Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Honič (St, 19. 2. 2020 - 08:02)

Dnes určitě budu mít štěstí na čůrající holku. Mám bombastický nápad. Jak dopadne dám vědět.

Gita (St, 19. 2. 2020 - 08:02)

Souhlasím. Niki to postupně zvládne. Kláro víš ,že na Zanzibaru a v té části Afriky jsou taky Masajové? Dívala jsem se na výlety v nabídce cestovek a tam je za Masaji výlet ,pokud máte v programu i safari ve vnitrozemí. Více je jich pak v Keni. Já jsem také ráno měla nekonečný čůrání, večer jsem byla s kamarádem na pivu a tak jsem močák měla přeplněnej. Mně to chvíli až trochu dole bolelo a nešlo to velkým tlakem .

Klára (St, 19. 2. 2020 - 06:02)

Nikolka je už v pohodě. Tak snad bude celý den. Čůraly jsme ráno, spala celou noc a vydržely jsme to. Ale ráno jsme se mohly učůrat,ale nebylo to kritický, jen nám to šlo pomalu a ne prudce. Pofrčím do školy.

Martina (St, 19. 2. 2020 - 07:02)

To je moc dobře. Myslím, že se to nakonec vyřeší k vaší společné pohodě. Hezký den!

Šišmiš (Út, 18. 2. 2020 - 22:02)

Znám jednu holku z České Ĺipy a ta chodí pravidelně taky chcát na jedno místo. Má to hodně hustý a je to vidět ale ona mně nevidí.

Znalec (Út, 18. 2. 2020 - 21:02)

Myslím si, že by stálo za úvahu ještě jedno řešení. Ten váš nový dům má patro a nevím, jak velké byly provedeny úpravy vevnitř, ale podle pohybu řemeslníků a materiálu asi podstatné. Proto by stálo za úvahu bydlet v tomto větším všichnidohromady, třeba Klárko ty s Liborem nahoře a matka s Nikolou dole a ten původní dům, jehož profil je podobný, ale menší komerčně využít tak, že se prodá nebo pronajme, tedy spíš bych jej pronajal a mohl by pak sloužit Nikole až bude velká.

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 21:02)

Moc hezký .

Honič (Út, 18. 2. 2020 - 17:02)

Klárko moc hežký čůráníčko, kéž bych mohl být u toho s vámi. To je ta kamarádka, jak jsi mi psala,že se mi případně ozve až se vrátíš a řekneš mi,jaký jsem? Já bych s ní čůral, až bych brečel. Já bych jí podržel prdelku,usušil jí pipinku a asi bych i vypil,to, co by vyčůrala , jako to dělá Libor. Já bych ji miloval a kdyby mně chtěla byl bych nejšťastnější člověk na světě.

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

Závislačky !

Návštěvník (Út, 18. 2. 2020 - 17:02)

Na mně se otec vykašlal a sestra s bráchou taky a tak radši bych byla takhle sepjatá se sestrou a bráchou než abych prožívala to, že jsem sama. Já Nikole a Kláře velmi rozumím. Já bych tohle chtěla tak prožívat každý den. To si nedokážete vy, co se jim vysmíváte, ani představit, protože jste to asi těžko zažili.

Klára (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

Já jsem to asi podělala. Tak jsem za ní došla a trochu jsem jí to naznačila,co má Libor v plánu. Nikolka byla v pohodě, dokonce se usmívala a že mi to přeje a že chce abych byla šťastná. Teď utekla na zahradu a bulí . Ona hodně moc pláče, já musím za ní.

Martina (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Klárko,tohle je hodně citlivé,protože jste spolu prožily hodně zlého a proto jste tak propojeny. Už s ní o tom příliš nehovoř. Já souhlasím,že bys měla začít s Liborem víkendy a přes den může za vámi Nikolka přijít na návštěvu a ono se to postupně podá. Dnes na vás budu myslet hodně a jestli budeš mít čas, napiš jak to zvládá malá,protože mi to není jedno a když se mi ozveš budu klidněji spát. Mám vás moc a moc ráda. Doopravdy!

