Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Améba (Pá, 14. 2. 2020 - 10:02)

Taky jsem mu tam už napsal. Pokud by to smazali, dám to za čas sem nebo na Grano. Uvidíme kde mě to bude víc bavit. A samozřejmě bych to znovu napsal na osacr. :) Napsal jsem jako Hraničář. Teď nebudu mít čas, letím pryč. Za čas čus!

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 14. 2. 2020 - 09:02)

Nic Toli mi vypisuje romány na osacr, ale tam nemám registraci, tak tady pro něj video
https://youtu.be/FtB0kCxpJ4U

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 23:02)

Nesváděj to na diskuzi, já jsem musel hodit brzdu, protože s takovou bych byl brzo chudej jako kostelní myš

Rakato (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

Tak jsem se ožral, nestávám se mi to často, asi za to může stav této diskuze, či co.

Rakato (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

Ti jsem nepsal já, ale zdejší jednoduchý vypatlaný skřet, kterému mu se to zdá (jen z jeho soukromých psychiatrických důvodů) humorné.

Rakato (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Tuto diskusi už dávno ovládá ďábel a směje se do hrstičky. Tolik do sebe zahleděnych údajných věřících nikde není. A žvatlají jen o sobě nějaké nesmysly, kanálie, na Jehovu už zapomněli. Lidi, bude vám to započítáno k tíži u posledního soudu, proti němuž není odvolání.

sardanapal* (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Je mi to žel , věř nemohu za to ...

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Když někdo někdo chlastá ligu, lže, provokuje, nemodlí se, nečte bibli, nechodí do sboru = NENÍ TO KŘESŤAN! Je to jenom prase.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Pýcha, která z tebe čiší, je mnohem horší. Toho jsem si všiml už na Grano Salis. Kdyby jen věděli v té čkole, jak tu exceluješ.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Multinick pochválil Okamuru a najednou je celej tvůj. Teď před tebou bledne i Zkoumal i pokrytecký evangelikál.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Když někdo někdo chlastá ligu, lže, provokuje, nemodlí se, nečte bibli, nechodí do sboru = NENÍ TO KŘESŤAN! Je to jenom prase.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Lžeš ty, ale jen se tu klidně ventiluj, když jinde nemůžeš, je mi to ukradené. Odsud už uteklo tolik lidí.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

proto tě odevšad vyhazují ----- dostal jsem ban pouze na osacr a za článek o IQ černochů. Za to samé tam dostal ban i multinick, ale nějak obešel systém, asi přes nějakou veřejnou proxy. Mě osacr nezajímá. Nakluky.cz jsem odešel sám, oni volí piráty a TOP09. Já SPD. Proto tam nejde být. Nevyhodili mě, odešel jsem sám, když se smaže profil, mažou se automaticky příspěvky toho daného profilu. Nebyl jsem vyhozen. Ale ty budeš jednou vyhozen, opilecké a prolhané prase. Tvým BOHEM!

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Toli mi nepíše svoje fantasmagorie. Toliho nezajímají moje předkožky. Jen tebe, úchyle. Toli mi nevolal, že by za mnou přijel, to děláš jen ty, úchyle. Nemám důvod točit o nicku toli video. Na rozdíl od tebe nechlastá a žije relativně řádně. Nevydává se za křesťana. Multinick si o mně vymýšlel, že jsem plešatý. Když viděl, že mi nějaké vlasy na hlavě zbyly a nedá se říct, že bych byl plešatý, tak toho nechal. Je schopen sebereflexe. Umí vystoupit z trollící role, když vidí, že to nevede nikam. Jen ty, ochlasta a bezmozek si prostě nedáš nikdy pokoj a i když vidíš opak, budeš si stále vymýšlet. A to děláš proto, že víš, že jsi schovaný x km. V reálu by sis to, prase, nedovolilo.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

O tom učiteli tělocviku to psal multinick a ne já a ostatní blbosti jsi na KD kvákal i když to vehementně popíráš. Každý soudný v tvém případě vidí, že má co do činění se cvokem a proto tě odevšad vyhazují. Kdy natočíš video o Tolim? Toho se bojíš.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 14:02)

Ty by ses bez toho exhibování na videích neobešel. On tu ale není pupek světa.

Tony (Čt, 13. 2. 2020 - 14:02)

Ty by ses bez toho exhibování na videích neobešel. On tu ale není pupek světa.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Alkoholik napsal: "Ty by ses bez toho exhibování na videích neobešel. On tu ale není pupek světa."-------------------- Střízlivý odpovídá: Je to naopak. Alkoholik s mými videi počítá a schválně píše nesmysly. Napíše fejk, že jsem tělocvikář, já ukážu klávesy a vysvětluji, že jsem klávesák a učím HV. Napíše fejk, že mám dva velké hafany, ve videu vidí jednoho malého pejska. Proto to schválně píše naopak nebo si vymýšlí. Je to úmyslné, páč ví, že to jsou nesmysly a že mohu kdykoli dokázat opak. Proto mi psal fejk o obřízce. Asi si bobek myslel, že budu na kameru dokazovat opak. Ale to se spletl. Musí si to prase najít jiné matroš pro jeho fetišismus. Dneska jsem natočil video, páč jsem potkal svého bývalého pastora a ve videu jsem to vysvětlil. Někdy je lepší video než datlování do klávesnice. Mě ale spíše udivuje, že tady jsou stále mnozí, kteří ačkoli vidí, jak má ten alkoholik prochlastaný mozek, vymýšlí si a lže a já mohu dokázat kdykoli opak jeho fejků, tak že ho stále berou jako teologa či co. To je pro mě neuvěřitelné, nepochopitelné. Páč v reálu by právě taková nula v konkrétním sboru nemohla nijak sloužit. Jako nic. Vždyť tam ani nedojde. To ukazuje na zoufalost místních pseudokřesťanů. Neukotvených, tápajících, dysfunkčních. A to je moje odpoveď na znovuzrození. Na to jsem byl tázán. Ano, narodit se znovu znamená narodit se do rodiny křesťanů. A o tom ve videu hovořím. To se nějak prakticky projevuje a určitě ne tím, že se uzavře dotyčný do nějakého svého skleníku a je izolován. To jenom žvaní o svém znovuzrození. Ostatně přiznávají, že se ani nemodlí, ani nečtou bibli.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 13. 2. 2020 - 13:02)

Natočil jsem video a tím odpovídám pobožnému Jirkovi, případně ostatním. https://www.youtube.com/watch?v=L1ov00u799Y

mima (Čt, 13. 2. 2020 - 08:02)

/ Matouš 5 / Blaze chudým v duchu, neboť jím patří nebeské království......Blaze mírným neboť dostanou zemi za dědictví......Blaze čistým v srdci, neboť uvidí Boha.....

Reklama

Přidat komentář