Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Myslím si ,že Znalec je naopak velmi v obraze a Kláru jen testuje, zda neudělá chybu aby ji tak nachytal.

Radim (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

To jsou nádherné a překrásné věci co tady holky píšete. Jsem moc šťastný,že jsem to diskuzi objevil.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Jé, já jsem jiná Jana než ta přede mnou.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Já jsem jednou provokovala takhle mladýho kluka na střední, co se mi líbil a on na mně uz taky dlouho pokukoval a byl nesmělej . Doprovázel mne vždy od autobusu domů a já to prostě jednou jen zkusila a zahrála, že potřebuju na záchod ať hlídá a šla jsem jako čůrat za strom. Nepotřebovala jsem ani zase kriticky a vydržela bych v klidu domů ,ale nakonec i přes ten stres jsem začala u stromu maličko čůrat a pak už naplno. On to trochu viděl a byl úplně rudej a pak mně začal zničehonic objimat, když jsem se oblékla a líbat a že se mu líbím a už to bylo. Začali jsme spolu chodit a hlavně Klárko ,on byl jako tvůj Libor. Když jsem čůrala před ním,on se byl schopen u toho samovolně udělat ,později už ne ,ale ty první měsíce ano. Chodíme spolu už rok a půl a je to stále bez chyby. Vím proto,jak jsi i ty šťastná.

Jana (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Ahojte všichni, omlouvám se všem i klárce že jsem se teď tři dny neozývala,ale prostě jsem neměla náladu na nic ale už jsem zase v pohodě, prostě svoje dny.navic jsem měla po delší době v noci nehodu,tak tím tuplem jsem neměla chuť si s někým povídat.klarko,jsem ráda že Nikolka už je v pořádku a že se z toho všeho dostala,je fakt šikovná, že už chodí zase normálně na záchod a né na nočník,je pravda že by si na to potom zvykla,tak je dobře, že ho mamka už schovala,jenom pro případ nemoci nebo v nouzi.jinak v jejím věku je normální že se začíná zabývat různými otázky a sama sebou,v tomto věku už je i normální, že by dostala menstruaci,tak by si ji měla v tom taky poučit,aby pak nebyla vystresovana, když se jí to stane aby věděla o co jde, že to nemá jenom na čůrání a pod

Miška (Čt, 13. 2. 2020 - 15:02)

Já se ozývám, protože jsem dnes po delší době čurala venku, když jsme s kámoškou šly parkem kolem Dyje a jí se chtělo a protože si řekla dřív, tak jsem jí nechala a hlídala, ale ve mně se to stupňovalo a moc jsem to taky nemohla vydržet a když jsem zjistila, že nikdo nejde hned jsem si sedla na bobeček vedle ní a dělaly jsme společně dost velký čurání. Já dělala spíš silnější a prudší proud a ona čurala tak středně ale déle a víc pod zadeček, ale neokukovala jsem jí zase tolik. Pak jsme šly domů a ona se kousek od našeho baráku odpojila k sobě domů. Kdyby ona nečurala asi bych to vydržela tak narychlo domů jako minule, ale jak jsem ji viděla, že čurá tak ten reflex do mojí baculky byl tak silný ,že to nešlo vydržet a prostě jsem hned musela taky.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 14:02)

Miško a Markéto, ozvete se ještě?

Irena (Čt, 13. 2. 2020 - 13:02)

Souhlasím s tebou.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 13:02)

Ještě doplnim. Holka si na ní občas taky sahá a ne pouze když se jí chce na malou čůrat. Děti to dělají ale bez sexuálního podtextu.

Jitka (Čt, 13. 2. 2020 - 12:02)

My jsme si jako malé se sestrou také prohlížely co máme mezi nohama a jak a odkud čůráme a byly jsme zvědavé na to ,na co máme tam to další. Dnes už je to úsměvná vzpomínka. Mám ale pětiletou dceru a ta už je zvědavá šíleně. Dokonce si přes kalhotky s ní u televize nebo v posteli hraje a asi jí to dělá dobře. Neodvážila jsem se jí, ale říci, proč tomu tak je. Myslím si, že je na to ještě nezralá a jenom spontánně zkoumá své tělo. Nebo si myslíte, že už v tomto věku je vhodné jí to vše říci na rovinu? Bojím se ,abych ji tím neublížila.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 13:02)

Moje holka má 9 a už je taky zvědavá. V tom věku se s ní bavím na rovinu. V pěti je podle mně brzy.

