Reklama

Podvazky a punčochy

Martinka (Út, 16. 9. 2003 - 12:09)

Je mi 15, taky bych je chtěla začít nosit, ale mám strach, že se mi budou spolužačky smát a že mi to mamka nedovolí - v kolika letech jste začali Vy?

Jitule 24.) (Út, 16. 9. 2003 - 08:09)

Vážené dámy (pánové), poraďte mi prosím: Mám před svatbou a chtěla bych si udělat takovou malou soukromou radost. Ráda bych si koupila nějaký kvalitní korzet nebo podvazky pod svatební šaty, ale nevím kde. Všechny prodejny v našem okolí prodávají pouze ty načančané do postele a prádlo na webu stockingshq je pro mě jaksi nedostupné. Poraďte mi nějakou prodejnu, kde bych mohla dobře nakoupit anebo podobný web. Chtěla bych ale něco takového, co mají na uvedeném webu, solidní, k běžnému dennímu nošení. Děkuji předem.

iva (Po, 15. 9. 2003 - 08:09)

a jak prosim te zkracujes puncochy? - vzdyt by tekla oka, kdyz bys je ustrihla? a podvazky jako ze je nastavujes ty camfrliky, na ktere se to nejak vesi? vis ja to jeste nevidela...zatim jsem si koupila jen samodrzici puncochy a nejak moc mi nedrzely...v krabicce byly 2 pary a jedna puncocha se mi stale rolovala a stejne, kdyz jsem se je snazila navleci na nohu, tak mi praskly ... ale jeden den vydrzely a bylo to fajn, jen jsem mela stale strach aby nespadly, protoze se nelepi...

Ivana (Ne, 14. 9. 2003 - 23:09)

Řadím se mezi ty, které preferují punčochy na podvazky. Punčocháče už dlouho nenosím a rozhodně mi to nepřipadá nijak zvláštní. Dokonce teď začínám zkracovat punčochy a prodlužovat podvazky tak, aby je sukně akorát zakryla. To už možná trochu ujíždím. Hlavně nakupovat v klasických obchodech s prádlem. Ty "sexy" oblečky nic nevydrží. Holky přidejte se !

Katka..) (Pá, 12. 9. 2003 - 13:09)

Občas si pročtu tuhle rubriku a protože jsem zvídavá, taky jsem si zkusila oblíct podvazky. Ze začátku jsem sice měla takový zvláštní pocit, ten se ale změnil v pocit docela příjemný. Někde vpředu jsem četla, že žena v podvazkách vypadá až noblesně. Tak to je ten pocit. Nosím je ráda a už u toho asi zůstanu. Na rozdíl od punčocháčů si klidně můžu dovolit vynechat kalhotky. Je to pak něco uplně jiného. Doporučuji. K.

majka (Ne, 7. 9. 2003 - 23:09)

Jednou jsem si oblékla punčochy a podvazkový pás, abych udělala radost svému příteli a tak mě to chytlo, že jsem u toho zůstala. Udělala jsem to spíše z rozmaru, ale musím přiznat, že se v podvazkách cítím velice fajn. Ono to s touhle módou nebude tak špatné, protože se mi několik kamarádek přiznalo, žě podvazky nosí celkem běžně. Jen se o tom nešíří. Proč taky ? Dámy, zkuste to ! Není to vůbec špatné. Hoďte stud a předsudky za hlavu. Každá francouzka má v prádelníku podvazkových pásů nepočítaně. Punčocháče tam neznají a je jim fan.

Petr..) (Út, 2. 9. 2003 - 14:09)

Pro mě je svlíkání ženy a navíc když má podvazky nevšední zážitek. Ono je to o psychice. A když to navíc ženská umí perfektně prodat...... A když se ráno do podvazků zase oblíká, tak je ten den úplně o něčem jiném. Ženský, nenechte si namluvit, že podvazky jsou "na hovno" (příspěvek hned na začátku)!!!

Sx (Čt, 28. 8. 2003 - 12:08)

Pro Mirka47 : Tím myslím, že nosím častěji obyčejné silonky, tělové nebo černé, bez paty a "zesíleného sedu", /jsem už prostě pohodlnější atd./ ale pokud se svlékám před přítelem - tak ze silonek v koupelně!Když mám podvazky - tak prostě před ním :-))

Jane)). (Čt, 28. 8. 2003 - 11:08)

s podvazkama mám zkušenosti už delší dobu. Když chci v práci něčeho dosáhnout, stačí si je vzít a jenom lehce poodhalit. Ostatní jde samo. Holky, vřele doporučuju!!!

