Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

nojo ty se taky napřed předvádíš a pak ukážeš co v tobě je je otázka času kdy půjdete od sebe spíše ty budeš hledat jinde

????? (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Miluna?????.....Sociopati jsou povrchní, sobečtí,.... manipulativní. Nikdy neuznává práva jiných, jen to své chování vidí, jako jediné přípustné. Na první pohled jde o velice okouzlující lidi. V reálu jsou však uvnitř nepřátelští, despotičtí a jiné lidi vidí pouze, jako nástroj. které může použít. Rádi své oběti ponižují. Jde o velice dominantní lidi a hlavně velcí sobci. Dělají si často nárok na věci, které jim nenáleží. Jsou velice chladní, bezcitní, hodně věcí si namlouvají, lžou, a to někdy až tak, že si sami uvěří. Díky tomu jsou potom schopni projít i detektorem lži. Je marné po nich chtít, aby svého jednání litovali, styděli se anebo pociťovali vinu. Ve svém nitru mají usazený věčný vztek. Nemají přátele, ale pouze oběti a spolupachatele, kteří nakonec skončí jako oběti. Jsou to lidé bez soucitu. Žijí vždy tak trochu na hraně. Často vybuchují, nadávají, jsou agresivní, užívají fyzické tresty, mají sklon hazardu a jsou často i promiskuitní. Chvály se od nich nedočkáte, stejně jako lásky nebo vděku. Již od puberty se sociopati potýkají ses problémy s chováním, nedostatkem realistických plánů, špatnou pracovní morálkou, měněním postojů pro svou ochranu

njn (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

A pak je ještě rozdíl mezi sociopatem a deprivantem, chovají se podobně, ale ten druhý to získal výchovou v rodině

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

a k tomu nízká inteligence a hysterie

Mia 22 (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Proto jsem psala, že nejsem z Miluny zklamaná. On tě těžko zklame někdo, od koho už nečekáš nic dobrýho, víš, že není schopný se poučit. Neschvaluji její činy a nelíbí se mě to, ale co s tím dělat? Není schopná pochopit, že některé věci se prostě nedělají, jí to připadá normální a ještě se obhajuje.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Takoví lidé neumí milovat. Vůbec nechápou co toznamená

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 20:02)

Chybí vám komunikace a upřímnost. Komunikace ohledně sexu, dá se to řešit v klidu a upřímnost ve všem. To co děláš ty, za zády Sergeje je ale sviňárna největšího kalibru. Nejen lež ohledně brigád, ale i poslední tvé úlety. Počítej s tím, že zase budeš tam, kde vždy skončíš, to znamená v prdeli.

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

To bylo jen vyjímečně.Nebyl to styk ani já nedělala orál tak to neni tak na svědomí.Já to mam rozdělený.A byl to jen Ota.Včera už byl pak Sergej zase hodnej když sem mu neutíkala pryč a jela s nim nakoupit tak jak chtěl.V noci když jsme leželi tak mi začal hladit a řekl ty si muj brouček takovej a já jen mlčela ale odkývala sem mu to.Já neumim moc projevovat city.Já umim jen leda o všem psát co cítim jinym lidem ale tam kde se mam projevit natož osobně tak to moc neumim a komunikace ohledně sexu mi právě taky moc nejde.Bych řekla že stačí říct vše párkrát v začátcích a teď už to nejde,navíc když se uráží.Je hrozně vztahovačnej tak se mi to ani nechce o tom s nim mluvit.Fakt je mi blbý si o to říkat když ví ze dřív co mam ráda ale asi na to neni ani aby si pohrál.Jde mu v posteli v předehře jen o něj a v sexu pak teda se snaží počkat vždy dokuď se neudělam ale dokuď se neudělam z penisu,ručně si poslední týdny už nehraje.Jen s prsama s těma si hraje hodně jako to dělal Jirka.Ode mě má vše,hraní rukama jemu,tření tělem kdy on jen leží a drží a vyloženě ho to bere když to dělam já že ho oblejzam celym tělem a třu se o něj a do toho ho hodně líbam,tak drží leží a vzdychá,hraju si mu s celym tělíčkem,pak orál jemu hodně s dokončenim střiku kam jen chce.Masáže mu dělam,ráda i anál když by chtěl-párkrát chtěl.No a ani nemluvim jak bych si hrála dál a ještě víc kdyby chtěl,ještě bych to rozšířila ale asi na to tak neni a vše co dělam já jemu tak sama z toho od něj mam už jen hlazení prsou a styk to je vše.Pak ať si tu někdo píše že sem nějakej sociopat nebo co,ví prd jak to mam uvnitř a že někdy sem naopak přecitlivělá.Střídá se mi to a občas nerozumim ani sobě tak mi nemůže rozumět nikdo jinej.Občas dělam i co vnitřně nechci.Je to jak když mi vědomí něco poručí nebo naopak zakazuje a mozek udělá opak.Vnitřní bordel.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 10:02)

Jen mysli na to, jak by ti bylo, kdyby Sergej udělal nějakou pěknou Ukrajinku JEN rukou. Taky bys to brala že je to v pohodě?

