Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

Už se přitulíme. Mluvila jsem s Miškou,v sobotu přijede za mnou a může zůstat do úterý. Paráda!

Honiči, (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

tímto způsobem sice ukojíš svůj sexuální přetlak, ale holku si nenajdeš. Nebylo by lepší se normálně seznámit a pak by se vidělo? Tohle je zoufalé.

Klára (St, 19. 2. 2020 - 18:02)

Jsme s Nikolkou doma a dnes jsme se byly podívat na domeček a už je to moc hezký a snad si ségra přivykne, že se budu občas vyskytovat i zde a ona tady bude mít taky svý . Tak už i u večeře byla veselá a za to jsem ráda. Odpoledne jsem dnes čůrala pod viaduktem sama a přotože pršelo tak jsem potřebovala rychle a udělala jsem hned rychlou loužičku a pospíchala domů. S Nikolou jsme se pak poprvé v novém domečku vyčůraly na novém záchodě a Niki ikdyž se jí chtělo dost tak měla takový trochu blok, že si ani nesedla na záchod a čůrala trochu nad mísou a šlo ji to až za chviličku a pak už čůrala normálně hodně. Já to měla naopak rychlý, ale taky jsem ze solidarity nechala zadeček nepatrně výš, ale mně to šlo hned a rychle, protože jak jsem se na ségru dívala jak čůrá, tak mi to čůrání do pipinky tlačilo víc a víc a já to držela jak jsem mohla a pak to vystříklo hned rychle. Budeme se tulit a chci, aby dnes byla Niki u mne v pokojíčku v pelíšku. Já ji miluju a nedám na ni dopustit. Kdyby se tím trápila opravdu moc, tak budu radši bydlet s ní a Libora navštěvovat, ale myslím, že to nakonec půjde, když si tam bude moci zařídit svůj druhý pokojíček. Měla by ho v patře, kde jsou dvě místnosti a jedna zatím nedodělaná a hlavní bydlení by bylo dole,kde je nová kuchyň , koupelna, záchod, obývák a ložnice. Snad se nahoře nebude sama bát. Nahoře je taky záchod a jednoduchá kupelna nově udělaná.

Honič (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Povedlo se,ale u druhý holky, co se šla vyčůrat za roh jsem to nevydržel a bylo to hotový.

Znalec (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

A kde jsi ty holky vyzkoumal?

Honič (St, 19. 2. 2020 - 19:02)

u nás ve městě za střední školou,kam choděj holky kouřit a když musí tak i chcát. je tam místo,odkud je vidět přímo ke zdi, kam by mohly chodit a taky tam byly, vůbec o mně nevěděly a u druhý holky jsem se udělal,protože chcala hned a bylo jí vidět všechno,protože byla otočená zády a zadkem ke mně a píčku měla zvednutou a z ní šel překrásný široký proud a já byl hotovej. U tý první jsem byl taky skoro vyteklej,ale vydržel jsem to,protože jsem si říkal,že přijde další a přišla. Čekal jsem tam asi půl hodiny.

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

V čem? Jak kluci a holky popisují jak močí? Nebo jak se milují i s močením? To mi připadá sice nestandardní,ale běžně praktikované viz.zde dokumentované výsledky průzkumů v USA a Německu

ha (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

jenže tohle nepíšou holky a kluci

Aha (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

Takže mimozemšťani, že...?

he (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

hele, nemám čas ti to vysvětlovat. je to tady už několikrát. Píše to muž středního až staršího věku, Libor, postavy jsou dle reálných předloh, některé už nežijí, jiné jsou dávno dospělé

spisovatel (St, 19. 2. 2020 - 20:02)

Ty taky skočíš na všechno. Určitě taky budeš věřit tomu, když napíšu, že celou doktorku, všechny vlákna, píšu já sám. :o)

Ok (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

Díky za vysvětlení.

Jo (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

ale to jak je tady o tom psaný, úchylný je, haha, to snad uznáš

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

...A doplním Doc. MUDR.Zveřina

Proč (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

by neměl být honič úchyl, když je to tady úchylný psaní ?,,

A proč (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

By měl být úchyl? Pissing je neškodná sexuální praktika....viz. Uzel, Paclt a další ,

Hm (St, 19. 2. 2020 - 13:02)

No nevím. Ty by ses mohl přestat kontrolovat.

Honič (St, 19. 2. 2020 - 10:02)

To teda nejsem. Jen se mi líbí jak holky čůrají . Nikdy bych holce neublížil.

Xxx (St, 19. 2. 2020 - 09:02)

Stejně dostane,úchylnej dobytek!

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 09:02)

Tak hlavně ať nedostaneš na budku, hele.

Reklama

Přidat komentář