Mirek47 (Čt, 28. 8. 2003 - 08:08)

Pro SX: Můžu se zeptat, co preferuješ při sexu? Nemám teď na mysli "techniku", ale to okolo. Co u tebe není humus?

Sx (St, 27. 8. 2003 - 13:08)

Proč ?protož stojí pár kaček a můžu je denně hodit do koše.Ale na "určité příležitosti" je to fakt humus.Antikoncepce zaručená :-)))

Jíra///. (St, 27. 8. 2003 - 13:08)

Kluci BINGO!!! Občas vyjedu "ven" na montáž, nějaká ta náhodná známost, a když ruka šmátralka zabrouzdá do "výsostných vod" partnerky a nahmatá podvazky je z toho "hučení" jak v úle. Jen u nás v česku podvazková kultura zaostává. Můžu ale potvrdit, že máme nejhezčí holky na světě!!!!!!

Pavel (St, 27. 8. 2003 - 11:08)

Diky kluci. Jen tak dal s tou osvetou. Pohled na kombinaci povazek+puncocha je v Cechach velice vzacny.Vypozoroval jsem, ze nejlepe jsou na tom asi Japonky. Ty bez (pravych)puncoch nikam nevylezou.Snad to i ty nase holdky pochopi. Jsou nejhezci na svete a moc jim toho k dokonalosti nechybi.How easy!

Pad))). (St, 27. 8. 2003 - 10:08)

Mám stejnou zkušenost. Moje kolegyňka v práci to taky nosí a když se občas zapomene a sukýnka jí vyjede nahoru...............Je to pohled pro bohy!!!!! Ženský, doporučuji nosit podvazky, ani netušíte, jak to s náma chlapama mává!!!!!!

Stenly (St, 27. 8. 2003 - 07:08)

Fakt to člověk nemusí vidět celý, stačí jen kousek. Třeba moje sekretářka(27) ty podvazky taky nosí a to se pak člověk ani nemůže soustředit na práci. Radost pak chodit do práce!!!

Mirek47 (Čt, 21. 8. 2003 - 14:08)

Wikki, Vary už fakt nejsou, co bývaly. Už dlouho se tu mluví výhradně rusky, na druhé straně nebýt toho "špinavého" kapitálu, tak je z toho všeho jen polovina. Politika radních je ale krátkozraká. Oni to všechno prodali, místo aby to byl dlouhodobý pronájem, byť za nějakou symbolickou cenu. Co se týká příspěvku od Pavla: Ono skutečně, a mám to potvrzené, že co je samá krajka, tak se asi nedá běžně nosit. Vypadá to na pohled třeba skvěle, ale v praxi to tahá, škrábe a jinak nesedí. Jednou se nám s přítelkyní podařilo natrefit na výprodej v jedné luxusní prodejně prádla v Sokolově, tehdy si koupila podvazkový pás, tanga a podprsenku (světe div se !!!) od českého výrobce a dlouho jsem slýchal, že jí prádlo tak perfektně nesedělo, jako tentokrát. A to nám v tu chvíli nešlo ani o úsporu peněz. Když jsme se ptali, proč je to ve výprodeji, bylo nám prodavačkou sděleno, že o tento typ není zájem. Tuším se ta soupravička jmenovala Adria.. (nechci dělat reklamu). K tomu ještě dodávám, že šlo o podvazkový pás, kterému ještě za bolševika říkali "bokovka". Je (dodneška)asi 16 cm vysoký s kosticemi a skutečně perfektně vyzvedává už tak pěkné linie nositelky. K tomu tanga, podprsenka stejné značky, ani to člověk nemusí vidět (stačí vědět) a endorfin teče z uší. A to vše dohromady tenkrát stálo 475 Kč. Ta prodejna bohužel už dnes neexistuje, protože zase zvítězia "lež a nenávist před pravdou a láskou". Koupili to "rákosníci" a prodávají tam to svoje "značkové" zboží.

