. Dneska je jí prý 82 let.Prý je to nějaká její příbuzná. Já beru diáč 2 roky. Předtím to byl PROTHAZIN, ale ten za pár týdnů přestal zabírat. S diáčem se dá i zhubnout. Není po něm hlad, nezadržuje vodu v těle. Při diazepamu jsem desítku kil zhubla! Na doktory kašlu! Ti mi stejně nic nedaj! Ta bývalá lékárnice má aspoň přehled! S tou závislostí to údajně pravda není. DIAZEPAM, potažmo i RIVOTRIL, občas NEUROL, jsou zcela bezpečné léky, které se mohou dávat i dětem! Doporučovaný Mirtazapin ať si vezme pan psychiatr! Ať si po něm ztloustne sám! A taky ať ho to pořádně utlumí! Ta doktorka předtím mi ho doporučila taky! To byla mladá internistka! Ať se s ním taky nají a pořádně ztloustne! Já vím, že by si ho sama nevzala! Na ní se můžu taky vykašlat!Chce to mít odvahu a především se nedat! Nikou nemohu AD rozmlouvat! Jenom před nimi důrazně každého varuji! Ta lékárnice je sama dost štíhlá, do 60 kilo! A co především, ona má 6 smysl! Lidi, přeji Vám takové štěstí, jako mám já, na správné farmaceuty! K tomu je dobrá psychoterapie, kineziologie, dobrá léčitelka, léčitel která/ý má dar od Boha. Rozhodně ne žádní šarlatáni, ani zprofanovaní doktoři!Většinou ta banda Vám s ničím nepomůže!

Steve (So, 30. 1. 2016 - 21:01)

To je jedno, at' si tu žvaní a hlásá co chce ...

"Já dobře vím, co to je mírná i středně těžká deprese"

Pochybuju, nejspíš si to pleteš s tzv. Depkou, na tu ty čajíčky určitě pomůžou.

Ant. (So, 30. 1. 2016 - 20:01)

To nejsou blbosti, ale věc názoru! Jdu si uvařit čaj z meduňky lékařské! Já dobře vím, co to je mírná i středně těžká deprese, ale s antidepresivy a psychiatry zkrátka nesouhlasím, no! Není dobré nechat ze sebe nechat udělat blázna!Deprese mírného, ale ani středního stupně, neohrožují nikoho na životě! Sama znám ty pocity! Nikomu se zde rozhodně nevysmívám! Pouze mám na věc zcela odlišný názor, než většina z vás! Je to o vůli a postojích k vlastnímu životu, také výchovou a osobními názory! Je to všechno jen a jen na rozhodnutí každého z nás! O tom to celé je!

Ne (So, 30. 1. 2016 - 19:01)

Ant, co zo tady prezentujete za blbosti? Až budete mít deprese, uvařte si čaj!!

Ant. (So, 30. 1. 2016 - 18:01)

Pharm.Dr. Margit Slimáková je expertka na celkové zdraví-výživu, tělo i psychiku. Jinak můžete vyzkoušet kineziologii ONE BRAIN, to je jednotný mozek, etikoterapii, psychoterapii, EFT. Stačí si toto vše zadat do vyhledávače.Psychické nemoci mají souvislosti i v těle. Je na to i dobrá knížka:,,Po stopách nemoci, aneb co nám tělo říká." Všechno souvisí se vším. Psychofarmaka nikomu neberu, ale jsou vyhrazeny pouze pro nejtěžší duševní stavy. AD pouze na těžké a závažné deprese. AP na těžké psychotické stavy s halucinacemi, hlasy a bludy. Nespavost, úzkostné a depresivní poruchy mírného a středního stupně nezakládají vůbec žádný důvod k užívání antidepresiv a antipsychotik! U neurastenického syndromu také není důvod brát antidepresiva a antipsychotika,protože nadělají více škody, než užitku! Schizofrenii a závažné deprese se suicidálními sklony, si opravdu nehodlám hodnotit! Jak říká paní Pharm. Dr.Margit Slimáková, že zcela AD nezavrhuje, jen by je lékaři měli psát s rozmyslem. S rozmyslem, to znamená , pouze u těžkých stupňů psychiatrických onemocnění! Takto to všechno bylo myšleno a vysvětleno. Těžké duševní nemoci, které člověka zcela vyřazují z normálního a běžného života, je nutno opravdu pak psychofarmakologicky léčit. Člověk s lehkou depresí běžné činnosti zvládá, s menšími potížemi. U středně těžké deprese také lze zvládnout běžnou denní a pracovní zátěž, sice s výraznějšími potížemi. Ale pořád se to ještě zvládnout dá, i bez AD. Takto odborníci na duševní zdraví popisují příznaky jednotlivých stupňů duševního onemocnění a dopadem na pracovní schopnosti jedince. První dva stupně lze zvládnout především psychoterapií KBT-kognitivně -behaviorální terapie. Tolik k vysvětlení.

Steve (So, 30. 1. 2016 - 17:01)

No jo, když Vy to píšete pokaždý jinak ... a máte v tom chaos.

Tak říkáte expert na výživu? Myslíte že bude i expert na psychiatrii a psych. nemoce? Děkujeme, fakt né.

Reklama

Přidat komentář