Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Nosím taky rád korkáče, poslední mám na klínku, s mechovou podešví a haluxem. Výška mého korkáče je v půlce stélky u pásku 6 cm. Při chůzi naprosto úžasně měkké chození. Pohled na ženy v korkáčích, ať už s prsty venku nebo ne je naprosto úchvatný.

Jana (So, 22. 2. 2020 - 18:02)

Chci se zeptat, jak dlouho, kde a jak nosíte kokráče vy. Úchvatný pohled na ženy v korkáčích, je častý nebo kde nositelky potkáváte?

Pavel (Ne, 23. 2. 2020 - 19:02)

Korkáče jsem začal nosit na zš, vlastně na příkaz naší třídní a pokračoval na šs, nosím je doma, na terasu i na zahradu, vlastně i v práci. Mám práci převážně z domova, takže od rána do večera je nesundám. Rád je mám také více přitažené. Já mám krásný pohled na nastávající manželku v korkáčích každý den. Také je dříve nosila a když je viděla u mě, tak si je pořídila také , jinak klasické korkáče v mém okolí ani jinde jsem u nikoho neviděl.

Pleskyplesk (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

Na příkaz třídní? To jak? Proč? Jen vy, anebo i spolužáci? Nechápu...

Pavel (Po, 24. 2. 2020 - 11:02)

V 8 tř. jsme musely všichni nosit přezůvky, jako kluci jsme měli tenisky, samozřejmě i na ven, které naše třídní nepovažovala za přezutí. Holek ,které měly korkáče byla ve třídě víc než polovina, tak z hecu říkaly ať si je koupíme taky. Postupně si korkáče koupilo 5 kluků. To třídní šílela ještě více, nešlo nám v nich moc chodit, stále bouchání po schodech a černé čáry od podrážek na podlaze každý den. V tu chvíli by asi brala naše tenisky, ale poznámky už nepsala, protože jsme měli přezůvky. Korkáče jsme nosily někteří i v 9.tř. od té doby je nosím.

Jojo (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

já jsem stará generace, za mě se ženy pyšnily lodičkami. Haha a dnes pantofle, smutek

Jana (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Jsou chvíle, kdy jako každá žena vyjdu v lodičkách nebo jiných botech a musí říct, že jich mám také hodně a jsem na ně určitě pyšná. Jdu v nich do práce (chápu,že pro některé jsou lodičky i pracovní obuv) a zpět, nákupy, kultura , společenské a občas pracovní záležitosti, ale vždy rychle zpět do mých korkáčků. Také nejsem určitě nejmladší generace, ale kokráče nosím skoro 35 roků a staly se mi návykovou záležitostí. Nosím je v práci i doma, takže převážně celý den.

Jana (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Je pro mě velmi příjemné vědět, že i některý muž nosí korkáče, již od školy a chodí v nich celý den. Můžete mi prozradit co na to říká vaše nastávající ,okolí , návštěvy a jaké byly reakce na vaše korkáče na sš. Také nechápu, začal je nosit na příkaz třídní.

Pavel (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Na sš jsme ve třídě nosily korkáče dva kluci a několik holek. Na celé škole jich bylo docela dost, mezi nimi i profesorky, profesoři a myslím, že to bylo zcela normální. V té době se korkáče nosily zcela běžně a všude. V drogerii byly v sáčku ze 83,-Kčs. Nastávající to nevadí, jsou i pro ni pohodlné. Pro návštěvy poprvé trošku údiv někdy otázky, dnes bez povšimnutí. Doma však nosí také zdravotní pantofle, jako mnoho dalších, jen to nejsou klasické korkáče.

Jozef (Út, 18. 2. 2020 - 02:02)

Čítam príspevky a je veľká škoda že sa tu neda poslať foto . Mohol by tu tým pádom každý poslať tie svoje obľúbené korkace

Jozef (Út, 18. 2. 2020 - 02:02)

Čítam príspevky a je veľká škoda že sa tu neda poslať foto . Mohol by tu tým pádom každý poslať tie svoje obľúbené korkace

Milan (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Eliško, co vám se na korkáčích tak líbí. Chtěl bych znát vaše důvody. Předtím jsem nenapsal jméno. Milan

Zdena (Po, 17. 2. 2020 - 10:02)

Korkáče nosím doma taky. Jen nevím co je úprava na halux.

Jana (Ne, 16. 2. 2020 - 21:02)

To udělejte, nebudete určitě zklamaný a dejte případně vědět.

David (St, 18. 3. 2020 - 19:03)

Trvalo to trošku déle už si korkáče s haluxem moc užívám a opravdu super pochození, úplně jiný pocit než s normální stélkou. Mám obavu, že to budou doma chtít i ostatní.

Palino (St, 18. 3. 2020 - 20:03)

A prečo obava? Nech nosia aj ostatní. Je to nádherný pohlad vidieť niekolko pekných párov korkáčov vedla seba

David (St, 18. 3. 2020 - 21:03)

Jak jsem napsal dříve korkáče nosím už od zš. a na popud Jany jsem jsem chtěl vyzkoušet haluxovou stélku. Je to přímo fantazie na nohou. Doma nosí taky korkáče žena a dcera. Jak jsem začal ty moje nové vychvalovat, tak už holky chtějí stejné nové - tak to bylo myšleno a doma stojí vedle sebe tři páry bílých korkáčů.

Radka (St, 18. 3. 2020 - 21:03)

Vidět 3 páry ochozených a ještě bílých korkáčů vedle sebe určitě bych neodolala maximálnímu vzrušení. Stejně jako určitě u tebe, když holky v nich doma pořád chodí.

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2020 - 08:03)

tak to ti stačí málo, ty vzrušení

stačí málo (Čt, 19. 3. 2020 - 09:03)

Ráno vstanu a nožky hned vklouznou do studených korkáčů, přijdu z práce a opět nožky hned do korkáčů. Nádherně cítím jejich tvarování a v tu chvíli stačí mi to stačí ke vzrušení. Asi také málo??

Reklama

Přidat komentář