Reklama

Podvazky a punčochy

Tom (Út, 9. 12. 2003 - 13:12)

Pavel: Jo ta sponka vypadá fakt dobře, když vykukuje. A nebo kousek kraječky...Diana: Já sám osobně žádnou slečnu, co nosí podvazky/punčochy neznám.

Diana (Út, 9. 12. 2003 - 11:12)

Dík za radu. Mám, ale trochu obavu, jestli nebudu jediná v širokém okolí, která bude mít na sobě pončochy s podvazkama, i když se mi to líbí. Je mi 25 let a co jsem se bavila se svými vrstevnicemi, tak všechny nosí punčocháče. Kolik si myslíte, že procent žen nosí punčochy na podvazky, kolik samodržící punčochy a kolik punčocháče? Nerada bych se moc odlišovala od svého okolí.

Pavel (Po, 8. 12. 2003 - 20:12)

Diano, z pozice muze mohu rict, ze mirne delsi sukne je vice sexy nez mini. Zalezi za tvem veku a kvalite postavy. A taky na tom koho chces okouzlit. Nejvice sexy je kdyz jde videt sponka, za kterou drzi puncocha. To se podari hlavne u prilehavych delsi sukni.

martina (Po, 8. 12. 2003 - 17:12)

Ja pracuju také v kanceláři a mám li podvazky, nosím většinou trochu delší sukně. Tak nad kolena. Občas obléknu i minisukni a pokud není skutečně jako ledvinový pás, nejsou problémy. Myslí, že i když ten podvazek občas někdo spatří, není to tak veliký společenský prohřešek. I večerní šaty jsou dnes někdy tak průsvitné, že je pod nima všechno vidět. Myslím, že móda nám dá brzy za pravdu. Čauky a zkuste to !!

diana (So, 6. 12. 2003 - 20:12)

Pracuji v kanceláři a často do práce nosím sukni, lépe řečeno minisukni. Ráda bych vyzkoušela punčochy s podvazkama, ale mám obavu, že bude vykukovat konec - lem punčoch nebo krajka. Dosud jsem vždy nosila punčocháče. Poradí mi někdo, jak na to?

Ivce (Pá, 5. 12. 2003 - 19:12)

Ahoj Ivo!Ja myslim ze prave noseni vsech moznych veci je o pocitu a ne o tom,komu se libi a kdo te svleka nebo nesvleka.Mne osobne zalezi na tom,aby se mi libilo i to,co neni zrovna videt,asi stejne jako zrovna ma povaha a muj chrakter,ktery taky neni videt napohled.Je to asi o pohodli,experimentovani a tak.Ja uprednostnuji pohodli,funkcnost a prakticnost,coz ovsem neznamena v pripade spodniho pradla a puncoch automaticky babske puncochy a bombardacky...Jsem sportovni typ a dost prakticka,zadne krajecky a kudrlinky,ale rada vyzkousim i neco neobvykleho a netradicniho a myslim ze to dost prekvapi a potesi,treba prave pri tom svlekani,ne?Tohle je stranka o nazorech a pocitech a takhle to proste vidim ja,kazdopadne nez jsem tohle precetla,ani jsem nepomyslela,ze pujdu kupovat podvazkovy pas...ale vis co se rika..kdo se boji,......v sini.Takze vzhuru k hledani a poznavani.Kterou zenskou netesi,kdyz se sama sobe libi???Ikdyz pravda,kazdymu slusi neco jineho a kazdy ma jiny vkus,na to by se asi nemelo zapomenout.K*

Alka (St, 3. 12. 2003 - 11:12)

Asi bych si myslela, ze ses teplej. Chlap v puncochach nebo puncochacich jinych nez na lyze, vypada jak uchyl. Snad se to da tolerovat u baletaku, ale to je soucast umeni a s jejich sexualni orientaci je to vestinou nahaku. Takze jinak uplne normalni asi nebudes.

punka (Út, 2. 12. 2003 - 21:12)

Ať každá, nebo každý nosí to co mu vyhovuje( to píší proto, že již spoustu let nosím punčocháče, nebo punčocchy a žádné z partnerek to nevadilo, protože jinak funguji jako každý jiný muž). Je fakt, že v určitých situacích jsou punčochy a podvazky více vzrušující a i pohodlnější, ale hlavně jde asi o osobní pocit pohody. Mimochodem, jaký je váš názor na používání tohoto prádla muži????? Dík za odpovědi. P.:-)))

