Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Už ses tady zkompromitoval dostatečně, tak si to nekaz zdvořilými obavami o mou situaci. Co by tě mělo zajímat je tvůj duševní a morální úpadek, zřetelně čitelný z každého textu, který napíšeš. Skrytá beznaděj a zoufalství z něho čouhá zcela zřetelně, v podstatě prosíš o pomoc, ale nikdo ti nerozumí, jen já. ---------- Jsem psycholog amatér, ale někdy v rámci humanity beru občas nějakého potřebného chudáka, ale za úplatu. Takže za Kč 500,-- za hodinu se ti mohu věnovat, začínám s elektrošoky do hlavy a pokračují prisnietzem proudem studené vody, který tě přišpendlí ke stěně. Tak se ozvi, dám tě dohromady, ne že ne.

mulťák (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Zdar

mulťák (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Teď už sem možná nebude chodit ani ožrala, ten byl občas vtipnej, tedy směšnej, postupně tu ta debata možná vyhasne

být (Po, 17. 2. 2020 - 18:02)

tu gin, tak by stoprocentně zareagoval na ten článek o obřízce

mulťák (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Taky přejdu na grano a osacr. Tady je to o ničem

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Místní pobožní mají neomezené možnosti sem psát a mohou se sdílet se svými zážitky s jejich bohem. Je to pouze na nich a je otázkou, jaká vlastně ta jejich víra je .... To na granosalis je jiná klasa pobožných. Na granosalis ještě svého nepohřbili. Mají větší víru. Tady skutečný křesťan žádný nechodil. V bibli se píše, že skutečné křesťany nic nepřemůže, ani brány pekel. A tady na doktorce jsem jako přemohl všechny pobožné já? Bobku, to je přece absurdita.... Prostě nemají víru, nejsou to pobožní. Nemodlí se, nečtou bibli, nechodí do sboru ani do kostela. A já jsem tu pobožným tak strašně ublížil? Tím, že jsem jim řekl, aby se začali modlit, číst bibli a chodit do sboru/kostela? Nemá to logiku, co píšeš. Ty nebudeš dobrý v logice.

co (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

jedna agresivní buzna zvládne, věřící kvůli ní utečou

mulťák (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Já osobně si myslím,že dneska řeší heteráci spíš genderistické kecy obecně, nejen homsexuály. A je to spíš proto, že je kolem toho ten strašný aktivismus (viz. rodič 1 a rodič 2 místo máma a táta atd.). Mně nevadí homosexuálové, ale jistý druh gender aktivismu od menšiny lidí z LGBT komunity, kteří jim dělají medvědí službu. Co se týče toho, že co kdo řeší, tím je sám, o tom pochybuji. Jeden čas jsem řešil nácky a nácek nejsem. Řesil jsem muslimy a muslim nejsem. Řešil jsem homosexualitu a homosexuál nejsem. Řešil jsem astronomii a astronom nejsem... Je pravda, že hodně z toho byla legrace a snaha někoho naštvat jen tak z nudy či hecu, ale i když jsem se něčím zaobíral nějaký čas vážně, tak to neznamená, že jsem nutně to, co hodně řeším (navíc se to liší podle času, je zde nějaký životní vývoj). Myslím, že lidi co se obecně zajímají o své okolí řeší ledacos, aniž by nutně byli nějak "utajení" astronomové nebo homosexuálové nebo tak. Někteří z nich ano, někteří ne. Většina lidí se o nic moc nezajímá vyjma prachů a rodiny. Já se zajímám o strašně moc věcí ohledně světa od biologie po humanitní vědy, prostěj jsem odjakživa zvědavý a rád věci řeším. Samozřejmě u věřících je tam pak ještě ta jejich víra...

nejsem (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Tonda, ten to tu napsal na rovinu ale ani ostatní už se tu neukazují. Je pěkné v diskuzi vyhrát ale nakonec zůstat na ní sám. Jako ten Pyrhás.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

To je zase Tonda Flaška.... Flaško, ty jsi vypudil především svého boha ze svého života. Svojí nezřízeností a hříchem. To ti nevadí?

vždyt (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

jsi takové odsud vypudil

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

A vůbec, proč se tu nezabýváte Jehovou? Máte řešit Jehovu. Máte se modlit, chodit do kostela, sboru a číst bibli. Děláte to?

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Jsi to, o čem píšeš. Jestli dokola píšeš o buznách, penisech, obřezaných, neobřezaných, apod, tak nejsi heterák.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Heteráci vidí buznu v tom, kdo je liberální, nebo málo homofobní. To je právě největší omyl. Nechápou, že kdo nejvíce křičí proti homosexualitě, má k tomu zpravidla osobní intimní důvod. Může být buď že ho někdo v mládí mohl obtěžovat, nějaký chlap. Nebo ho to prostě láká. A především heterák neřeší ani buzny, ani penisy, ale je na ženy, na holky. Heterák chce osouložit ženu, píše o ženách, skládá o nich básně, zamilovává se do nich, chce s nimi trávit čas, přitahují ho ženy, fascinují, lákají. Chce kundičku, chce prsa atd. Když někdo o ženách vůbec nemluví, ani s nimi nežije, ani o ně neusiluje, ale místo toho řeší homosexualitu a penisy, není na ženy. To je přece jasné. Já pořád mluvím a píšu o hudbě, o klávesách, o akordech apod. a budu o sobě tvrdit, že nejsem hudebník, ale jsem výtvarník, tak kdo mi bude věřit?

jojo (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Tady ten mamlas horši od celeho zastupu tech z jihu.Kde jste zalezli vy vcelari od Ripu.Kdo jednou zaleze ten jen tak nevyleze.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

Navíc sexualita je kontinuum, škála. Zrovna dneska na gay seznamku píše údajný heterák toto: Anonym (Dejv)
Třeba mi pomůžete a poradíte. Mám holku, jsme šťastní a bydlíme spolu a vše je fajn ale jak je možnost spát s klukem tak neodmítnu hlavně když jde o to že bych mu ho měl v******t. V tu dobu nějak nepřemýšlím a jdu do toho bezhlavě, ale jak je po tom mám divný pocit. Ne kvůli tomu že bych holku podvedl, ale spíš je to pocit ze sebe samého. https://www.nakluky.cz/poradna/tema/26427-miluju-holky-a-jejich-prirozeni-ale-jak-mam-moznost-tak-bych-kouril/

Skutečný Hvězdoslav (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

To se pleteš, bobku. Právě to heteráci vidí všude buzny. Četl jsem to mockrát, jak psali o Tomáši Halíkovi, že je buzna, páč v rámci KC je spíše liberální. Ale já ze všech indicií vím, že on buzna není. To je problém heteráků, že se často mýlí a mají velmi špatný odhad na buzny. Prostě jich chybí gay radar. A můj gay radar je celkem spolehlivý. Kdysi jsem si myslel o určitých svých žácích a pak jsem je za pár let potkal v gay klubu. Takže mám zpětnou vazbu, jak mi můj gay radar funguje. K tomu mám celkem slušný IQ. Nevidím buzny všude. Vidím jich přibližně tak, jak jich je. Tedy něco mezi 5 - 10%. Včetně bi.

Rakato (Po, 17. 2. 2020 - 17:02)

Normální lidé mají jiné priority než odhadovat buzny.

nepletu (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

vidím, co tu předvádíš

mohl (Po, 17. 2. 2020 - 16:02)

to vidět na internetu, potíž je, že vy buzny vidíte buznu v každém

Reklama

Přidat komentář