Klára (Út, 18. 2. 2020 - 19:02)

Napíšu, Nikolka je s mamčou a nechce se mnou mluvit. Myslí si,že jsem ji zradila,a já bulím taky,a už radši zatím nic

Klára (Út, 18. 2. 2020 - 21:02)

Martinko , Nikolka se zklidnila a já taky a budu u ní v pelíšku. Byla tak vyčerpaná, že už chrní a ani nebyla večer čůrat, vlastně byla ,protože se sprchovala a to se vždycky vyčůrá u toho a já to dělám taky. Už neplakala, ale hodně jsem se s ní mazlila a vysvětlila jí, že ji nikam nemizím a že to bude vše vpořádku a zatím jen na zkoušku třeba. Ona mi to přeje a to vnímám a dokonce jsem volala s Liborem a ten navrhl, že by tam v domečku mohla mít i svoji místnost, kterou nevyužijeme a tam mít své druhé království. To jsem Niki řekla a ona mi dala pusu a celou hlavu ke mně v pelíšku a za chviličku spinkala. Tak já půjdu k ní, ale taky se musím ještě osprchovat a tak pipinku vypustím tam. Ve sprše vždycky čůráme se ségrou ve stoje a to si i počůráme nohy ,když je moc neroztáhneme.

Martina (Út, 18. 2. 2020 - 21:02)

Libor je geniální. Klárko hezky se vyspinkejte. Já to oplakala taky. A nyní jsem v radosti pro vás!

Klára (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

Dnes jsem šla s tou samou kamarádkou ze školy a obě jsme byly už plné na čůrání, ale nešly jsme pod viadukt, ale za nádraží za nepoužívaný sklad a tam se chtěly vyčůrat, jenže tam přijelo nějaký auto s materiálem a tak jsme se stáhly. Já to měla celkem dost nutný a kamarádka taky a nakonec jsme zaběhly za keříky u cesty a tam to pustily obě najednou. Kámoška už zoufale křížila nohy a zastavovala se a občas si držela pipinku a já skoro taky . Dnes nám pipinky čůraly stejně obloučkem trochu před chodidla a dívaly jsme se jak druhá čůrá. Ona měla pipinku mírně rozevřenou a čůrací dírku hodně tím proudem našponovanou a já prý ji neměla vidět a jen proud a moje čůrací dírka byla víc schovaná v pipince. Já jsem čůrala skoro okamžitě a kámoška taky, jen jak měla stažené kalhoty tak se ještě koukala v skoro ve stoje jestli někdo nejde ale už to neudržela a už jí začala pipinka čůrat z výšky dolů a tak si rychle dřepla a pustila to plným proudem. Martino ten domeček bude hotový už v pátek a Libor by chtěl ,abychom tam prožili spolu první víkend. On by tam chtěl se mnou bydlet až se vrátíme ze Zanzibaru a mamča se na to tváří tak napůl, prý ať si to zkusíme abychom věděli, jak nám to půjde,ale jen o víkendech a až budu plnoletá tak když nám to bude fungovat,tak můžeme i normálně. Jenže já se bojím o ségru, ta to ještě neví a já vím, že to bude těžko snášet. Martino nebo holky poraďte, co s tím. Já ji mám strašně ráda, ale stejně až budu dospělá půjdu svou cestou. Navíc je to jen tři minutky maximálně od našeho domečku teď kde bydlíme. Tohle je velké dilema, alespoň teď. Nevím. No a chce se mi z toho znovu čůrat, tak jdu udělat malou normálně na záchod. Ségra je u sebe a pak se s ní o tom zkusím velmi opatrně pobavit.

A to jako (Út, 18. 2. 2020 - 20:02)

budeš vařit a nakupovat a prát? Nebo jenom spolu spát a jídlo si nosit z domova? To tedy nevím.

Gabina (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

Tohle je o tom přestěhování těžký. Jako máma bych taky dovolila jen víkendy, to by měl Libor pochopit. I to je totiž zkouška i pro něj a jestli tě má doopravdy tolik rád, tak to bude respektovat. Tak jak jste dnes byly na záchodě venku,tak takhle jsme taky sebe jako holky zkoumaly ale spíš když jsme byly hodně malé, tak do první třídy , ale proč ne zkoumat se dá kdykoliv.

Klára (Út, 18. 2. 2020 - 07:02)

Znalče,historie mne nikdy moc nezajímala,ale máme současného krále v Mimoni. Král se jmenuje náš starosta. Frčím do školy.

Znalec (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

Prý se o Mimoni říká, že jste tam založili Království. Nevíš o tom něco?Mně historie trochu zajímá.

Reklama

Přidat komentář