Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (So, 7. 3. 2020 - 22:03)

Přesně tak, novým korkáčům se nedá odolat a musí být pořád na nohou.

Kája (So, 7. 3. 2020 - 22:03)

To já je mám, ale nic se nemá přehánět.

Jana (Čt, 5. 3. 2020 - 17:03)

Nosím stejné už delší dobu a jsou to nejlepší a nejpohodlnější korkáče, které jsem kdy měla. Pro úplnou hladkost stélky ji po čase několikrát lehce natřu hadříkem napuštěným olejem. Stélka má potom krásně nahnědlou barvu. V kombinaci s bílým paskám velmi pěkné.

Palino (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Keď môžem poradiť, vyskúšajte si nopkové dreváky Berkemann. Vynikajúce!!!! Inak normálne nosím Vanimar s masážnou stielkou a na kline. Paráda!

Pavel (Čt, 20. 2. 2020 - 00:02)

S masážní stélku jsem nosil před mými posledními. Taky nejsou špatné. Nevíš jestli jde kombinace masážní stélka společně s haluxem. Mohlo by to být dobrý.

berkeman (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj mate někdo zkušenost se dřeváky berkemann origo. nebo berkillete mě se celkem líbí ale mam obavu z těch pásků výměnných. School vyrábí podobné ale pouze dámské. Nevíte někdo o podobných dřevákách rovných bez klínku ale anatomických pánských a kde je sehnat. Dik.

Martin (Čt, 20. 2. 2020 - 06:02)

S dřeváky Berkemann mám velmi dobrou zkušenost, ale doporučuji určitě ty původní, které se ještě vyráběly ručně a byly nádherně anatomicky tvarované (Prof. Thomsen, 70. - 80. léta) - bohužel ty dnes seženete asi jen přes e-bay a cena je hodně vysoko. To co vyrábí Berkemann dnes je kus plochého dřeva o ničem. Výměnné pásky zrovna tak. Pásek jsem si nakonec vyrobil sám z pořádné hověziny:-) Jak je na tom dnes Scholl netuším, ale určitě vyrábí i unisex. Objevil jsem ale výborné dřeváky od rakouské fy. Devich, ty doma nosím poslední rok na střídačku s Berkemanny. Cena přijatelná, jen pozor, pokud máte širší nohu, doporučuji objednat s minimálně o číslo větším páskem. Takže asi tak:-)

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 13:02)

Lidi co píšete sem za hrozný věci a kraviny!!!!! Plaskání. Jak se můžete bavit o blbejch botech, dyť to už dávno ani neprodává. Hrůza!!!

My (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

Můžeme, jak vidíte a představte si, že nás to dokonce baví. Chcete to změnit?

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 09:02)

Nosím korkáče od základní školy a nosím je dodnes. Korkáče jsou velmi pohodlná a především zdravotní obuv. Nosím je velmi ráda i v 54 svých letech, také pro ty pocity které jsou při chůzi velmi příjemné. U nás na pracovišti korkáče nosíme skoro všichni. Z počátku jsem korkáče nosila já a několik kolegyň, postupně se přidávaly i ostatní. Všichni si na to zvykly, ikdyž v dnešní době to není tak obvyklé. Bereme je jako pracovní obuv. Jsem ráda, že u nás korkáče nosí i několik mužů, vůbec mi to nevadí. Dříve se říkalo, že je to ženská obuv, ale nohy máme všichni stejné. Jako poslední příklad je holčina, která k nám před koncem roku nastoupila a korkáče neznala a asi je ani neviděla. Dnes má pěkné růžové korkáče a zapadla mezi nás.

Ivana (St, 19. 2. 2020 - 07:02)

Jak jsem psala u nás v kavárničce nosíme korkáče obě. Já teda nosím korkáče dlouho a mám je moc ráda i pro ty příjemné pocity při chůzi. Horší to bylo s kámoškou, protože je moc nosit nechtěla. Nakonec se mi podařilo jí přemluvit a nosíme obě bílé korkáče. Po čase si je i pochvaluje. Pozorujeme, jak dobrý to byl tah na naše zákazníky především muže- nemůžou z našich korkáčů oči zpustit .

Jozef (Út, 18. 2. 2020 - 22:02)

Ja mám rád viac pritiahnuť pásik a samozrejme na boso . No niekedy to bez ponožiek nejde .

petr (Út, 18. 2. 2020 - 22:02)

Jednoznačně na boso

Pavel (Út, 18. 2. 2020 - 17:02)

Jano,když přiznáváte, že Vám korkáče na mužích nevadí ,líbí se vám a váš přítel nosí volnější korkáče s přesahujícími prsty, vyvolá jeho styl nošení také u vás vzrušení? Chtěl bych se zeptat kde všude potkáváte muže v korkáčích a kolik párů jich máte? Znovu jsem přečetl vaši diskuzi a hodně se mi líbí.

Jana (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

Už jsem to jednou psala korkáče se mi líbí všeobecně na všech, jsou pohodlné, sexy, vzrušujícií jak na ženách, tak na mužích. Vzrušení u přítele nevyvolává jeho styl, ale prostě to že je nosí. Nejvíce si jich ale užíváme doma nosíme je společně naboso vzájemně pleskáme a mnohdy se dají použít i na jiné účely. Popravdě mám dvoje v práci, jedny doma, jedny na zahradu a ještě asi 3 páry v botníku které je mi líto vyhodit. Pracuji jako doktorka a naučila jsem korkáče nosit i ostatní - 3 muži a se mnou 8 žen. Naši sousedé při návštěvách, také zírali na naše korkáče, ale dnes už je nosí taky.

Jenomjá (Út, 18. 2. 2020 - 18:02)

...ale přiznávám, že u vás v ordinaci bych to taky zkusil. Musí to být přímo fantastický a je taky skvělý i to, že tam máte taky muže.

Jana (Út, 18. 2. 2020 - 19:02)

Všechny muže jsem to prakticky naučila já. Ten úplně první řekl, že když mu je koupím, tak je bude nosit. Do 14 dnů měl ráno v šatně nachystané nové bílé korkáče, tak začal a ostatní se přidali. Přiznávám, že pohled to je skvělý.

Jenomjá (Út, 18. 2. 2020 - 20:02)

A jak je to u vás s ponožkama. Já jsem je v korkáčích v práci nenosil ani v zimě! Teď je nosím podle nálady. Korkáče s ponožkama jsou taky skvělý.

Pavel (Út, 18. 2. 2020 - 21:02)

Taky v korkáčích jen naboso.

Pat (Út, 18. 2. 2020 - 20:02)

Naboso lépe pleskají.

Reklama

Přidat komentář