Petr (Ne, 30. 11. 2003 - 11:11)

Pánské punčocháče resp jemné pánské spodní kalhoty dělá i u nás firma Evona http://www.evona.cz jsou v tloušťkách 20 a 50 DEN a v barvách tělová, šedá a černá. Jsou super. Ale kdo chce ještě vyšší kvalitu pro muže a ženy tak doporučuji Unisex punčochové kalhoty Levee WoMan ty jsou best kvalita na každodení nošení.http://shapings.com/Merchant/merchant.mv?Screen=CTGY&Store_Code=S&Category_Code=MEN

i (Po, 24. 11. 2003 - 06:11)

ale kacko, kdyz ty veci co popisujes se nosi stejne pod oblecenim tak na tom prece nezalezi co tam mas, ne? Kdyz neni nikdo, kdo by te svlekal? a nebo si myslis, ze se mylim?

kacka (Ne, 23. 11. 2003 - 23:11)

Ahoj Pavle, v tydnu jsem sla vse omrknout,zavitala taktez do me oblibene Victoria Secret,ale musim dodat,ze podvazky,korzety a jine doplnky jsou preci jen trochu drazsi(cca kolem $25-$70),nez v jinych taky velmi dobrych obchodech.Takze jsem navstivila Marshall Field's a nasla celkem dost veci za velmi prijatelnou cenu.Zkousela jsem podvazkovy pas se 4mi body a velmi jemne puncochy.Podvazkovy pas(garter) jsem poridila tusim znacky Jezabel(jezabel.com),puncochy jemne(Sexyhose/HUE,French lace thigh-hi/BERKYSHIRE,oboji very sheer lycra).Jsou jednoduche cerne a vrsek zdobi krajka.Pri zkouseni v kabince jsem byla sama dost prekvapena,jak vypadaji sexy!!!!!!!Urcite se vratim v lete a prikoupim,ted je to spis jako prekvapeni a experiment.Na svat.cestu a svatbu letim ted v utery a budu to ja,kdo se bude vdavat.Ackoliv muj kufr nebude obsahovat vecerni toaletu,koktejlky ani lodicky na jehlach,nybrz klobouk,plavky,bike& hike boty,tak je prece zkusim jen pribalit.Kazdopadne jsem moc zvedava a tesim se na reakci a taky jsem rada,ze jsem zavitala na tenhle chat,bylo to uplne nahodou.Kazdopadne me prekvapilo,jak se divky a zeny v cechach neboji zkouset neco noveho a "jineho" a je to jedine dobre..jen tak dal.V zahranici to asi neni tak velky financni problem,ale spis nazor a pristup zen a okoli,rekla bych,ze tady jsou zenksy spis v tomhle zdrzenlivejsi oproti zenam v cechach.Ale tam to zase muze byt jeste z velke casti financni problem pro vetsinu zen.Kazdopadne tipuju,ze pekne pradlo a vsechny tyhle "vecicky" se libim chlapum kdekoliv na svete,tady,v Asii,Evrope,v kancelari,ve fabrice i v ordinaci....a to je prave to hezky.Vice napisu pozdeji.Mej se;-))))

Pavel (Pá, 21. 11. 2003 - 14:11)

Cau Kacko (boobies), co jsi tedy nakoupila? Drive nez jsem se dostal k rade na tvoji prosbu tak si vse vyresila. Chtel jsem jen dodat, ze doporucuji puncochu co nejtenci. Idealne 7 - 10 den. Bohuzel v cechach se hodne prodavaji jen 15 - 20 coz uz neni tak elegantni.Vdavas se ty nebo jdes jen na svatbu?

boobies (Čt, 20. 11. 2003 - 03:11)

Tak jsem si vcera udelala radost a koupila si puncochy a podvazkovy pas a ani jsem se necitila trapne pred prodavackou,naopak mi poradila velmi dobre......az bude cas a prilezitost pro sukni,ihned vyzkousim a napisu svuj "prvni dojem"....diky za napad anyway.............

mirek47 (Út, 18. 11. 2003 - 12:11)

