Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Je to tady už dokonale odregionizováno. Teprve teď si můžu jako ateista toto vlákno užít.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Jak jsem říkal ve videu, EHS ano, EU ne! Ekonomicky spolupracovat, ale kategoricky odmítat vnucování bruselských norem do jiných oblastí, po kterých jim nic není. To zašlo strašně daleko. Musel bych vyjmenovávat položku po položce. EU se sere do všeho. Potraviny, průmysl, energetika, služby, školství, národnostní složení ( to se jim zatím nedaří), ideologie, kulturní zvyklosti, zkrátka všechno. Toli je eurohujer - to je nejhorší sorta lidí. To jsou ti, co by ochotně sloužili i Hitlerovi.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Jo tak jsem to zkoušel přes anonymizér a nešlo to. Zmizí příspěvek v nenávratnu. Před cca dvěma měsíci jsem to zkoušel z práce a taky to nešlo, a to mám pracoviště 30km od bydliště, takže na ty tuty je to jiný operátor a jiná proxy. Asi Petr Tomek zablokoval celý MSZ kraj :-) A kvůli osacr nepojedu do Brna, zas takové terno jeho server není ....

Kechlibar (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

úryvek z Kechlibarova článku: "Myslím, že demokraty čeká v listopadu velké fiasko a myslím, že většina z nich bude naprosto šokována, protože existují v sociálních bublinách, které neodrážejí širší realitu. Doufám, že je to probere a že se dokážou kriticky podívat sami na sebe a zeptat se, jak to, že to dopracovali až sem. Třeba pak začnou poslouchat. Spíš o tom pochybuji, ale doufat můžu vždycky.

Karlyn Borysenko"

Kechlibar (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Tenhle článek i autor je super: htt----ps://kech----libar.net/2020/02/14/demokratka-na-trumpove-mitinku/

Tajná rada (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Zkus různé anonymizéry po netu jich je dost. Tor taky vyjde, ale má i svá rizika (viry), měj antivir, dobrý antivir, placený spíš než neplacený. A dej si nový email a prezdívku co není v blokaci. Napiš něco normálního, pak ti to projde a než tě zablokují, něco staačíš napsat. a pak znova a znova, například. Těch možností je několik. Horší je, když to vezme do ruky tlustá kráva Jelena a maže ti příspěvky. To pak musíš psát furt znova a znova, proto si je moudrý Č(E)LOVĚK zálohuje, třeba na emailu atd...

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Toli alias mrtvička je politický hňup. To ani není možné, co tam píše. Má hlavu vypatlanou pražskou ČT 1 a ČT 24. Jak se dá obejít blokování na osacr? Já tam cokoli napíšu, zmizí to, neobjeví se to.

asi ne (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

"Bela Lugosi
06.03. 2019

Ahoj, můj hlavní email je tento, ten používám při jednání s úřady a tak: – [email protected]

Budu rád, když mi to napíšeš na ten email, můžeš i sem, ale raději na email. Nechci se dělit s ateisty, až vyhraju, dám část na charitu. A na výzkum ateistického mozku.

S přátelským pozdravem Bela! "

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

htt----ps://ww----w.osacr.cz/2014/11/18/buh-neexistuje-exkluzivni-rozhovor-s-casticovym-fyzikem-victorem-stengerem/#comment-239088

asi ne (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

Zde důkaz: "Bela Lugosi
06.03. 2019

Ahoj, můj hlavní email je tento, ten používám při jednání s úřady a tak: – [email protected] "

asi ne (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

Má prý nordickou lebku s prvky dinárské rasy. Pinďu má prý 35 cm v klidu, při erekci se neví

asi ne (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

Má prý velkou hlavu, nordickou lebku

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

Příspěvky skřeta spíše ukazují na mongoloidní lebku, než nordickou. A u té mongoloidní platí - čím větší, tím hůře. --------------- Ale už dost o skřetovi - je tak myšlenkově malý, že ho skoro nevidím, jen u kotníků se mi plete něco miniaturního.

skřet (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Ano, je to lenoch, ale není nevzdělaný.

skřet (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Skřet má vysokou školu, jeden přírodovědný obor + filosofiia ještě něco za co se stydí na fildě UK. (ale studoval toho víc, byť ty další věci nedodělal).

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

Ano, je možné, že skřet se zbláznil na vysoké škole nebo po ní, my psychologové amatéři se setkáváme s podobnými bizarními kauzami hlavně u Pražáků. -------------- Prostě má malou hlavu a rvali mu tam znalosti násilím. Samozřejmě teď mu jsou ty znalosti na nic, protože už z nich nemá rozum a plete páté přes deváté.

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Rakato je hnusná samolibá páchnoucí lůza,co okradla své rodiče a na Moravě i jiný lidi a tady se bude stavět do role vševědoucího. Je to smradlavý hovno a ostuda diskuze a průměrná denní závislost na těchto diskuzích činí dle LM assisteta je 9 hodin a 41 minut. Svině zasraná zlodějská!

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Kanálie opět promluvila, a ztrácí nervy, protože jsem uhodil hřebík na hlavičku s jejím psychologickým profilem. ---------------- Jsem prostě dobrý psycholog - amatér, a až se naučím ještě pár psychologických termínů, mohu si jít na vysokou vyzvednout diplom, kdežto skřet si může jít vyzvednout maximálně do blázince papíry na hlavu.

Tony (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Jsi hovado

NE! (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Rakato lže!

Reklama

Přidat komentář