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Píšeš "pěknou" a v tom je rozdíl.Já s žádnym pěknym kterej by se mi líbil nic neměla.To co píšeš by se mi nelíbilo ale aby to bylo stejný tak by se nechal vykouřit od nepěkný ukrajinky a když bych jí znala a věděla bych že já ho nekouřim tak by mi to nevadilo ale snažila bych se ho kouřit aby to nechtěl po jiné.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

když zahýbáš s někým ať je hezkej nebo hnusnej pořád je to zahýbání není v tom žádnej rozdíl jsi teda hnusná mrcha a ještě se obhajuješ jak píše Mia jsi k zblití

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Tak jinak.Když něco chci a neni mi to dáváno nic jinýho mi nezbývá proto se obhajuju.Neplánuju zahýbat nebo dělat něco pravidelně.Ale měl by se probrat a snažit se aby to bylo oboustranný ale asi to nemá cenu si to přát.Buď na to kašle a nebo je slepej a nedošlo mu nic.Mě osobně by to bylo trapný tenhle přístup aby mi chlap prstil,líbal celý tělo a dělal orál a to vždy a já bych mu jen sahala na hruď:-D ..to je na hlavu ale radši ticho ať se neurazí.Aspoň že je teď v klidu a kouká v celku spokojeně.Tak si mysli co chceš jestli sem mrcha je mi to jedno.

no jo (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

ale co když Sergejovi nechutnáš, nevoníš? To by se měl přemáhat, jen abys nechodila za Otou, kterému je to jedno? Teď píšeš, že Ota se ti nelíbí, jak to bere on?

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Já myslim že tenhle problem tam neni,teda doufam že ne.Asi sem to už u jinýho poznala když sem asi moc nechutnala a vypadalo to jinak než u Sergeje.Sergejovi když řeknu ať líže tak prostě jde ale třeba vidim že nejde s tim že to chce on sám ale jako jen rozkazem jen pro mě aby se neřeklo.To se stalo asi jen 2x že šel a chtěl to sám a taky sem si toho vážila a oplácela mu.A dál pak už šel jen když sem si o to řekla ale jako dělal to pečlivě to zase jo ale prostě nebaví mě si o to říkat,to mi tak nevzruší jako když šel 2x sám od sebe to je uplně jiný.A Ota se mi přímo ani jako chlap líbit nemůže,on to ví.Je o půl hlavy menší než já a neni štíhlej,šlachy svaly jako Sergej.Ota nezatne paži a nevylezou svaly šlachy jako u Sergeje.Sergej to má vyrýsovaný z práce a to zase musim říct že mě to přitahuje,normálně vyrýsovaný svaly ale z práce,to je u chlapa nejpřitažlivější.A ne sterojdi z posilovny to mě nebere.No ale Ota nadruhou stranu má mé sympatie,je roztomilej takže nemůžu říct že se mi vůbec nelíbí ale líbí se mi jinak ale ne jako chlap a nepřitahuje mi jako Sergej.Ale jazyk a rtíky má moc šikovný.Davam mu pochvalu.Umí a hlavně vidim že ho to baví a tim si to člověk užije.Tak udělat z Oty a Sergeje jednoho chlapa to by pak byl sekáč.

ale jo (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

To by Miluna brala v pohodě, to přece není na svědomí :)

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 10:02)

vyjímečně? to děláš pořád -))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Miluš se hádá kvůli kašlání a hádat se umí, pak práskne dveřma a jde roztáhnout nohy jinýmu. Kdyby nebyl Ota, šla by do oblíbenýho baru.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Jó přesně tak:D ..teď jsem si vzpoměla jak v jedné té nemocnici Milušce říkali Průša:))...asi měli důvod.

hm (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

jenže Miluška je v tomto velmi náročná a vyžaduje praktiky,které se někomu příčí, proto taky Sergej odmítl Otu. A když to Miluně začne chybět jde si za svým. Ona by chtěla vše a bude mít to co chce. te´d jí drží jen Sergejovy peníze a když pozná další dojnou krávu jak píše Mia, přilepí se naní. Na stálý vztah každopádně Miluna není. Je to takový podrazák jako Ota, jak píše anonym.

a (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

je otázka času, kdy se vrhne na nějakou, která se Sergejem začne debatu. Podobně jako to udělala Denisovi. A vyhodí je oba.

Reklama

Přidat komentář