Pavel (Čt, 21. 8. 2003 - 12:08)

Witty, znackou znacek myslim Dior, Escada, YSL ... Tyhle rozhodne nedoporucuji protoze jejich vyrobky jsou fakt drahe. Ja taky nerad vyhazuji penize za zbytecnosti - musi to byt vzdy "value for money".V predchozim prispevku jsem doporucil link na britskou velice seriozni stranku ktera ma spoustu oceneni a certifikatu od vyrobcu dotycneho zbozi. Orientace na jejich webu je jednoducha a platit lze kreditkou. Doruceni je maximalne do tydne. Je tam i zajimavy chat kde prispivaji lide z celeho sveta. Zajimave pocteni.Ze zkusenosti manzelky vyplyva ze to co obvykle excelentne vypada (tj spusta krajek ...) neni zrovna moc funkcni. Dovolim si rict, ze to co najdes v ceskych obchodech (nezavisi na cene, zemi puvodu, znacce) je opravdu vhodne spis do postele. Proto taky mozna spousta zen podvazky odmita nosit protoze nesedi a neciti se v tom.

witty (Čt, 21. 8. 2003 - 11:08)

Pavle a Mirku a co je tedy znacka znacek...me nejde az tak o penize, ale take je nechci vyhazovat za smejdy...Jinak koukam, ze Vary uz nejsou, co byvaly...ja myslela, ze tam bude prevaha nemcouru a oni jsou plne rusaku...ale jinak sly do krasy - aspon tedy nekde a starsi generace muze vyuzit a oprasit rustinu :)))jinak mam problem se tam ted vyznat a vzdycky zabloudim - hlavne kdyz jedu autem, tak nikdy nedojedu kam chci...a to jsem si myslela, ze je za tech 20 let znam dobre...

Pavel (Čt, 21. 8. 2003 - 08:08)

Mirku, to s temi cenami ve Varech je tedy maso. My nakupujem v Dublinu (protoze tu ted momentalne jsme) nebo na netu. I v tom nejluxusnejsim obchode (a to je tadu pekne draho) se zdaleka nepriblizujes tebou indikovanym cenam. Za par kalhotek/podpr das maximalne EUR 100 a to jo znacka znacek. No jo, asi to bylo fakt pro Rusaky - a hlavne dobra pracka penez.

Mirek47 (Čt, 21. 8. 2003 - 08:08)

Witty: od toho je to diskuze, aby ses, pokud na to máš názor, vyjádřila. Není to samozřejmě diskuze jen mezi mnou a Pavlem. Co se týká toho nošení, mám na mysli samozřejmě běžné - denní. "Předvádění" se v posteli je jen věc momentální nálady (nic méně, nemám nic proti). Co se týká kvality (značky) kupovaného prádla, dá se občas něco sehnat i od českých výrobců. Samozřejmě o kvalitě "zaběhlých", čili značkových výrobců není nutno pochybovat. Teď k nabídce na našem trhu: Já se ani nedivím, že kultura nošení podvazků a punčoch v České republice je na tak nízké úrovni. Oni by se totiž výrobci (čeští) měli chytit za rypák (já se tímto omlouvám za ten výraz, ono mě ale v jejich souvislosti s tím, co tu předvádějí s cenami nic jiného nenapadá) a něco s tím udělat. Nikdo mě nepřesvědčí, že vyrobit pěknou punčochu je až 26x dražší, než ten stupidní "tlumič vášní", jako jsou punčocháče. Vždyť je to jen otázka programu pletacího automatu, ne? Ono podle mě nošení punčoch (teď mám na mysli ty úplně obyčejné, tělové za 16 Kč) má i praktickou stránku věci: Když si žena koupí 2 páry, nikdy neroztrhne obě naráz. Má ještě dvě náhradní. Když si roztrhne "tlumič vášní", je to v pytli. To jen tak k porovnání cen. Co se týká cen dováženého zboží, tak asi takto: "Venku" za pár luxusních punčoch chtějí cca 7 až 10 Eur. Kde je ten zbytek, když ve Varech na pěší zóně chtějí za pár až 700Kč? Tady je to ale asi otázka klientely. Ruská mafie na to asi má. Jen tak pro srovnání: Je normální, aby v "pasáži" na zmíněné pěší zóně chtěli za soupravu kalotky - podprsenka (ikdyž velmi pěkné) 9.480Kč? Naštěstí ten obchůdek "lehl". Mě to příjde jako urážka českého zákazníka. To jen tak na okraj.

Reklama

Přidat komentář