Kikina (Čt, 13. 2. 2020 - 11:02)

Jo tak tu zvědavost můžu potvrdit. Můj přítel má mladší ségru která je ve věku Niki a už taky dávno ví že děti nenosí čáp :0) taky se nás pořád vyptává jak jsme se spolu vyspali a podobné všetečne dotazy. To jenom já jsem zabrzděná a poprvé jsem byla s klukem až ve 22. U nás doma to bylo vesměs tabu o kterém se moc nemluvilo. Máma byla vychovaná v přísně katolické rodině a nevěděla nic o ničem a výsledek je že už v devatenácti byla v tom :0)

A (Čt, 13. 2. 2020 - 13:02)

Kikino, uškodilo ti to v něčem, že jsi nesouložila už patnácti, šestnácti let:? Já teda poprve ve 21 a zájemců jsem měla do té doby spoustu. Jenže každá nedá, no. A doma se u nás o tom mluvilo, ale tak nějak rozumně, svobodně

Klára (Čt, 13. 2. 2020 - 10:02)

Mám tetu kousek od Mimoně a občas se navštěvujeme. Někdy, když je teplo je to hezká procházka a to se cestou často potřebuju sama nebo s Nikolkou vyčůrat, protože se většinou u tety hodně napijeme a pipinky pak máme hodně rychle plné. Gito já taky byla zvědavá jako malá a s Liborem objevuji nové věci v milování. Hodně jsem přemýšlela jestli opravdu nemá jinou holku ale opravdu mu pevně věřím. Nosí mi dárečky ,kytička s růžemi ještě kvete a je moc milej a navíc vždycky mně tak chce, že to nevydrží a hned to pustí do mně a včera to bylo poprvé tak rychlý, že mi pronikl do pipinky tak divoce, až mně to zabolelo,ale on by to asi jinak nestihl a měla bych jí postříkanou zvenku. A to je prostě krásný a já ho miluju za všechno. Teď musím za mamčou pro oběd. Niki asi bude chrnět, něco si četla a no jo už chrní. Ale kdyby se vzbudila, tak ví, že jsem byla připravená dojít pro oběd a tak se bát nemusí, jen nikomu nesmí otevírat. A s tím otcem je to už naštěstí pryč a snad se tady znovu neobjeví.

Znale (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Ano Kláro,zapomněl jsem. Máš tetu a jednou ses o ní zmínila asi loni zjara, to víš,některý věci mi nesecvaknou hned.

Klára (Čt, 13. 2. 2020 - 08:02)

Dnes jsme se povalovaly taky dlouho a mamča Nikole vzala večer nočník a schovala ho, protože už byla skoro dobrá a měla jen 37,1. Večer jsme si v pelíšku hodně povídaly a Niki byla zvědavá, jestli mi to Libor udělal do pipinky a tak jsem jí to opatrně vysvětlila a ona mi řekla, že mně má moc ráda a že ví, že Libor mně má rád taky a že je to moc hezký. A ptala se mně jestli bych s ním chtěla dítě a vůbec byla zvědavá na takový ty holčičí věci. Pak se otočila a já myslela, že usnula, ale za chvilku jsem ji slyšela jak potichu pláče a tak jsem jí objala a řekla, že se nemusí bát, že ikdyž mám Libora, tak jí nebudu nikdy opouštět a že se půjdeme zase podívat na ten domeček. Niki mi ale řekla, že nepláče kvůli mně , ale kvůli Ťufíkovi, protože neví co s ním bude, když budeme na Zanzibaru a on tady bude sám. To mně hodně dojalo a řekla jsem jí, že ho přece bude mít teta, co bydlí nedaleko a nebo ho necháme tady a ona sem jednou denně ho přijde zkontrolovat a nakrmit. Až pak se zklidnila a hned usnula a já asi taky. V noci jsme ale čůraly,Nikola podvědomě začala hledat nočník, ale ten mamča naštěstí už dala pryč a tak jsem ségru nasměrovala na záchod a stihla to a nepočůrala se. Ona by si na ten nočník zvykla a už není malá a tak když nebude nemocná bude hezky ťapat na záchod jako dřív. Těch pár metrů dojde bez nehody. Mamča má i dnes pro nás oběd v krámku a paní dala volno a tento týden je tam tedy sama a tak tam zase dojdu, ale zítra budu pro nás vařit zase já. Teď jsme snědly snídani a budeme se pelíškovat ještě trochu. Ségra ještě šla na záchod , ale nejen čůrat a to ji nechám at samotnou, aby měla klid a počkám v postýlce. Třeba ještě bude zvědavá na ty holčičí věci. S mamčou si už něco taky řekly a ve škole s holkama to určitě probírají taky.

Gita (Čt, 13. 2. 2020 - 09:02)

Já když jsem byla malá jako Nikol, tak jsem byla možná ještě zvědavější na tyhle intimnosti. To je normální.

Znalec (Čt, 13. 2. 2020 - 09:02)

Klárko ,ty máš někde poblíž Mimoně tetu?

Ty (St, 12. 2. 2020 - 22:02)

se z těch ženských postav jednou zcvokneš, Libore. Jedna jak druhá na jedno brdo

Magda (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Já jim rozumím. Nedsuzuji jsem máma od dvou dcerušek.

Reklama

Přidat komentář