Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

(Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

tak, tak

Hele (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

A pak se toho chytají politici, kteří z takových univerzit vzešli nebo se bojí médií

Hele (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

O novinářích mainstreamu ani nemluvě, k nám už to jde taky, přes různý Respekty.cz a Deníky referenda a A2larmy

Hele (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

blbý je, že tohle zastává velká část západních studentů a vedoucích univerzit... kdyby to byla jedna studentka, ale tohle je celý systém

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

Ti lidé jsou zblblí ze svého blahobytu a z neznámých důvodu si myslí, že a) neponesou za své sociální inženýrství a demontáž vlastní civilizace důsledky, b) že svět v současné podobě bude trvat navždy. --- Nic není vzdálenější pravdě. -------- Ty čubky jsou schopny obětovat svým dementním idejím vlastní děti, k čemuž dojde, až se muslimáci rozmnoží a jako vždy terorem si budou vynucovat své požadavky. Už teď teče krev a výhled je jen takový, že to bude jen horší.

plyšová bestie (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Co to má společného s Jehovou - pohádkovou bytostí?

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

A pak se chlubí Drahoše a Hillary Clinton, že je volí víc vysokoškoláků, no volí, ale hlavně těhle... IQ nic moc, logika žádná, zato hodně titulů z gender studies a jiných pavěd.

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Jet studovat na tyhle školy by bylo pod mou úroveň, opravdu. Takové urážky na bílého muže atd.. bych nesnesl, okamžitě bych se sbalil a jel studovat sem, kde to ještě není tak hrozné, byť to sem přichází též.

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Teda tohle je konkrétně King College, ale i Oxford má podobné výšplechty.

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Tohle už je prostě moc, tohle mát být nejprestižnější škola vůbec, Oxford? Neomarxistická líheň debilů jako ostatní západní univerzity z větší části. A týká se to asi už i přírodních věd, kde jim humanitní rudo-zelení politruci chodí vyplachovat hlavy.

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

htt----ps://ech----o24.cz/a/SKutb/v-jinem-svete-bily-heterosexualni-utlacovatel-z-cech-na-kings-college-london

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

nebo zde: "Když jsem tento text četl poprvé, lehce mě vyvedl z míry. Bylo to velmi specifické přivítání na univerzitě, kde jsem se rozhodl studovat. Jako bílý heterosexuální muž původem ze střední třídy jsem tu byl zařazen mezi lidi, kteří utlačují lidi, jako je Mouna. Já? Nemajetný muž z „východní Evropy“, který na King’s College přijel studovat historii? Nedalo mi to a četl jsem dál. Chtěl jsem se totiž dozvědět, jaké jsou další znaky mé privilegovanosti. A Mouna mě tedy rozhodně nešetřila: „Tvoje ignorance faktu, že všechny aspekty naší společnosti jsou formovány a nenávratně zdeformovány předsudky o rase, třídě, genderu a etnicitě (sic), je druhým znakem tvé privilegovanosti. A pokud jsi o tomhle nikdy nepřemýšlel, je to třetí znak tvé privilegovanosti.“"

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Když čtu ty korektnostní bláboly, říkám si dvě věci: a) O autorovi, že by se měl nechat nabarvit na černo a nechat přeoperovat na negra, s kudrnatou parukou na své hloupé hlavě - jen tak bude spokojený. b) Chtělo by to obnovit otrokářský rád a ukázat každému, kde je jeho místo. A ty korektnostní čubky bych zotročil také, a jinam než do lomu nebo na galeje bych je neposílal, aby rychle vymřely.

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

nebo pokračování: "„Být heterosexuální bílý muž původem ze střední třídy znamená být všudypřítomný, i když nejsi vidět,“ říká Mouna Kalla-Sacranie, studentka druhého ročníku svobodných umění. „To, že patříš do některé z těchto kategorií, není nutně tvá vina, ale je to rozhodně tvůj problém. Proč? Protože ignoruješ fakt, že lidé, kteří nevypadají a nežijí jako ty, dostávají méně akademických a profesionálních příležitostí, navzdory jejich evidentním zásluhám. To je první znak tvé privilegovanosti.“"

neuvěřitelné (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Nepřijde vám tohle neomarxistické multikulti gender řádění už fakt trochu moc? : " V jiném světě. Bílý heterosexuální utlačovatel z Čech na King´s College London
Štěpán Hobza Echoprime 16. února 2020
Kdybyste před deseti lety vstoupili do univerzitního kampusu londýnské King’s College London (KCL), uvítala by vás obligátní Wall of Fame (Zeď slávy). Shlíželi by na vás slavní absolventi a absolventky – spisovatelka Virginia Woolfová, básník John Keats, nobelista Peter Higgs a další. Teď vás vítá Wall of Bame (Black, Asian and minority ethnic). Z fotografií na vás shlíží 22 mladých lidí původem z etnických minorit, kteří vám přiblíží své názory na svět."

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 01:02)

Tady už hormony lezou na mozek skoro každému, je to tady jako útulek sexuálně frustrovaných buzen. Začínám se slzou v oku vzpomínat na sveřepé křesťany, kteří tady školili o Jehovovi.

Hanuš (Ne, 16. 2. 2020 - 02:02)

Že zmiňuješ buzny? Nejsi nakonec ty latentní buzna? Vykuř si čuráka a běž spát.

zde (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Mějte se tu!

zde (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Víc v tomto článku: htt---ps://www.konzerva-----tivninoviny.cz/knizni-postrehy-silenstvi-davu/

zde (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

A je to tady: "Poslední knihu Douglase Murraye The Madness of Crowds jsem si objednal u firmy Megaknihy a zaplatil jsem za ni 440 Kč... Nicméně k věci: Kniha má čtyři hlavní části, oddělené třemi „mezihrami“... Murray rovněž upozorňuje, že termín „LGBT komunita“ je zavádějící. Vyvolává totiž dojem, že lesby, homosexuálové, bisexuálové a trans lidé tvoří nějaké společenství. Opak je pravdou. Lesby a homosexuálové se nestýkají společně v barech – každá komunita má ty své. A vztahy mezi feministkami a „trans lidmi“ jsou vyloženě problematické, až nepřátelské." Pěkné

Reklama

Přidat komentář