Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

většinu svých obětí jsi našla tady

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

proč mu to neřekneš co se ti líbí nebo zase tady rozhazuješ sítě?

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Jaký sítě rozhazuju? Tovíže sem mu to říkala co se mi líbí ale kašle na to.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Máš recht Milu, smutnej poštěvák horší než podebraná pata

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Tak sem ráda jestli mi někdo chápe.Poslední dobou už mi to fakt štve víc a víc.Shrnu to,v dirce v pohodě tam spokojenost,prsa mam přehmataný a taky často mi projíždí i prsa,jenže neví že to mi zrovna moc nebere ani nebaví.Nevim jestli nějaká vůbec z toho něco má??? No a ten poštěvák a kolem je zanedbanej,zadek poslední dobou taky slabota.Tohle už takhle bude trvale??? Asi by to chtělo nějakýho milence jenže aby mi taky přitahoval.No jo jenže kde takovýho najít aby si takhle rád hrál.Je smutný že to už si mi s ní daleko víc a hezky hrály ženský než Sergej,což je fakt smutný.A všechno mam už složitější s tim co mam.U toho pásu se mi jeden líbil ale on na mě koukal neutrálně,nikoho celkově si nevšímal ale byl na něj hezkej pohled.

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Proč poštěváčkovi píšete hajzl??? Já si s nim přímo nepovídam je to kus mě ale smutnej určitě byl když nemá dlouho nic.Teď je jasný že mu Ota na nějakou chvíli pomohl.A jestli je vytahanej? No co vám mam říct.Nikdy se mi tu nechtělo rozebírat až takovýhle detaily,moc příjemný mi to neni ale když už sem to nakousla tak moc spokojená se vzhledem dolejšku nejsem.Prostě je to vyvynutější než bych chtěla ale Alice a Radka si hrály rády,tak já nevim co je lepší jestli mít vše mini nebo vyvynutější.Oto musim řešit s dětma školu a zase pro pár věcí nakoupit.Nic zajímavýho,rutina.Jen přemýšlim jestli taky nemam jít chvíli ven.

Miluno (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

proč se teda seznamuješ s horňákama, když chceš dolňáka? Je to pro tebe životně důležitý, tak se hned na první dobrou zeptej a máš pokoj. Takhle jsi lamentovala u Jirky, u Denise a teď i u Sergeje. Příště až budeš někoho omotávat, tak na to mysli

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Asi mam na horňáky smůlu.Já myslela že Sergej je na obojí ale nějak je divokej po prsech víc jako ten Jirka:-( Člověku je to blbý se v seznamování někoho ptát jestli je horňák nebo dolňák.Ale vidim že s dolňákem by mi to bavilo víc.Ale nechci ho kvuli tomu opouštět ale mrzí mi to.

Ota (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

Miluško asi tě chápu jen já miláčku.Já fakt nevim proč se ti Sergej o ni stará jen uvnitř penisem a z venka ti jí zanedbává.Takovou studánku by si měl chlap hýčkat a opečovávat.A vůbec tebe celkově celou.Jsem moc rád že aspoň v práci ti to zatim jde.Že třeba tohle ti sedlo.Já zas přemýšlim že udělám to co jsem ti říkal protože v krámu bych být dlouhodobě nechtěl.Miluju tě a ať je na tebe hodnej a nehádáte se.Snad jsem ti aspoň maličkato pomohl na několik dní když si byla se mnou spokojená.Jdu ven,u nás 14°C.Co budete dělat vy?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

aha......................... poštěváček je smutnej

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

Je smutnej protože mu to je líto že je zanedbávenej.Nikdo ho už nepohladí a je mi to pak líto.Se třeba na ní podívam a řeknu jí nikdo ti už nechce a schovam jí.Mohla by vypadat líp to jo ale přece jí nenecham brzy ve 32 letech schnít.To je ještě brzy.Co by dělala v 50+ jestli ještě tu vůbec budu.

Tak (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

ho vem někam na pohár,jak jste chodili s Dežo, když byl smutnej

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

jasně ty chceš jinak je nuda a ty přece neplánuješ ty hned jednáš tobě chybí ta pervezita a tak tě to už nudí a tak je ukáč špatnej

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Mam pocit že jí mam z venka zanedbanou.Poštěváček je smutnej a jen smutně kouká tak mi to sere.

Miluno (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Ty jsi už s tím tak trapná a blbá. Nakonec si s tím hajzlem co smutně kouká budeš ještě povídat. Trapko. Asi Ota stojí za hovno, když ti stále smutně kouká. To ho máš tak vytahanej? Asi až k pupku, když vidíš jak kouká.

čtenář (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Prý s hajzlem:D já to pochopil že myslíš hajzla poštěváčka:D Anonym myslel že myslíš Otu : D

neee (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

To ten její takzvanej poštěvák prej smutně kouká:)))))))))))))), ne Ota

Ale (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Nikdo nepíše, že smutně kouká Ota, asi to špatně čteš.-))

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

A jooooo

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Co je na tom za perverzitu chtít ho aktivnějšího a chtít dělat to co dělam já jemu? Nebo tebe by bavilo být bez orálu a bez honění nebo prstění nebo já nevim co seš ,nevim jestli si ženská nebo chlap.Nebo bez toho si a nevadí ti to??

Reklama

Přidat komentář