Jani, (pokud Tě tak můžu oslovit) gratuluji Ti k Tobě samé !! Jsem moc rád, že mezi vámi ženami se najdou takové, které mají názor na věc tak, jako Ty. I já jsem obdivovatelem elegantně oblečených sekretářek (jak už zmínil někdo vpředu na toto téma)a ostatních podobně oblékajících se žen. Jen tak dál !! Díky !!

jana 27 (Po, 17. 11. 2003 - 17:11)

Při brouzdání po internetu jsem zavítala i na tyto stránky. Ale k tématu. Já nosím punčochy jak na podvazkový pás, tak i samodržící. Nosím je skoro denně, protože pracuji jako sekretářka a musím chodit do práce elegantně oblečená, tzn. kostýmky, sukýnky, šatičky apod. Punčochy samodržící nosím k minisukním, k delší sukni nosím punčochy na podvazky, které mám raději. Pravdou je, že občas, když se předkloním, nebo jdu po schodech, tak asi vykoukne krajka od punčoch, ale hlavu si z toho nedělám. Nechápu ty ženy, které punčochy neuznávají a raději na sebe neustále navlékají punčocháče, ale co vím ze svého okolí tak jich postupně ubývá a rodí se čím dále více ctitelek punčoch a podvazkových pásů.

boobies (Pá, 7. 11. 2003 - 22:11)

Tak jsem tady nahodou,prekvapena.Za mesic me ceka svatba a premyslim o prekvapeni sveho partnera,ikdyz na nedostatek"hezciho"pradla si nemuzu stezovat.Ackoliv jsem sport.typ a bavlnene pradlo pro sport je vice nez nezbytne,rada zkousim i neco " SIK"Ale..nakupuji dost casto ve Victoria Secret a vzdy tam neco najdu,veci se daji nadherne kombinovat,ruzne tvary,barvy,jde to pekne prostridat.posledne jsme si koupila puncochy a premyslim co k nim,podvazkovy pas???Myslim ze mi nabizeli k puncocham jen takove pasky a pripnuti ke kalhotkam,ale nemam praxi jako vetsina co tady z vas pise,poradite mi??Temer vzdy jdu koupit pradlo barevne a prijdu s tmave modrou nebo cernou.Jsem blondynka,stihle postavy a tvaru na spravnych mistech.Panove,poradite??????Podvazky,puncochy???Ja preferuji hlavne pohodlnost a jednoduchost nez zaplavukrajek,ma to sve kouzlo,navic kdyz ma zenska dlouhy vlasy(to je jen muj zazor).V catalogu VictoriaSecret.com, ktery mam pred sebou fandim kolekci GLAMOUR/lace demi a temer vsechny kousky pradla,ktere ma Eva Herzigova..pokud mate nekdo pristup a cas,panove,co se vam hodne libi?Nejsem fanda ruzovych,cervenych a svetlych barev,ale tady i ta tmave cervena nevypada vubec spatne.Rozhodne nehledam nic na noseni denne,sekretarka nejsem a pacienti by meli asi velkej sok,pokud bych se trochu odhalila.Ikdyz ze sve zkusenosti muzu pridat i to,ze pacienti meli velmi dobry prehled o tom,co jsem nosila pod bilou kosili.Tmave,svetle,krajkove...jojo,i nemocni si vsimaji a to je ohromne prekvapujici a hezky zaroven......hezkej den

Mat (St, 5. 11. 2003 - 08:11)

jsem sem zabrousila náhodou, sháním nějaké pěkné punčochy a podvazkový pas. Ale nikde jsem nic nenašla :-(Aspoň mám jistotu, že to nebude tak snadný :-(

iva (Út, 4. 11. 2003 - 19:11)

Mirku nespletla, ale kdyz mi to nabizi...clovek prece muze vyuzit prilezitosti...vzdyt jsi to cist nemusel...tak se ti za to omlouvam...chtela jsem se jen libit a nazor druheho bych uvitala...snad se tolik nestalo...P.S. A puncochy vypadaji zajimave, jen kdyby nebyly tak drahe :)))

mirek47 (Út, 4. 11. 2003 - 15:11)

Dotaz pro Ivu: Ivo, nespletla sis Web?Tohle je na téma "podvazky - punčochy, líbí - nelíbí a pod." Jinak nic proti Tobě. Měj se.

iva (Čt, 23. 10. 2003 - 10:10)

Petre, velice rada bych chtela poradit, co si koupit na sebe pekneho...

Reklama

Přidat komentář